Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерна епіляція бікіні в Тернополі

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
Видалення сивого волосся - - +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця +
Видалення пушкова волосся + + +
Видалення врослого волосся + + -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - -
Довгострокові результати + + +
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12

Лазерна епіляція бікіні затребувана і серед жінок, і серед чоловіків. Технологія дозволяє позбутись небажаного волосся в делікатній зоні на довгі роки і робить шкіру гладкою та бархатистою, чого не можна сказати про гоління і видалення воском. Ці методи викликають подразнення, запалення волосяних фолікулів і утворення «чорних пеньків». Крім того, такі способи далеко не безболісні.

Лазерне видалення волосся – швидка і комфортна процедура. У нашому Центрі «Лазерхауз» в Тернополі можна зробити епіляцію таких зон:

 • неглибоке бікіні;
 • глибоке бікіні для жінок (видалення волосся по лінії нижньої білизни, на лобку, статевих губах, міжсідничній складці);
 • глибоке бікіні для чоловіків (видалення волосся по всій інтимній області, включаючи мошонку).

ЯК ПРАЦЮЄ МЕТОДИКА?

Лазерна технологія з'явилася близько 40 років тому. Для усунення естетичних дефектів тоді активно застосовувався лазер, що працює на діоксиді вуглецю. Сучасне обладнання не лише набагато краще справляється з видаленням небажаної рослинності, але й не викликає неприємних відчуттів.

Під час процедури зону обробляють діодним лазером, який генерує світлові імпульси. Теплова енергія поглинається меланіном – пігментом, що забарвлює волосся в темний колір. В результаті волосинка нагрівається і руйнується разом з фолікулом. Через деякий час вона випадає.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ В ТЕРНОПОЛІ

 • Відсутність болю. Під час сеансу використовується найкраще сучасне обладнання. Щоб зробити епіляцію глибокого або неглибокого бікіні в Тернополі максимально комфортною, можна використовувати анестетик. В цьому випадку зона буде оброблена знеболюючим кремом перед сеансом.
 • Гіпоалергенність. Видалення волосся за допомогою лазера, на відміну від шугарингу або воскової епіляції, не викликає висипань і почервонінь.
 • Швидкість процедури. Щоб позбутись зайвої рослинності, необхідно провести в нашому Центрі від 10 до 50 хвилин.
 • Стійкий ефект. Світловий потік руйнує фолікули, а не просто прибирає волосок з поверхні шкіри, тому допомагає назавжди позбутись волосся в інтимній зоні. Для цього достатньо проводити підтримуючі процедури 1-2 рази на рік.
 • Відсутність врослих волосків. На відміну від гоління, лазерна технологія запобігає утворенню «чорних пеньків». З її допомогою також можна усунути вросле волосся, що з'явилось після інших способів.

ПОКАЗАННЯ

 • Надмірний ріст волосся;
 • Фолікуліт;
 • Висока чутливість шкіри;
 • Врослі волоски.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Для епіляції зони бікіні застосовується тільки новітнє медичне обладнання – діодний лазер Lumenis Light Sheer DUET. Прилад оснащений двома насадками різних розмірів – HS і ET. Комфорт і безпеку під час процедури гарантує технологія вакуумного посилення (насадка HS) і технологія контактного охолодження ChillTipTM (модуль ET).

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС?

Перед лазерною епіляцією глибокого або неглибокого бікіні клієнт проходить консультацію фахівця. Робиться це для визначення типу шкіри, кольору і жорсткості волосинок. Спеціаліст підбирає індивідуальні параметри, враховуючи фототип та особливості шкіри клієнта. Це робить процедуру максимально ефективною.

Попередня консультація необхідна і для виключення можливих протипоказань. Перед процедурою клієнт надягає окуляри для захисту очей. У разі низького больового порогу можна використовувати анестетик. Далі проводиться епіляція інтимної зони: обробку роблять за допомогою спеціальної маніпули. Після закінчення сеансу на шкіру наносять «Пантенол», щоб зняти почервоніння і подразнення.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ БІКІНІ В ТЕРНОПОЛІ

Перший сеанс дозволяє видалити до 40% небажаної рослинності. Зруйновані волоски випадають протягом наступних 2 тижнів після сеансу. Щоб позбутися волосків, що на момент процедури перебували у фазі спокою, процедуру необхідно повторити. Шкіра інтимної зони після проходження повного курсу стає гладкою, ніжною і шовковистою. Після 4-8 відвідувань вдається прибрати більше 90% волосся. Зникають «чорні пеньки», подразнення і запалення фолікулів, які зазвичай спостерігаються після гоління. Щоб забути про небажані волоски в делікатній зоні надовго, потрібно проводити підтримуючі процедури 1-2 рази в рік.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ В ТЕРНОПОЛІ

Ціна лазерної епіляції залежить від кількості імпульсів. На вартість також впливає використання знеболюючого засобу (5-15% від повної вартості). Анестетик використовується виключно за бажанням клієнта і робить процес видалення волосся максимально комфортним та безболісним. Засіб зазвичай наноситься перед сеансом на 30-40 хвилин.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СЕАНСІВ?

4-8 процедур для жінок (крім крім гормонозалежних зон), 8-10 – для чоловіків. Інтервали між сеансами: після першої процедури – 4-6 тижнів, після другої – 6-8 тижнів. З кожною процедурою інтервал буде збільшуватись на 2 тижні.

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що ми поновили все лазерне обладнання до останнього покоління. Залишаючись з нами, Ви отримуєте завжди найефективніші процедури!

Логотип Лазерхауз
Тривалість на лазері (ЕТ\Duet) Інтимні зони росту Вартість
20 хв\20 хв Бікіні не глибоке (по лінії трусиків) 700 грн
30 хв\20 хв Бікіні глибоке жіноче (статеві губи, лобок, міжсіднична складка, бікіні по лінії трусиків) 970 грн
40 хв\30 хв Бікіні глибоке чоловіче (волосся по всій інтимній області, включаючи мошонку) 1210 грн
20 хв\20 хв Мошонка 570 грн
20 хв\20 хв Зона лобка (чоловіча) 900 грн
20 хв\10 хв Зона лобка (жіноча) 610 грн
20 хв\10 хв Міжсіднична складка 570 грн
20 хв\10 хв Статеві губи 610 грн
Видалення одиничних волосків 9 грн/ імпульс
 • Консультація - безкоштовна
 • Знеболювальний крем - 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей - 5% від повної вартості процедури
 • Тривалість процедури на кожну зону вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014