Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Видалення стрій і рубців у Тернополі

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне видалення шрамів ціна

Рубці – сліди загоєння ран і травм. Найчастіше з'являються внаслідок операційного втручання, порізів, укусів тварин, серйозних дерматологічних захворювань. Можуть виглядати як глибокі западини, опуклості або нарости. Не приносять шкоди здоров'ю, але виглядають неестетично, тому нерідко знижують якість життя.

Розтяжки (стрії) – різновид рубців. Являють собою розриви колагенових волокон. За своєю структурою схожі зі звичайними рубцями. Викликані втратою пружності і недостатнім виробленням колагену. Стрії часто з'являються в місцях сильного натягу. Причинами утворення також стають гормональні порушення, різкі коливання маси тіла, вагітність і лактація.

Відновити здоровий зовнішній вигляд та текстуру шкіри допоможе косметологічне лікування розтяжок і рубців. Швидко позбавитись від них можна в нашому Центрі «Лазерхауз». Висококваліфіковані фахівці допоможуть прибрати дефект будь-якої складності. Видаляють шрами за допомогою таких методик:

 • Редермалізація за допомогою препарату Hyalual;
 • Мезотерапія;
 • Гідромеханопілінг;
 • Косметичний пілінг;
 • Люкс-Плазмоліфтинг (PRP);
 • Двуада і тріада;
 • Мезороллер.

Редермалізація Hyalual

Редермалізація за допомогою препарату Hyalual («Гіалуаль») – це ін'єкційна процедура для лікування рубцевої тканини різного походження. Методика успішно бореться не лише зі шрамами, а й з розтяжками та рубцями постакне. Сприяє розгладженню рельєфу та відновленню шкіри. «Гіалуаль» містить сукцинат і гіалуронову кислоту – активні компоненти, які:

 • Забезпечують захист від вільних радикалів;
 • Відновлюють водний баланс;
 • Активізують фібробласти;
 • Пришвидшують кровообіг;
 • Покращують дихання клітин тощо.

Редермалізацію «Гіалуаль» можна комбінувати з лазерним шліфуванням. У цьому випадку препарат вводять через 10-14 днів після кожного сеансу шліфування.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Видалити шрам або рубець в Тернополі можна введенням лікувальних препаратів у проблемну зону. Терапія активізує обмінні процеси, сприяє виробленню колагену, зволожує і живить клітини. Шкіра стає чистою, отримує природний колір та рівномірну текстуру.

Для ін'єкцій використовуються такі препарати:

 • Dermaheal HSR – біологічно активний склад з мікроелементами, вітамінами та поживними речовинами. Пептиди покращують захисні властивості шкіри, а гіалуронова кислота забезпечує інтенсивне зволоження на клітинному рівні;
 • FillerVit R – засіб з додаванням амінокислот в L-формі, необхідних для утворення колагенових волокон. Після завершення курсу проблемні зони світлішають і вирівнюються.

ГІДРОМЕХАНОПІЛІНГ

Гідромеханічний пілінг ефективний завдяки застосуванню інноваційного апарату Hydrafacial. Ним обробляють ділянки з рубцями і постакне. Шкіра шліфується насадкою спеціальної форми.

Процедура складається з кількох етапів:

 1. Очищення і обробка шкіри дезінфікуючими речовинами;
 2. Шліфування з Hydrafacial;
 3. Застосування сироватки з тонізуючим та антиоксидантним ефектом.

КОСМЕТИЧНИЙ ПІЛІНГ

У нашому Центрі застосовується трав'яний пілінг Classic. Ефективність обумовлена ​​дією активних компонентів. Мертві і зроговілі клітини епідермісу делікатно видаляються, а на їхньому місці утворюються нові волокна колагену та еластину.

ЛЮКС-ПЛАЗМОЛІФТИНГ (PRP)

Сучасна косметологія дозволяє видалити розтяжки, застосувавши власну плазму клієнта. Процедура проводиться наступним чином: в проблемні місця вводяться ін'єкції з плазмою. Біологічно активні речовини, тромбоцити і вітаміни посилюють синтез шкірних білків, активізують процеси обміну та кровообіг. В результаті прискорюється синтез колагенових волокон – і мікроскопічні розриви зникають.

ДВУАДА І ТРІАДА

Найчастіше причиною рубцювання і розтягування шкіри стає дефіцит власного колагену. Для заповнення нестачі доцільно застосувати ін'єкційні препарати на основі ферментів колагенази і гіалуронідази (двуада). Для активного поновлення використовують тріаду, в складі якої міститься додатковий фермент. Ін'єкції традиційно комбінуються з обробкою мезороллером.

МЕЗОРОЛЛЕР

Мезороллер – це методика, під якою мається на увазі обробка проблемних зон спеціальним валиком. В результаті такого масажу підвищується тонус, стимулюється вироблення колагену, прискорюються процеси регенерації. Процедура допомагає зменшити рубці, розтяжки, шрами.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ ТА РОЗТЯЖОК У ТЕРНОПОЛІ

Помітні естетичні зміни з'являються вже після першої процедури. Щоб домогтися тривалого і стійкого ефекту, рекомендується пройти повний курс. Видаляють рубці і стрії різними способами, тому результати також можуть відрізнятися:

 • Після пілінгів спостерігається вирівнювання кольору і рельєфу шкіри, оскільки під час сеансу відлущуються мертві клітини;
 • Після мезотерапії розтяжки та шрами сильно зменшуються, бо процеси регенерації прискорюються;
 • Мезороллер сприяє утворенню колагену і еластину, тому шкіра на оброблюваних зонах швидко повертає природний колір і нормальну текстуру.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИДАЛЕННЯ ШРАМІВ У ТЕРНОПОЛІ?

Ціна лікування рубців у Тернополі залежить від обраної технології, кількості сеансів, розмірів оброблюваної ділянки і ступеня вираженості проблеми. У вартість послуги включені апаратні та косметологічні маніпуляції.

Визначити повну вартість терапії можна тільки після огляду. Щоб підібрати оптимальний метод лікування, фахівець оцінює стан шкіри, розмір і вік рубця. Для досягнення максимального ефекту можна комбінувати кілька різних процедур.

Тривалість Видалення шрамів і розтяжок Вартість
60 хв Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 4200 грн
60 хв Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 2200 грн
60 хв Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 3950 грн
60 хв Rejuran S (1 шприц, 1 мл) 4600 грн
30 хв Мезотерапія Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 фермента / 2 флакона) 2200 грн
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм / 2 мм / 3 мм (площа до 500 см2)
2400 грн
Тривалість Гідромеханопілінг Вартість
20 хв Гідромеханопілінг
Категорія 1 (від 1 см2 до 3 см2)
650 грн
30 хв Гідромеханопілінг
Категорія 2 (від 4 см2 до 10 см2) 
1300 грн  
40 хв Гідромеханопілінг
Категорія 3 (від 11 см2 до 20 см2)
2400 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014