Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

 • Лазерхауз
 • Онлайн-консультація ендокринолога-дієтолога

Онлайн-консультація ендокринолога-дієтолога в Тернополі

endokrinolog.jpg

У сучасному світі збереження здоров'я та підтримання активного способу життя стають дедалі актуальнішими. Одним із ключових аспектів у досягненні та підтримці здорового стилю життя є правильне харчування та збалансований гормональний фон.

Часто ми помилково пов'язуємо проблеми, такі як надмірна вага, висипання, пігментація або розацеа, з неправильним доглядом за шкірою або нездоровим способом життя. Мало хто усвідомлює, що ці проблеми можуть бути наслідком порушень у роботі нашої ендокринної системи, яка регулює всі функції організму та імунітету.

Якщо у Вас виникли подібні проблеми, рекомендується звернутися за консультацією до ендокринолога-дієтолога. У Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» у Тернополі Ви можете скористатися онлайн-консультацією досвідченого ендокринолога-дієтолога. Під час консультації лікар уважно вислухає Ваші скарги та побажання, вивчить медичну історію та наявні аналізи, і за необхідності призначить додаткові обстеження або лікування.

Консультацію проводить лікар-ендокринолог, який також є кваліфікованим дієтологом. Він допоможе Вам налаштувати раціон харчування, розробивши індивідуальний план, враховуючи Ваш спосіб життя та загальний стан організму. Однією з основних переваг є можливість отримати всю необхідну допомогу прямо з дому, перебуваючи в комфортній обстановці!

ХТО ТАКИЙ ЕНДОКРИНОЛОГ-ДІЄТОЛОГ?

Ендокринолог-дієтолог - це фахівець, який спеціалізується на розробці оптимального і збалансованого раціону харчування, складанні спеціальних дієтичних програм для лікування порушень у роботі ендокринної та травної системи, а також для пацієнтів, які пройшли операції. Лікар дієтолог-ендокринолог враховує супутні захворювання, вік і спосіб життя пацієнта під час розроблення індивідуального плану харчування.

Консультація з таким фахівцем рекомендується не тільки в разі підозри на порушення обміну речовин, наприклад, у разі проблем із зачаттям або ожирінням, а й у разі виявлення шкірних захворювань. Онлайн-консультація з ендокринологом-дієтологом може бути корисною для пацієнтів, які страждають на надмірну вагу та порушення гормонального балансу. Лікар проведе всебічну діагностику та лікування проблем, пов'язаних з ендокринною системою, і розробить індивідуальний план лікування, враховуючи особливості кожного пацієнта.

КОЛИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Онлайн-консультація з дієтологом-ендокринологом рекомендується пацієнтам, які зіткнулися з проблемами, такими як нерівномірна пігментація шкіри, розацеа, висипання на обличчі й тілі, надмірна вага, наявність целюліту, проблеми з акне, а також загальне нездужання і відчуття слабкості. Лікар-ендокринолог може призначити ліки для зниження ваги, якщо необхідно, але тільки після проведення відповідних аналізів і вивчення медичної історії пацієнта.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Для проведення онлайн-консультації з дієтологом-ендокринологом Вам знадобиться лише смартфон із доступом в Інтернет. Для запису на консультацію достатньо залишити заявку на сайті або зв'язатися за вказаним номером телефону. Після попередньої оплати, яку можна здійснити зручним способом, Ви отримаєте посилання, за яким потрібно буде перейти в призначений час.

Тривалість первинної онлайн-консультації становить 60 хвилин. Крім того, в нашому Центрі доступні консультації від інших фахівців з вузькою спеціалізацією, таких як трихолог, дерматолог, косметолог і гінеколог.

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС?

Пацієнти вважають за краще обирати онлайн-консультацію з ендокринологом-дієтологом у Центрі «Лазерхауз» з кількох причин:

 1. Гарантоване консультування від досвідченого і висококваліфікованого фахівця з великим досвідом у сфері лікування.
 2. Індивідуальний і комплексний підхід до вирішення Вашої конкретної проблеми, враховуючи всі аспекти Вашого стану.
 3. Відповіді на всі Ваші запитання та надання необхідної інформації.
 4. Зручний формат онлайн-консультації, який дає змогу отримати допомогу прямо з дому чи офісу, зберігаючи комфорт і зручність.
 5. Постійна інформаційна підтримка від наших фахівців.

Застосування передових методів лікування для досягнення найкращих результатів.

Якщо у Вас виникли проблеми з висипаннями на шкірі, пігментацією, розацеа, акне, надмірною вагою або целюлітом, онлайн-консультація стане чудовим рішенням.

ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ В ТЕРНОПОЛІ

Інформацію про вартість онлайн-консультації в Тернополі Ви можете знайти в наведеній нижче таблиці або розділі «Ціни» на нашому веб-сайті. При цьому слід врахувати, що для встановлення діагнозу можуть знадобитися додаткові аналізи та обстеження, вартість яких оплачується окремо. Для запису на онлайн-консультацію, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаним контактним номером телефону, вказаним у верхній частині нашого сайту, або заповніть форму зворотного зв'язку. У розділі «Акції» також представлена інформація про поточні спеціальні пропозиції та знижки. Не відкладайте вирішення своїх проблем - отримайте допомогу вже сьогодні!

Тривалість Консультація ендокринолога-дієтолога Вартість
60 хв Консультація ендокринолога-дієтолога 800 грн
40 хв Повторна консультація ендокринолога-дієтолога до 3 місяців 600 грн

Раціон харчування на 1 тиждень (розробляється до 5 днів)

1000 грн

Раціон харчування на 3 тижні (розробляється до 5 днів)

2000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014