Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Обладнання Лазерхауз у Тернополі

Сьогодні нам ставлять запитання: яке устаткування краще і чому?...

Перш ніж піддавати пацієнтів будь-якому впливу, ми повинні бути впевнені, що обладанання безпечне, ефективне і просто найкраще! Сьогодні ми проводимо своє незалежне тестування всіх можливих нових апаратів і знаємо, що потрібно для досягнення бажаного результату! Зараз ми зібрали в наших Центрах найкраще обладнання в світі під одним дахом. Від лазерної епіляції до видалення рубців і шрамів, від ультразвукових чисток до видалення судин, будьте впевнені - ми використовуємо найкраще, не ризикуючи Вашою довірою. Розрахунок на якісний довговічний результат - наш підхід до вибору обладнання.

І ми з радістю розповімо Вам про найсерйозніші апарати, які ми використовуємо в нашій роботі

«На сьогоднішній день не існує такої сфери, як косметологія, без лазерної та апаратної методик в цілому!» -

Думка косметологів Центрів «Лазерхауз».
 • JOULE компании Sciton

  Лазер Lumenis "Light Sheer Duet" є одним з новітніх устаткувань, вдосконалений та неймовірно ефективний. Характеристики нового апарату цілком та повністю відповідають вимогам клієнтів, які мріють про швидкий результат. Робота лазера Lumenis "Light Sheer Duet" має одну перевагу перед іншими, вона заснована на посиленні ефективності лазерного променя та його впливу на корені волосся. Даний ефект отримується завдяки спеціальній рукоятці, яка володіє вакуумною дією, за допомогою чого руйнування фолікул волосся прискорюється. Друга рукоятка має здатність контактного охолодження, що забезпечує усунення дискомфортних відчуттів під час процедури. Так само він має дві насадки, одна з яких розрахована на видалення волосся, на невеликих і делікатних ділянках, а друга миттєво справляється з усуненням небажаних волосків на великих ділянках тіла. На додаток лазер Lumenis "Light Sheer Duet" рахується більш універсальним, ніж інші, тому що підходить для будь-якого типу шкіри, впорається з волоссям набагато швидше, ніж інше обладнання, не доставляючи дискомфорту та забезпечить просто неймовірний результат.  

 • JOULE компании Sciton

  Неодимовий лазер Q-switch зараз є найсучаснішим і ефективним лазерним апаратом для видалення татуювань, перманентного макіяжу.

  Довжина хвилі світла, що випускається складає 1064 нм, вона використовується для виведення чорних, темно-синіх і темно-зелених татуювань. Завдяки Подвоювачу частоти (KTP) апарат також працює і на довжині хвилі 532 нм, що дозволяє виводити червоні, помаранчеві та жовті татуювання.

  Татуаж ідеально виводиться за допомогою даного лазера!

  Даний вид лазера виводить татуювання без рубців і шрамів. Для повного виведення більшості татуювань потрібне проведення 4 - 6 сеансів. Для виведення великих за площею татуювань може знадобитися більше 10 сеансів. Для видалення або корекції перманентного татуажу зазвичай досить 1-2 сеансу.

  Краткоімпульсний неодимовий лазер Q-switch на сьогоднішній день є «Золотим стандартом» у видаленні татуювань і татуажу!

  На цьому обладнанні проводиться

  • Видалення татуювань «Золотий стандарт»
  Татуювання і татуаж дуже складно піддаються виведенню. Це тривалий і клопіткий процес. Тому звертатися за допомогою потрібно до професіоналів! Але для виведення тату мало бути просто хорошим лікарем-естетистом з «золотими руками», потрібно мати хороше обладнання в цих руках! Неодимовий лазер Q-switch – однозначно найкращий лазер для вирішення завдань такого роду!

  Лікар-косметолог, естетист Гребченко Катерина Миколаївна
 • JOULE компании Sciton

  Технологія LPG-масажу була запатентована в 1986 році французьким інженером Луї-Поль Гітеєм. З тих пір ця процедура вже встигла стати передовою в області корекції фігури, лікування целюліту і усунення вікових змін. У центрах Лазерхауз для проведення LPG масажу використовується апарат LPG CELLU M6 INTEGRAL. Це інноваційний апарат 8 (останнього) покоління, який відрізняється від своїх попередників можливістю проведення більш якісного та результативного массажу, використовуючи при цьому менші затрати часу. Це можливо завдяки новим вдосконаленим технічним характеристикам маніпули, які дозволяють захоплювати великі обсяги тканини і впливати на неї на більш глибокому рівні. Також LPG CELLU M6 INTEGRAL має можливість виставлення індивідуальних параметрів роботи, що забезпечує отримання максимальних результатів і комфорт під час сеансу.

