Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

 • Лазерхауз
 • Онлайн-консультація імунолога-інфекціоніста

Онлайн-консультація імунолога-інфекціоніста в Тернополі

imunolog_infectiolog.jpg

Щодня наш організм стикається з небезпекою інфекцій та мікробів, які намагаються атакувати нас з різних боків. Проте ми можемо розраховувати на надійний і безперервний захист - нашу імунну систему, яка виступає як свого роду «бар'єр» для організму. Головною функцією імунітету є запобігання вторгненню вірусів і бактерій, які можуть викликати інфекційні захворювання в організмі. Крім того, вона діє як бар'єр, який захищає від шкідливих хімічних речовин і фізичних пошкоджень тканин і органів.

Але різні фактори, такі як стрес, порушення харчування або вітамінна недостатність, можуть порушити нормальне функціонування нашої імунної системи, що може спричинити розвиток інфекційних захворювань і ослаблення організму в цілому. Якщо Ви стали жертвою постійних інфекційних захворювань, маєте часті випадки герпесу, алергічні реакції або зазнали появи бородавок на шкірі, ми настійно рекомендуємо Вам негайно звернутися за консультацією до кваліфікованого лікаря-імунолога-інфекціоніста в Центр «Лазерхауз» в Тернополі. Однією з основних переваг такої консультації є можливість отримати її онлайн, без необхідності особистого візиту до Центру!

ХТО ТАКИЙ ЛІКАР-ІМУНОЛОГ-ІНФЕКЦІОНІСТ?

Медичний фахівець імунолог-інфекціоніст - це лікар, робота якого полягає у діагностиці, лікуванні та профілактиці різних інфекційних захворювань та порушень імунної системи організму людини. Сфера його професійної діяльності включає в себе бактеріологію, вірусологію, мікробіологію та імунологію.

З ЯКИМИ ПРОБЛЕМАМИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЦЬОГО ФАХІВЦЯ?

Такі проблеми та стани є підставами для звернення до цього фахівця:

 • Присутність на шкірі бородавок, грибкових інфекцій, герпесу, а також часті випадки застуд та інфекційних захворювань, алергічних реакцій.
 • Діагностовані бронхіальна астма або хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ).
 • Постійне відчуття втоми та підвищена температура тіла без явних причин.
 • Імунодефіцитні стани.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Початок онлайн-консультації передбачає збір анамнезу, під час якого лікар оцінює поточний стан пацієнта, розглядає основні скарги і проводить аналіз попередніх аналізів. Додатково лікар враховує хронічні захворювання та спосіб життя пацієнта, що може вплинути на симптоми і вибір методів лікування. За необхідності призначаються додаткові аналізи. На основі зібраної інформації розробляється індивідуальний план лікування, включаючи призначення ліків і процедур. Важливо зазначити, що своєчасне виявлення порушень і діагностика сприяють більш ефективному лікуванню. Тому, якщо Ви маєте вказані вище симптоми, рекомендується якнайшвидше записатися на консультацію до спеціаліста.

ЯК МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ НА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Для того щоб пройти онлайн-консультацію імунолога-інфекціоніста, Вам необхідно мати доступ до Інтернету на пристрої, такому як мобільний телефон, ноутбук або комп'ютер. Для реєстрації на консультацію, Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку на сайті або зв'язатися з нами за контактним номером телефону, який вказаний на головній сторінці сайту. Оплата за консультацію проводиться перед початком прийому будь яким зручним способом оплати. Після підтвердження оплати Ви отримаєте активне посилання, за яким потрібно буде перейти у визначений час.

Тривалість первинної онлайн-консультації становить 40 хвилин. Крім того, у Центрі «Лазерхауз» у Тернополі доступні дистанційні консультації з іншими лікарями-спеціалістами, такими як дерматолог, гінеколог, косметолог, трихолог, ендокринолог-дієтолог та іншими.

ПЕРЕВАГИ ЦЕНТРУ «ЛАЗЕРХАУЗ»

На сьогоднішній день в Україні існує безліч медичних закладів, які пропонують консультації різних фахівців. Проте ми вирізняємося завдяки нашому індивідуальному та комплексному підходу до кожного пацієнта. У нас є можливість записатися на процедури косметології, а також пройти діагностику серйозних захворювань. Ось кілька аспектів, які роблять нас найкращим вибором для пацієнтів:

 • Гарантована консультація висококваліфікованого імунолога з вищою медичною освітою.
 • Великий практичний досвід роботи в даній сфері.
 • Індивідуальний підхід до вирішення Вашої конкретної проблеми.
 • Постійна доступна інформаційна підтримка від наших фахівців.
 • Комплексний підхід до лікування, включаючи співпрацю з іншими вузькопрофільними спеціалістами Центру.
 • Можливість отримання онлайн-консультацій, завдяки чому Ви можете отримувати відповіді на Ваші запитання прямо з дому чи офісу.
 • Повний супровід пацієнта від початку до завершення лікування, що означає, що всі дані про Вашу медичну історію і лікування зберігаються у наших фахівців.

ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ІНФЕКЦІОНІСТА В ТЕРНОПОЛІ

Для того, щоб ознайомитися із ціною онлайн-консультації у інфекціоніста-імунолога в Тернополі, будь ласка, перейдіть до таблиці, поданої нижче на цій сторінці. Додатковий докладний прайс-лист також доступний у розділі «Ціни» на сайті. Зверніть увагу, що всі додаткові аналізи та обстеження, які призначає лікар, оплачуються окремо. Довіртесь на професіоналів Центру «Лазерхауз» у питаннях Вашої краси і здоров'я!

Тривалість Консультація імунолога-інфекціоніста Вартість
40 хв Консультація імунолога-інфекціоніста 800 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014