Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лазерне видалення розтяжок у Тернополі

  • До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

Лікування розтяжок у Тернополі здійснюється в Центрі «Лазерхауз». Наші спеціалісти надають унікальну авторську послугу, яка передбачає поетапне проведення в межах одного сеансу 5 процедур, зокрема, мікрошліфування, термоліфтингу, фотовидалення судин (якщо потрібно), фракційного шліфування, пілінгу PRX-T33. Методика підходить для видалення молодих та старих розтяжок, нормотрофії і атрофії. Послугу надають дипломовані фахівці з багатим досвідом, що суворо дотримуються міжнародних протоколів та використовують найкраще сучасне обладнання і сертифіковані препарати.

Розтяжки є майже в кожного. Вони мають вигляд вузьких смужок фіолетового, рожевого або білого кольору. Виникають на животі, грудях, стегнах, коли в організмі спостерігається дефіцит власного колагену. Це може бути наслідком гормональних збоїв, пов'язаних з вагітністю чи періодом лактації в жінок, прийомом стероїдних препаратів – у чоловіків, різким набором ваги або схудненням.

Як функціонує методика?

Лікування розтяжок у Тернополі передбачає поетапне проведення таких процедур:

 1. Мікрошліфування. Акуратно видаляє верхній шар клітин без травмування шкіри. Це сприяє вирівнюванню рельєфу. Обробка здійснюється унікальним косметологічним апаратом HydraFacial зі стерильними насадками з вакуумною технологією.
 2. Термоліфтинг. Впливає навіть на глибокі шари тканин. Інтенсивне прогрівання широкосмуговим світлом, яке генерує насадка IPL мультифункціональної платформи Lumenis M22, сприяє підвищенню синтезу колагенових та еластинових волокон, тож пружність підвищується.
 3. Фотовидалення судин. Це не обов'язковий етап лікування стрій. Проводиться лише за наявності судинного малюнку в зоні обробки.
 4. Фракційне шліфування. Передбачає використання модуля Resur FX з особливим світлофільтром, який ділить світловий потік на сотні променів. Це призводить до появи в шкірі спеціальних мікроканалів, що провокують пришвидшення регенерації, руйнування пошкоджених клітин та формування на їхньому місці нових.
 5. Пілінг PRX-T33. Це останній етап процедури видалення розтяжок. Належить до хімічних серединних. Не пошкоджує верхній шар шкіри, однак інтенсивно взаємодіє з глибокими тканинами. Це стало можливо завдяки унікальній формулі препарату.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОСТЯЖОК + PRX-T33 + ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Центр лазерної косметології "Лазерхауз" постійно вдосконалюється, використовуючи тільки ефективні та сучасні методики для вдосконалення краси. Тому фахівці розробили комплексну методику ефективного і безпечного видалення розтяжок у Центрі в Тернополі, яка включає в себе такі процедури:

 • Видалення розтяжок лазерним апаратом Lumenis M22 (США);
 • Хімічний пілінг PRX-T33;
 • Люкс-Плазмоліфтинг.

На початку сеансу на ділянку розтяжок фахівець впливає лазерним термоліфтингом і шліфуванням з використанням американської багатомодульної системи Lumenis M22 зі спеціальними насадками IPL і Resur FX. Ця система вважається найефективнішою і найбезпечнішою системою боротьби з розтяжками. Лазерний промінь проникає глибоко в патологічні тканини і прогріває їх, посилюючи вироблення колагену і підвищуючи еластичність шкіри. Потім він шліфує шкіру за допомогою насадки Resur FX зі спеціальним фільтром, який створює мікроканали в дермі. Зі свого боку, вони призводять до активної заміни пошкоджених клітин новими клітинами та прискореної регенерації дерми.

Далі фахівець обробляє ділянку розтяжок хімічним пілінгом PRX-T33, активними інгредієнтами якого є коєва і трихлороцтова кислоти, а також перекис водню. Пілінг видаляє мертві клітини шкіри, розгладжує поверхню і відновлює втрачену пружність шкіри.

Останній і не менш важливий етап — це Люкс-Плазмоліфтинг. Він заснований на введенні донорської плазми пацієнта в ділянку розтяжок. Власну кров пацієнта збирають для отримання плазми в спеціальні пробірки (вони містять цитрат натрію і тиксотропний гель, що перешкоджає змішуванню тромбоцитів з лейкоцитами та еритроцитами). Плазму ін'єкційним шляхом вводять безпосередньо в зону розтяжок. Висока концентрація тромбоцитів у плазмі допомагає швидко відновити клітини шкіри, посилити місцевий кровообіг і вироблення колагену. Після процедури розтяжки стають практично непомітними, шкіра підтягується, підвищується її еластичність.

