• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ВСЬОГО 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Консультація онколога в Тернополі

Родимки, бородавки, папіломи є майже у всіх. Це доброякісні новоутворення, які можуть знаходитись на різних ділянках обличчя та тіла. В нормі не викликають неприємних відчуттів, не болять і не кровоточать. Якщо вони знаходяться на відкритих ділянках, то регулярно піддаються дії прямих сонячних променів та механічним пошкодженням, що може призвести до збільшення в розмірах. Патологічні зміни також можливі внаслідок травмування шкірного покриву в області новоутворення. Щоб уникнути неприємних наслідків, його варто вчасно видалити. Послугу надає наш Центр «Лазерхауз». Якщо потрібно, проблемну ділянку перед процедурою оглядає онколог. Він досліджує новоутворення через дерматоскоп, видаляє його і за необхідності проводить гістологію.

Чому варто звернутись до спеціаліста та коли?

Відвідати онколога в Тернополі потрібно, якщо Ви помітили, що новоутворення змінило колір чи форму, збільшилося в розмірах. Найчастіше це трапляється внаслідок травмування та регулярного впливу сонячних променів. До цього також призводять гормональні збої, прийом деяких медикаментів, дерматологічні захворювання. Звернутись до онколога варто і тоді, коли новоутворення болить, кровоточить, часто запалюється, має неоднорідний колір.

Які новоутворення можна видалити в нашому Центрі?

Ми проводимо видалення таких новоутворень:

 • Родимки – плоскі плями, що мають різну форму, розмір та колір. Також відомі під назвою невуси. Зазвичай не болять і не кровоточать. Можуть рости, якщо порушити цілісність шкірного покриву чи часто перебувати на сонці. Для видалення родимок спеціалісти нашого Центру використовують електрокоагулятор. Це спеціальний інструмент у вигляді металевої петлі, який нагрівається під дією електричного струму.
 • Папіломи – схожі на поліпи доброякісні новоутворення. Причина появи – активізація вірусу папіломи людини (ВПЛ) внаслідок зниження імунних функцій. Папіломи легко травмуються, тож їх варто своєчасно видаляти. Для цього застосовується електрокоагулятор.
 • Бородавки – так називають щільні утворення, які помітно виступають над шкірою і з'являються через різні фактори: гормональні збої, вікові зміни, дерматологічні захворювання тощо. Можуть мати різний колір – від природного до майже чорного. Усувають їх за допомогою кріодеструкції: бородавки обробляють рідким азотом.
 • Міліуми – крихітні новоутворення жовтого або білого кольору. Складаються з ороговілих клітин та себуму. Одиничні дефекти видаляються вручну, групові – за допомогою електрокоагулятора.
 • Ксантелазми – жовтуваті плоскі утворення, що виступають над шкірою. Часто виникають на повіках. Можуть бути груповими та одиничними. Усувають їх електрокоагулятором.

Переваги консультації онколога в «Лазерхауз» в Тернополі

У нас є ліцензія МОЗ та акредитація першої категорії. В «Лазерхауз» працюють кваліфіковані спеціалісти з медичною освітою та багатим практичним досвідом, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародних протоколів та використовують найкраще обладнання, сертифіковані препарати і стерильні матеріали. За необхідності після видалення новоутворення пацієнту можуть запропонувати ін’єкції мезотерапевтичного засобу Dermaheal HSR, який запобігає рубцюванню. 

Як проходить консультація онколога?

Спочатку онколог здійснює обстеження новоутворення з допомогою спеціального приладу – дерматоскопу. Це допомагає виявити небезпечні зміни. За необхідності спеціаліст після видалення робить забір тканин для гістологічного аналізу. До онколога пацієнта може направити і косметолог, якщо має сумніви в доброякісності.

Способи видалення новоутворень

З новоутвореннями борються різними способами. Найпоширеніші – електрокоагуляція та хірургічний лазер. Метод видалення підбирає онколог.

Для електрокоагуляції використовують спеціальний інструмент, схожий на металічну петлю. Під дією електроструму він нагрівається і усуває дефект. Методику застосовують для боротьби з родимками, папіломами, ксантелазмами тощо. Бородавки видаляють за допомогою кріодеструкції. Під дією рідкого азоту патологічно змінені тканини руйнуються. Міліуми усувають вручну: проколюють вузлик та чистять від вмісту.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

У Тернополі видалити доброякісні новоутворення на шкірі можна хірургічним діодним лазером. Процедуру проводить онколог за показаннями. Вона не призводить до сильної травматизації здорових тканини, кровоточивості та зводить до мінімуму ризик рубцювання, оскільки лікар використовує безконтактний метод. Це означає, що видалення новоутворення здійснюється променем без контакту кінчика світловода з поверхнею тканин. Оскільки можна використати місцеву анестезію, процедура майже не викликає больових відчуттів.

Хірургічним діодним лазером видаляють:

 • Кератомы;
 • Папіломи;
 • Ксантелазми;
 • Кондиломи;
 • Невуси, які не потребують гістологічного аналізу тощо.

Ціна консультації онколога в Тернополі

Онколог в «Лазерхауз» проводить консультацією за фіксованою ціною. Відправку біоматеріалу на гістологічний аналіз оплачують окремо, додаткову консультацію і процедуру видалення – також. Щоб ознайомитися з детальними розцінками, перейдіть в прайс внизу поточної сторінки або в однойменний розділ. Залишились додаткові питання? Зв’яжіться з нашими менеджерами. Це можна зробити, заповнивши спеціальну форму, написавши нам в месенджер або зателефонувавши за контактними телефонами в шапці сайту. 

Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн.
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн.
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн.
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1050 грн.
20 хв Гiстологічне дослiдження 800 грн.
15 хв Видалення новоутворення -коагулятором/лазером (1 шт) 350 грн.
30 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 5 до 10 шт) 1700 грн.
40 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 11 до 30 шт) 3300 грн.
50 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 31 до 50 шт) 5500 грн.
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн.
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн.
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн.
20 хв. Панч-біопсія 1300 грн.
20 хв. Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн.
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На послуги онколога акції не поширюються
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.