  LPG Systems - це перша в світі компанія, що одержала сертифікат FDA (США). Численні дослідження, як у власній дослідній лабораторії компанії, так і у відомих наукових центрах та інститутах, довели безпеку і високу ефективність застосування цієї технології.

  На цьому обладнанні проводиться:

  • LPG масаж обличчя
  • LPG масаж тіла
 • JOULE компании Sciton

  Технологія HydraFacial MD була запатентована в 2006 році і за короткий час встигла стати передовою в сфері косметології. На сьогоднішній день, процедура HydraFacial використовується більш ніж у 80 країнах світу, і це число з кожним роком тільки збільшується. Це абсолютно новий спосіб догляду за допомогою спеціально розроблених одноразових насадок, які діють на шкіру в комплексі зі зволожуючими та омолоджуючими сиворотками. В результаті, зовнішній вигляд шкіряного покриву помітно покращується. Завдяки миттєвому ефекту, процедури на даному апараті достатньо популярні серед зірок та всіх тих, хто бажає отримати помітний результат одразу після сеансу. Висока якість обладнання, а також повна безпечність його використання, підтверджуються наявністю сертифікату FDA та неодноразовою перемогою в номінації «Найкращий апарат для обличчя» в декількох популярних американських конкурсах.

  Процедури на обладнанні HydraFacial MD поєднують у собі результативність апаратних методик з розслаблюючим SPA-ефектом. Після них відсутній період реабілітації, а для їх проходження немає обмежень по віку, статі та порі року. Даний мультифункціональний апарат не має аналогів, завдяки чому його технологія є абсолютно унікальною. 

  Принцип дії HydraFacial MD

  В основі технології лежить використання спеціальних сивороток, дія яких стимулюється впливом вакууму. Це сприяє більш глибокому проникненню активних речовин в підшкірні шари і стимулює циркуляцію крові, завдяки чому усуваються дрібні недоліки, а шкірний покрив набуває здорового сяючого вигляду. Технічні характеристики дозволяють виставляти рівень вакууму індивідуально, а унікальна система самоочищення забезпечує повний комфорт під час сеансу.

  На цьому обладнанні проводиться:

  • Комплексна чистка HydraFacial
  • Гідромеханопілінг
  • PERK-cистема для догляду за шкірою навколо очей
  • Мікрошліфування
 • JOULE компании Sciton

  Lumenis M22 – це найкраще обладнання в лазерній косметології. Багатомодульна платформа ефективно бореться з різноманітними проблемами: зморшками, пігментацією, куперозом, акне, шрамами, стріями, слідами від висипань, грибком нігтів. Для цього в комплекті передбачені три насадки:

  • Resur FX – зменшує вікові зміни, розгладжує рубцеву тканину.
  • Nd: YAG 1064 – допомагає позбутись судинних сіток на тілі.
  • IPL – застосовується для усунення зірочок на обличчі, терапії оніхомікозу, вирівнювання тону тощо.

  Лазерна платформа пройшла чимало лабораторних досліджень та отримала міжнародні сертифікати якості, що служить гарантією ефективності і безпечності. Вона ефективна на всіх фототипах. Для мінімізації неприємних відчуттів під час сеансу та захисту шкіри від перегріву Lumenis M22 оснащується технологією безперервного контактного охолодження.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Фракційне омолодження Resur FX
  • Термоліфтинг
  • 3D-омолодження
  • Фотоомолодження шкіри
  • Фототерапія оніхомікозу
  • Лазерне шліфування постакне
  • Лазерне видалення розтяжок
  • Лазерне видалення рубців та шрамів
  • Фототерапія вугрової хвороби
  • Лазерне видалення судин
  • Фотовидалення судин
  • Фотовидалення пігментних плям
 • JOULE компании Sciton

  За допомогою італійського апарату Endospheres у Центрі «Лазерхауз» проводиться процедура Ендосфера обличчя та тіла. Апарат має 50 спеціальних сфер з гіпоалергенного силікону, які впливають на проблемні зони, не спричиняючи жодного дискомфорту або болі. Сфери виробляють низькорівневі механічні коливання і ефективно борються з основними причинами целюліту:

  • Розганяють лімфу;
  • Виводять зайву рідину;
  • Руйнують жирові клітини;
  • Підвищують тургор шкіри і покращують її текстуру.

