Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Спортивний масаж у Тернополі

Спортивний масаж – хороший спосіб підтримувати себе в чудовій фізичній формі. Процедура вважається важливою складовою тренувань, оскільки допомагає розім'яти м'язи, покращити працездатність, підвищити активність. Техніка розроблена спеціально для спортсменів та людей, що регулярно займаються фізичними навантаженнями. Вперше про неї почули ще в давній Греції. Завдяки високій ефективності вона досі не втратила актуальності. 

Де проводиться спортивний масаж в Тернополі? Записуйтесь на процедуру в Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Ми пропонуємо ефективні та безпечні послуги, під час яких суворо дотримуємось всіх пунктів міжнародного протоколу. У нас працюють досвідчені фахівці з медичною освітою та багатим практичним досвідом.

Навіщо потрібен спортивний масаж?

Записатись на спортивний масаж в Тернополі можна з різною метою. Залежно від очікуваного результату процедура ділиться на кілька різновидів:

 • Відновлювальна – сприяє підвищенню працездатності та реабілітації функцій організму після інтенсивного фізичного або розумового навантаження.
 • Попередня – проводиться за 5-20 хвилин до тренування. Допомагає краще підготуватись до змагань. Мобілізує можливості організму, розігріває м'язи, підвищує тонус, знімає напруження.
 • Тренувальна – підвищує майстерність та працездатність спортсмена.
 • При травмах – допомагає швидко повернути хорошу фізичну форму та приступити до тренувань. 

У чому полягає різниця між спортивним та класичним масажем?

Масаж спортивний в Україні рекомендується людям, що регулярно займаються інтенсивними фізичними навантаженнями. Він підвищує витривалість та служить відмінною профілактикою перевтоми внаслідок тренувань. На відміну від класичного масажу, процедура проводиться без масажних масел. Замість них можуть використовуватись спеціальні мазі та інші препарати, призначені для зовнішнього застосування. Класичний масаж може поєднуватися з ароматичними маслами з метою наситити шкіру корисними речовинами та зробити процедуру приємнішою. Методика спрямована на усунення напруження в м'язах, покращення настрою, загальне розслаблення організму.

Яку користь приносить спортивний масаж?

Чому варто записатись на спортивний масаж? Завдяки цій процедурі можна отримати чимало позитивних змін:

 • Зняти болі та спазми після інтенсивних тренувань;
 • Зробити зв'язки еластичнішими і таким чином збільшити амплітуду руху;
 • Покращити роботу м'язів;
 • Пришвидшити мікроциркуляцію;
 • Нормалізувати обмін речовин;
 • Вивести токсини, шлаки, продукти розпаду та зайву рідину з організму;
 • Усунути набряки;
 • Підвищити або відновити працездатність. 

Як роблять спортивний масаж?

Під час спортивного масажу можуть використовуватись спеціальні мазі та препарати з розігріваючими властивостями. Завдяки цьому поліпшується робота м'язів, суглобів та зв'язок. Процедура спрямована на розминання окремих груп м'язів, а не всього тіла. Проводить її досвідчений масажист, який суворо дотримується міжнародних регламентів та протоколів. Техніка передбачає використання наступних прийомів:

 • Погладжування – допомагають підготуватись до подальшого розминання, розігрівають шкіру та м'язи, покращують кровообіг, забезпечують ефект скрабування.
 • Розтирання – проводяться основою або ребром долоні, іноді – пальцями. Рухи здійснюються енергійно. Напрям може бути різним – прямо, по спіралі, по колу тощо.
 • Натискання – бувають з обтяженнями та без них. Рухи розмірені. Натиск здійснюється з різною силою, яка залежить від розміру м'язів. Якщо вони великі, обробка інтенсивніша. 
 • Струшування – використовуються для роботи з кінцівками, рідше – з грудьми та спиною. Покращують кровообіг, допомагають вивести зайву рідину.
 • Розминання – підвищують тонус м'язів та пружність шкіри, знімають напруження. Здійснюються плавно та акуратно. 
 • Ударні рухи – так зване «рублення». Впливають на центральну нервову систему, забезпечують приплив сил, додають бадьорості.

Як часто треба робити спортивний масаж?

Регулярність спортивного масажу залежить від очікуваного результату та виду процедури. У більшості випадків спеціалісти рекомендують приходити на сеанс мінімум двічі на тиждень. Тренувальний масаж можна робити щодня. Тривалість курсу підбирається індивідуально, оскільки залежить від особливостей організму пацієнта. У середньому потрібно 10-12 сеансів. 

Коли краще робити спортивний масаж?

Те, коли варто робити спортивний масаж, залежить від його різновиду. Так, попередній проводиться за 10-20 хвилин до розминки перед тренуванням. Методика сприяє стимуляції кровопостачання та підвищенню активності м'язів. Передстартовий спортивний масаж поліпшує роботу внутрішніх органів, заспокоює при нервовому збудженні, підвищує бадьорість при загальмованості. Його проводять за 5-20 хвилин перед початком змагання. Зігріваючий масаж роблять за 1-2 хвилини до старту. Відновлювальний масаж показаний у проміжках між змаганнями, а тренувальний – через 2-4 години після фізичних навантажень. Після нього спеціалісти рекомендують відвідати сауну або прийняти гарячу ванну.

Якщо спортивний масаж спрямований на корекцію фігури, проводять його після занять у спортзалі. Процедура допомагає вивести молочну кислоту та зайву рідину, очистити організм від токсинів, пришвидшити обмін речовин. Внаслідок активізації таких процесів розщеплюється підшкірно-жирова клітковина та зменшуються локальні жирові відкладення.

Кому потрібен спортивний масаж?

Процедура розроблена спеціально для спортсменів, оскільки допомагає покращити або підтримувати хорошу фізичну форму. Вона дозволяє:

 • Зняти напруження;
 • Підвищити активність м'язів;
 • Поліпшити працездатність;
 • Збільшити еластичність зв'язок;
 • Розслабитися.

Методика також служить відмінною профілактикою травм та перевтоми. Може призначатися пацієнтам з проблемами опорно-рухового апарату, гематомами, набряками тощо.

Які ціни на спортивний масаж у Тернополі?

На вартість спортивного масажу в Тернополі впливає зона. Щоб ознайомитися з докладними розцінками, зазирніть в таблицю під описом процедури або перейдіть у розділ «Ціни». Консультація фахівця безкоштовна. Інформацію про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас шукайте в блоці «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання чи записатись на прийом, скористайтесь контактним телефоном у шапці сайту або заповніть спеціальну форму.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 700 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний спини 700 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
40 хв Спортивний спини 700 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Розслабляючий спини 700 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 1000 грн
50 хв Лікувальний спини 850 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 700 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 1200 грн
Тривалість Масаж голови Вартість
30 хв Масаж голови 500 грн
Тривалість Масаж стоп Вартість
40 хв Кінезіо-масаж стоп і гомілок 400 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014