Переваги послуги в «Лазерхауз» у Тернополі

Видалення лазером розтяжок у нашому Центрі має чимало переваг:

 • Вражаючий результат після проходження повного курсу;
 • Висока ефективність на будь-якому фототипі;
 • Сучасне сертифіковане обладнання;
 • Відсутність складної підготовки;
 • Мінімум неприємних відчуттів для пацієнта;
 • Гіпоалергенність;
 • Короткий реабілітаційний період.

Показання

У нас можна зменшити нормотрофічні та атрофічні стрії. Видалення розтяжок можливе на животі, стегнах, грудях та інших ділянках. Методика успішно бореться з молодими та старими дефектами. При атрофії вона припіднімає «дно» та стягує краї розтяжки, при нормотрофії – нарощує та ущільнює шкіру.

Яке обладнання та препарати ми використовуємо?

Видалення розтяжок у Тернополі проводиться на найкращому сертифікованому обладнанні від відомих американських брендів. Так, для мікрошліфування використовується унікальний косметологічний апарат HydraFacial MD. Він має стерильні насадки з вакуумною технологією та ребристою поверхнею, що делікатно знімають верхній шар клітин, не травмуючи шкіру.

Під час термоліфтингу та фракційного шліфування застосовується Lumenis M22 – мультифункціональна платформа для ліквідації або зменшення різноманітних косметичних недоліків, зокрема, зморшок, рубців, судинних патологій, гіперпігментації, акне, грибка нігтів тощо. Вона має систему постійного контактного охолодження, яка мінімізує дискомфорт під час сеансу та захищає шкіру пацієнта від перегрівання. На етапі термоліфтингу використовується насадка IPL. Безпосередньо лазерне видалення стрій передбачає шліфування зони фракційним модулем Resur FX.

На прикінцевому етапі на шкіру наноситься пілінг PRX-T33. Його ще називають «рідким лазером». Це препарат з унікальною формулою від знаменитої італійської компанії WIQOmed. Основні активні інгредієнти – трихлороцтова і койєва кислоти, перекис водню.

З яких етапів складається сеанс?

Під час процедури видалення розтяжок спеціаліст дотримується наступного протоколу:

 1. Проводить консультацію. Це дозволяє зібрати анамнез, оцінити поточний стан шкіри та вираженість проблеми, з'ясувати, чи немає протипоказань, визначити фототип.
 2. Обробляє ділянку антисептиком.
 3. Використовуючи апарат HydraFacial, здійснює мікрошліфування.
 4. Наносить на шкіру гель.
 5. Проводить термоліфтинг IPL-модулем.
 6. За необхідності здійснює фотовидалення судин.
 7. Обробляє шкіру модулем Resur FX (фракційне шліфування).
 8. Наносить хімічний пілінг PRX-T33.
 9. Видаляє залишки препарату для ексфоліації.
 10. Повторно дезінфікує ділянку.
 11. Наносить засіб для регенерації.

Видалення стрій лазером наші фахівці рекомендують комбінувати з ін’єкціями препарата Hyalual («Гіалуаль»). Його вводять через 10-14 днів після основної процедури. Препарат містить сукцинат та гіалуронову кислоту, що дозволяє поліпшити регенерацію, клітинне дихання та живлення, а також нормалізувати водний баланс. «Гіалуаль» володіє антиоксидантними властивостями, вирівнює тон, поліпшує мікроциркуляцію.

Яких результатів очікувати?

Лазерне лікування розтяжок дає максимальний ефект за умови проходження повного курсу. Рельєф розгладжується та вирівнюється, стрії стають менш помітними, колір шкіри в обробленій зоні наближається до природного, пружність та еластичність підвищується. 

Скільки коштує послуга в Тернополі?

Ціна лазерної терапії, що допомагає позбавитись від розтяжок, указана внизу поточної сторінки в спеціальній таблиці. Детальні розцінки також можна знайти в загальному прайсі. Консультація надається безкоштовно. З актуальними знижками можна ознайомитися в блоці «Акції», записатись на прийом – за контактним телефоном в шапці сайту.

Яка тривалість курсу?

Необхідно відвідати від 6 до 10 процедур. Рекомендований інтервал між ними – 4-8 тижнів.

Ідеально поєднувати з такими процедурами:

Логотип Лазерхауз
Тривалість Лазерне видалення розтяжок
(Lumenis М22 модуль Resur FX)
Вартість
2 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Лазерне видалення розтяжок (1 см2) + PRX-T33
850 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
6750 грн
3 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
7900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014