Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лімфодренажний масаж у Тернополі

Накопичення шлаків та продуктів розпаду в організмі – наслідок незбалансованого харчування та малорухливого способу життя. Збої в роботі лімфатичної системи негативно впливають на здоров'я та самопочуття. Так, знижуються імунні функції, зменшується працездатність, погіршується стан шкіри, з'являються набряки. З проблемою чудово бореться лімфодренажний масаж. Методика дозволяє не лише вивести токсини та зайву рідину, а й покращити силует, оскільки прискорює обмін речовин та допомагає розщепити підшкірно-жирову клітковину. Максимальний результат вона забезпечує за умови проходження повного курсу пацієнтом.

Де можна записатись на лімфатичний дренажний масаж в Тернополі? Приходьте на процедуру в Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». У нас працюють дипломовані фахівці з багатим практичним досвідом, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів. Основне завдання лімфодренажного масажу полягає в пришвидшенні мікроциркуляції, що призводить до виведення з організму продуктів розпаду, шлаків та зайвої рідини. Методика також сприяє поліпшенню кисневого дихання клітин.

Як робиться лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж може бути мануальним та апаратним. Перший передбачає розминання проблемних зон вручну, другий потребує використання спеціального обладнання. Обидва методи сприяють нормалізації водного балансу, допомагають вивести зайву рідину, прискорюють метаболізм. Після завершення повного курсу можна побачити чимало позитивних змін, зокрема, підвищення пружності шкіри, зменшення набряків, покращення рельєфу.

Лімфодренаж може відрізнятись і за інтенсивністю дії. Так, вона буває:

 • Поверхнева – опрацьовується лише верхній шар шкіри. Для цього масажист використовує кінчики пальців. Легкі натискання на м'які тканини сприяють пришвидшенню мікроциркуляції та усуненню судинних спазмів.
 • Внутрішня – фахівець працює з лімфовузлами. Завдяки локальній обробці забезпечується позитивний вплив на організм загалом. Самопочуття поліпшується, з'являється виражений терапевтичний ефект.
 • Глибока – розминається м'язова тканина та судини, що відповідають за відтік лімфи. Методика покращує кровообіг і допомагає розширити судини, завдяки чому прискорюються обмінні процеси.

Ручний чи апаратний лімфодренажний масаж?

У чому полягає відмінність між апаратним та ручним лімфатичним масажем в Україні? Насамперед це інтенсивність впливу. Так, використання спеціального обладнання дозволяє задіяти глибші шари тканин, що призводить до більш вираженого результату. Параметри роботи обладнання підбираються фахівцем залежно від індивідуальних особливостей пацієнта та бажаного результату. Для апаратного масажу також може знадобитись гігієнічний костюм. Обидва методи показані для загального оздоровлення, усунення м'язових спазмів тощо. Не знаєте, який обрати? Зверніться до нашого фахівця. Консультація у Центрі «Лазерхауз» в Тернополі надається безкоштовно.

В чому полягає різниця між лімфодренажним та антицелюлітним масажем?

Основна відмінність – це показання. Антицелюлітний масаж ми рекомендуємо для боротьби із зайвою вагою та проявами целюліту, а лімфодренажний допоможе при зашлакованості організму, слабкому імунітеті, погіршенні загального самопочуття, схильності до набряків тощо. Попри це, лімфодренажний та антицелюлітний масаж мають багато спільних рис:

 • Можуть проводитись вручну або на спеціальному обладнанні;
 • Щоб зберегти ефект від процедур надовго, варто відмовитися від шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя, збалансовано харчуватись;
 • Ціни на дренажний та антицелюлітний масаж доступні кожному.

Лімфодренажний масаж тіла

Володіє комплексним ефектом, оскільки задіює різні ділянки. Так, процедура передбачає розминання комірцевої зони, ніг, рук та живота. Масаж активізує локальний кровообіг, завдяки чому поліпшується постачання дермальних клітин киснем і необхідними поживними речовинами. Також лімфодренаж бореться з застійними явищами, блокує запальні процеси, допомагає вивести зайву рідину, токсини та продукти розпаду.

Лімфодренажний масаж живота

Такий масаж рекомендується для схуднення та розщеплення жирових відкладень в області живота і талії. Підходить він і для оздоровлення внутрішніх органів. Методика сприяє прискоренню кровообігу та лімфотоку, активізує метаболізм, стимулює обмінні процеси. Завдяки цьому поліпшується стан шкіри, повертається здоровий колір, зменшуються набряки.

Лімфодренажний масаж обличчя

Лімфодренажний масаж обличчя може бути ручним або апаратним (LPG-масаж). Завдяки активізації кровообігу та лімфотоку шкіра очищається від глибоких забруднень і токсинів. Процедура сприяє нормалізації водного балансу і мінімізації набряків, оскільки виводить зайву рідину. Після масажу поліпшується колір обличчя, зменшуються темні кола та мішки в периорбітальній зоні.

Лімфодренажний масаж ніг

Процедура підходить жінкам та чоловікам, що страждають від болю в ногах, тяжкості та набряклості. Масаж насамперед рекомендується людям, які багато часу проводять на ногах. Методика служить чудовою профілактикою варикозу, допомагає зняти втому, усунути неприємні відчуття в нижніх кінцівках.

Показання

Лімфодренажний масаж в Тернополі допоможе при:

 • Тьмяному кольорі шкіри;
 • Зниженні імунітету;
 • Хронічній втомі;
 • Набряках;
 • Зашлакованості організму.

Методику нерідко рекомендують для пришвидшення реабілітації після травм або хірургічного втручання. 

Скільки триває курс?

Щоб отримати максимально виражений ефект від лімфодренажного масажу, необхідно пройти 10-12 сеансів. Кількість процедур фахівець підбирає в індивідуальному порядку, орієнтуючись на особливості організму пацієнта та бажаний ефект. 

Як часто роблять лімфодренажний масаж?

Наші спеціалісти рекомендують приходити на лімфодренаж кожні 3-4 дні. Якщо після прочитання статті у Вас залишились додаткові питання, то відповіді на них можна отримати в телефонному режимі. Для запису на прийом зв'яжіться з нами через форму на сайті або скористайтесь контактним номером.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без пере