• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • -50%

  НА ПОДОЛОГІЮ

  ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ!

  Знижка на всі послуги подолога
  для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікувальний масаж у Тернополі

Лікувальний масаж – це процедура, за допомогою якої борються з різноманітними захворюваннями. Щоб отримати бажаний ефект, спеціаліст здійснює механічний вплив на шкіру, м'язи та м'які тканини. Методика дозволяє зміцнити здоров’я, підвищити імунні функції, покращити якість життя загалом. Вона поліпшує чимало процесів у організмі: нормалізує мікроциркуляцію, знімає напруження, допомагає виявити приховані запалення, усуває головний біль, сприяє виправленню постави при сколіозі.

Оздоровчий масаж показаний при грижах, бронхіті, мігренях тощо. У Тернополі послугу надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Процедуру проводить досвідчений фахівець з медичною освітою, який суворо стежить за дотриманням міжнародних протоколів та регламентів. Це дозволяє отримати виражений результат при лікуванні цілого ряду захворювань.

Чим корисний лікувальний масаж?

Процедура приносить велику користь організму. Лікувальний масаж призначають при захворюваннях органів дихання, защемленні сідничного нерва, частих головних болях, грижах, сколіозі, порушеннях постави. Методика також допомагає поліпшити роботу кишечника і бореться з безсонням, що позитивно впливає на загальну якість життя.

Масаж лікувальний у Тернополі дуже корисний, оскільки відповідає за такі процеси в організмі:

 • Зняття напруження та больових відчуттів у м'язах;
 • Покращення кровообігу та лімфотоку;
 • Поліпшення живлення клітин;
 • Підвищення імунних функцій;
 • Очищення шкіри від шару відмерлих клітин;
 • Прискорення відновлення пошкоджених м'яких тканин;
 • Нормалізація метаболізму;
 • Підвищення гнучкості та еластичності м'язових волокон;
 • Виявлення запальних процесів у організмі;
 • Покращення киснево-вуглеводного обміну.

Який механізм дії оздоровчого масажу?

Лікувальний масаж володіє високою результативністю, що обумовлено такими факторами:

 • Механічний;
 • Гуморальний;
 • Нервово-рефлекторний.

Механічний фактор передбачає безпосередній вплив на певну ділянку за допомогою розминання, яке пришвидшує лімфоток та кровообіг, тому покращує функціонування судин і серця, бореться з застійними явищами, прискорює метаболізм. Внаслідок контакту рук масажиста зі шкірою пацієнта кров краще приливає до її поверхні, що допомагає видалити відмерлі клітини та нормалізувати дихання тканин.

Суть гуморального фактора полягає у здатності рецепторів шкіри активно реагувати на рухи, якими здійснюється лікувальний масаж, що призводить до підвищеного вироблення організмом речовин з високою біологічною активністю, зокрема, гістаміну, ацетилхоліну тощо. Завдяки покращеному кровообігу вони транспортуються по всіх системах організму, допомагаючи оздоровити його.

Нервово-рефлекторний фактор передбачає передачу енергії масажиста шкірі, м’язам та суглобам пацієнта за допомогою певних дій. Шкірні рецептори перетворюють цю енергію на нервовий імпульс, який надходить у центральну нервову систему та коригує роботу внутрішніх органів.

Чим відрізняється лікувальний масаж у Тернополі від звичайного?

Оздоровчий масаж має чимало спільного з класичним. Він знімає напруження та затиски у м’язах, поліпшує мікроциркуляцію, усуває біль у спині, шиї, плечах та ін. Різниця полягає в бажаному ефекті та інтенсивності впливу. Так, традиційний масаж допомагає розслабитись, медичний – оздоровити організм загалом і зменшити різноманітні патології. 

Записатись на лікувальний масаж можна лише за призначенням лікаря. Проводиться він досвідченим спеціалістом з медичною освітою, який добре знає принципи роботи м'язово-кісткового апарату та анатомічні особливості тіла людини. На відміну від традиційного, лікувальний масаж діє не лише на м'язи та шкіру, а значно глибше – на внутрішні органи, нервову, лімфатичну та кровоносну системи.