  Апарат, який використовується для проведення процедури Ендосфери, ґрунтується на концепції стиснення і вібрації шкіри та нижчих тканин. Цей тиск викликає спалювання жиру, посилює кровотік, зменшує закупорку лімфатичних судин і зменшує скупчення рідини. Ендосфера для обличчя допомагає надати чітких контурів обличчю, підтягнути щоки, і зменшити подвійне підборіддя. Хоча в чомусь Ендосфера схожа на масаж, проте вона є найбільш ефективною процедурою.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Ендосфера тіла
  • Ендосфера обличчя
 • JOULE компании Sciton

  Інноваційна система лазерної епіляції «Light Sheer» - одна з п'яти знаменитих лазерних установок, створених американським концерном «Lumenis». З унікальним з'єднанням лазерного діода і запатентованої захистом ChillTip ™, сімейство лазерних технологій Light Sheer, є ідеальним поєднанням простоти, ефективності та надійності.

  ЛАЗЕРНА ДІЯ В ПРОЦЕСІ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

  Лазерний промінь проводиться висококонцентрованим світлом, який вибірково поглинається волосяні фулікули багаті меланіном. Пульсуючий на кілька секунд лазер, діє одночасно на десятки цибулин, миттєво знищуючи їх частину (10-15% ) і значно уповільнює ріст інших.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерна епіляція «Золотий стандарт»
  • Лазерна епіляція "Ексклюзив"
 • JOULE компании Sciton

  Zimmer Z Field Dual - це сучасний, надійний німецький апарат із технологією швидкої підтяжки контурів тіла, спрямованої на ріст і зміцнення м'язів. Ця неінвазивна процедура допомагає привести м'язи тіла в тонус, одночасно сприяючи зменшенню жирових клітин. Її ефективність зумовлена силою електромагнітних імпульсів, які активізують м'язові скорочення. Внаслідок стимуляції спеціальним магнітним полем значно поліпшується приплив крові до м'язів і їхній розвиток, а також поліпшується клітинний метаболізм. Під час процедури не потрібно жодних зусиль - пацієнт лежить або сидить, а стимулятор м'язів Zimmer робить всю роботу.

  На проблемні зони тіла впливають 2 спеціальні аплікатори апарату. Ці насадки працюють за принципом FMS (функціональна магнітна стимуляція). Таким чином високоінтенсивне і сфокусоване електромагнітне поле впливає на м'язи, провокуючи при цьому їхнє активне скорочення.

  Варто відзначити такі результати від процедури бодібілдингу на апараті Zimmer Z Field Dual:

  • м'язи тіла помітно підтягуються;
  • зникають зайві сантиметри;
  • стан шкіри поліпшується.

  Безліччю випробувань і досліджень доведено, що один сеанс міостимуляції м'язів на цьому апараті замінює 3 години тренування в спортзалі.

  Обладнання сертифіковане за стандартами ISO 9001 та ISO 13485, тому є безпечним для здоров'я.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Бразильська попа;
  • Ідеальний прес.
 • JOULE компании Sciton

  Інноваційний кольоровий лазер Vbeam Perfecta, розроблений американською компанією Candela, відомий як найефективніший і найбезпечніший імпульсний лазер на рідкому барвнику. Він чудово лікує червоні судинні захворювання шкіри. Vbeam Perfecta обладнаний вбудованою системою динамічного охолодження (DCD), а також спеціальною запатентованою мікроімпульсною технологією, що дозволяє виробляти 8 мікроімпульсів усього за одне світлове випромінювання. Саме через це ефективність від процедури лікування значно підвищується, а ризики опіків повністю виключені. Апарат виробляє лазерні промені, що в свою чергу повністю поглинаються оксигемоглобіном, який знаходиться в проблемних кровоносних судинах, викликаючи локальне підвищення температури. Як результат цього кров у кровоносних судинах пацієнта згортається, а найдрібніші стінки капілярів одразу склеюються. Оскільки надходження необхідних поживних речовин припиняється, відбувається поступове руйнування капілярів і освітлення шкіри. Після застосування цього лазера судинні дефекти повністю зникають, а колір шкіри стає рівним і здоровим.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерне видалення гемангіом;
  • Лазерне видалення винних плям;
  • Лазерне видалення судин.
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014