• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • -50%

  НА ПОДОЛОГІЮ

  ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ!

  Знижка на всі послуги подолога
  для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Спортивний масаж у Тернополі

Спортивний масаж – хороший спосіб підтримувати себе в чудовій фізичній формі. Процедура вважається важливою складовою тренувань, оскільки допомагає розім'яти м'язи, покращити працездатність, підвищити активність. Техніка розроблена спеціально для спортсменів та людей, що регулярно займаються фізичними навантаженнями. Вперше про неї почули ще в давній Греції. Завдяки високій ефективності вона досі не втратила актуальності. 

Де проводиться спортивний масаж в Тернополі? Записуйтесь на процедуру в Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Ми пропонуємо ефективні та безпечні послуги, під час яких суворо дотримуємось всіх пунктів міжнародного протоколу. У нас працюють досвідчені фахівці з медичною освітою та багатим практичним досвідом.

Навіщо потрібен спортивний масаж?

Записатись на спортивний масаж в Тернополі можна з різною метою. Залежно від очікуваного результату процедура ділиться на кілька різновидів:

 • Відновлювальна – сприяє підвищенню працездатності та реабілітації функцій організму після інтенсивного фізичного або розумового навантаження.
 • Попередня – проводиться за 5-20 хвилин до тренування. Допомагає краще підготуватись до змагань. Мобілізує можливості організму, розігріває м'язи, підвищує тонус, знімає напруження.
 • Тренувальна – підвищує майстерність та працездатність спортсмена.
 • При травмах – допомагає швидко повернути хорошу фізичну форму та приступити до тренувань. 

У чому полягає різниця між спортивним та класичним масажем?

Масаж спортивний в Україні рекомендується людям, що регулярно займаються інтенсивними фізичними навантаженнями. Він підвищує витривалість та служить відмінною профілактикою перевтоми внаслідок тренувань. На відміну від класичного масажу, процедура проводиться без масажних масел. Замість них можуть використовуватись спеціальні мазі та інші препарати, призначені для зовнішнього застосування. Класичний масаж може поєднуватися з ароматичними маслами з метою наситити шкіру корисними речовинами та зробити процедуру приємнішою. Методика спрямована на усунення напруження в м'язах, покращення настрою, загальне розслаблення організму.

Яку користь приносить спортивний масаж?

Чому варто записатись на спортивний масаж? Завдяки цій процедурі можна отримати чимало позитивних змін:

 • Зняти болі та спазми після інтенсивних тренувань;
 • Зробити зв'язки еластичнішими і таким чином збільшити амплітуду руху;
 • Покращити роботу м'язів;
 • Пришвидшити мікроциркуляцію;
 • Нормалізувати обмін речовин;
 • Вивести токсини, шлаки, продукти розпаду та зайву рідину з організму;
 • Усунути набряки;
 • Підвищити або відновити працездатність. 

Як роблять спортивний масаж?

Під час спортивного масажу можуть використовуватись спеціальні мазі та препарати з розігріваючими властивостями. Завдяки цьому поліпшується робота м'язів, суглобів та зв'язок. Процедура спрямована на розминання окремих груп м'язів, а не всього тіла. Проводить її досвідчений масажист, який суворо дотримується міжнародних регламентів та протоколів. Техніка передбачає використання наступних прийомів:

 • Погладжування – допомагають підготуватись до подальшого розминання, розігрівають шкіру та м'язи, покращують кровообіг, забезпечують ефект скрабування.
 • Розтирання – проводяться основою або ребром долоні, іноді – пальцями. Рухи здійснюються енергійно. Напрям може бути різним – прямо, по спіралі, по колу тощо.
 • Натискання – бувають з обтяженнями та без них. Рухи розмірені. Натиск здійснюється з різною силою, яка залежить від розміру м'язів. Якщо вони великі, обробка інтенсивніша. 
 • Струшування – використовуються для роботи з кінцівками, рідше – з грудьми та спиною. Покращують кровообіг, допомагають вивести зайву рідину.
 • Розминання – підвищують тонус м'язів та пружність шкіри, знімають напруження. Здійснюються плавно та акуратно. 
 • Ударні рухи – так зване «рублення». Впливають на центральну нервову систему, забезпечують приплив сил, додають бадьорості.

Як часто треба робити спортивний масаж?

Регулярність спортивного масажу залежить від очікуваного результату та виду процедури. У більшості випадків спеціалісти рекомендують приходити на сеанс мінімум двічі на тиждень. Тренувальний масаж можна робити щодня. Тривалість курсу підбирається індивідуально, оскільки залежить від особливостей організму пацієнта. У середньому потрібно 10-12 сеансів. 

Коли краще робити спортивний масаж?

Те, коли варто робити спортивний масаж, залежить від його різновиду. Так, попередній проводиться за 10-20 хвилин до розминки перед тренуванням. Методика сприяє стимуляції кровопостачання та підвищенню активності м'язів. Передстартовий спортивний масаж поліпшує роботу внутрішніх органів, заспокоює при нервовому збудженні, підвищує бадьорість при загальмованості. Його проводять за 5-20 хвилин перед початком змагання. Зігріваючий масаж роблять за 1-2 хвилини до старту. Відновлювальний масаж показаний у проміжках між змаганнями, а тренувальний – через 2-4 години після фізичних навантажень. Після нього спеціалісти рекомендують відвідати сауну або прийняти гарячу ванну.

Якщо спортивний масаж спрямований на корекцію фігури, проводять його після занять у спортзалі. Процедура допомагає вивести молочну кислоту та зайву рідину, очистити організм від токсинів, пришвидшити обмін речовин. Внаслідок активізації таких процесів розщеплюється підшкірно-жирова клітковина та зменшуються локальні жирові відкладення.

Кому потрібен спортивний масаж?

Процедура розроблена спеціально для спортсменів, оскільки допомагає покращити або підтримувати хорошу фізичну форму. Вона дозволяє:

 • Зняти напруження;
 • Підвищити активність м'язів;
 • Поліпшити працездатність;
 • Збільшити еластичність зв'язок;
 • Розслабитися.

Методика також служить відмінною профілактикою травм та перевтоми. Може призначатися пацієнтам з проблемами опорно-рухового апарату, гематомами, набряками тощо.

Які ціни на спортивний масаж у Тернополі?

На вартість спортивного масажу в Тернополі впливає зона. Щоб ознайомитися з докладними розцінками, зазирніть в таблицю під описом процедури або перейдіть у розділ «Ціни». Консультація фахівця безкоштовна. Інформацію про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас шукайте в блоці «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання чи записатись на прийом, скористайтесь контактним телефоном у шапці сайту або заповніть спеціальну форму.

Тривалість Масаж Вартість
40 хвилин Класичний спини 500 грн.
1 год 10 хвилин Класичний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Лімфодренажнийний спини 500 грн.
1 год 10 хвилин Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн.
1 год 10 хвилин Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн.
40 хвилин Спортивний спини 500 грн.
1 год. 10 хвилин Спортивний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Розслабляючий спини 500 грн.
1 год. 10 хвилин Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн.
20 хвилин Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн./ 1 зона
50 хвилин Лікувальний спини 500 грн.
30 хвилин Лікувальний (проблемні зони) 500 грн./ 1 зона
1 год 10 хвилин Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн.
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації 
 • Консультація - безкоштовна.
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.