Види лікувального масажу

Існують різні класифікації оздоровчого масажу. Одна із найпоширеніших передбачає наступний розподіл:

 • Гігієнічний – проводиться для профілактики ряду захворювань, догляду за тілом, зміцнення здоров'я.
 • Класичний – допомагає оздоровити конкретну ділянку та сусідні зони.
 • Реабілітаційний – рекомендується для відновлення після травм та тривалого лікування.
 • Банковий – показаний при бронхітах, пневмонії.
 • Перкусійний – пришвидшує кровообіг та лімфоток, покращує вентиляцію легень при застудних захворюваннях.
 • Реанімаційний – проводиться після важких травм.
 • Відновлювальний – допомагає нормалізувати функціональний стан організму після інтенсивного фізичного та психічного навантаження.
 • Косметичний – дозволяє зробити менш помітними зморшки та провисання, розщеплює локальні жирові відкладення, підвищує тургор шкіри. Може бути ручним та апаратним.

Лікувальний масаж всього тіла

Загальний лікувальний масаж у нашому Центрі проводиться на таких зонах, як комірцева, живіт, ноги та руки. Техніка включає різноманітні прийоми: погладжування, розминання, поплескування, розтирання, пощипування, вібрації та ін. Процедура приносить значну користь організму, оскільки допомагає оздоровити його, зняти втому, покращити живлення тканин, усунути больові відчуття, розширити кровоносні судини, вивести токсини та шлаки, пришвидшити метаболізм, поліпшити самопочуття. Сеанс загального медичного масажу, вартість якого вказана внизу поточної сторінки в спеціальній таблиці, у Центрі «Лазерхауз» триває 1 год 10 хв.

Лікувальний масаж комірцевої зони

Масаж комірцевої зони характеризується величезною користю при частих головних болях та мігренях. Нерідко до їхньої появи призводить остеохондроз шийного відділу хребта, який погіршує кровопостачання мозку. Масаж комірцевої зони допомагає відновити кровообіг, усунути застійні явища, пришвидшити відновлення. Техніка складається з таких прийомів, як розтирання, погладжування тощо.

Лікувальний масаж спини

Процедура рекомендується насамперед при сколіозі, протрузії (початкова стадія міжхребцевої грижі) та інших проблемах з поставою. Допомагає усунути болі в області спини, нормалізувати обмінні процеси, пришвидшити мікроциркуляцію, зняти напруження та спазми в м'язах. Техніка приносить значну користь завдяки комбінації різних прийомів: погладжувань, розтирань, розминань, вібрацій.

Лікувальний масаж рук

Процедура показана при наявності неврологічних та соматичних захворювань. Бореться з застудою, мігренями та проблемами з травленням, допомагає зняти стрес та усунути болі в плечах і спині. Досягти цього дозволяє особлива техніки, яка передбачає вплив на рефлекторні точки на руках з метою нормалізації роботи внутрішніх органів.

Лікувальний масаж живота

Оздоровчий масаж в області живота впорається з порушеннями функцій шлунково-кишкового тракту та застійними явищами в області малого тазу. Його користь полягає в загальному покращенні роботи організму, активізації кровообігу, зміцненні м'язів, зменшенні локальних жирових відкладень. Лікувальний масаж живота проводиться м'якими, плавними рухами.

Показання

Записатись на лікувальний масаж варто при:

 • Бронхіті, пневмонії та інших застудних захворюваннях;
 • Сколіозі, остеохондрозі, проблемах з поставою;
 • Частих головних болях, мігренях;
 • Малоактивному способі життя;
 • Підвищених фізичних навантаженнях;
 • Стресах, безсонні;
 • Сидячій роботі;
 • Порушенні роботи шлунково-кишкового тракту тощо.

Яка вартість лікувального масажу у Тернополі?

Щоб ознайомитися з ціною лікувального масажу у Тернополі, зазирніть у загальний прайс-лист або в таблицю внизу поточної сторінки. Вартість залежить від зони. Консультація надається безкоштовно. Для отримання відповідей на додаткові питання та запису на прийом скористайтесь контактним телефоном або заповніть форму на сайті.

Яка тривалість курсу?

Щоб отримати максимальний результат від лікувального масажу, потрібно пройти повний курс, тривалість якого підбирається індивідуально. В середньому це 10-12 процедур. Відвідувати масажиста потрібно мінімум двічі на тиждень. 

Тривалість Масаж Вартість
40 хвилин Класичний спини 500 грн.
1 год 10 хвилин Класичний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Лімфодренажнийний спини 500 грн.
1 год 10 хвилин Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн.
1 год 10 хвилин Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн.
40 хвилин Спортивний спини 500 грн.
1 год. 10 хвилин Спортивний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Розслабляючий спини 500 грн.
1 год. 10 хвилин Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн.
20 хвилин Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн./ 1 зона
50 хвилин Лікувальний спини 500 грн.
30 хвилин Лікувальний (проблемні зони) 500 грн./ 1 зона
1 год 10 хвилин Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн.
 • Тривалість  вказано  з  урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна.
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.