Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Консультація онколога в Тернополі

Родимки, бородавки, папіломи є майже у всіх. Це доброякісні новоутворення, які можуть знаходитись на різних ділянках обличчя та тіла. В нормі не викликають неприємних відчуттів, не болять і не кровоточать. Якщо вони знаходяться на відкритих ділянках, то регулярно піддаються дії прямих сонячних променів та механічним пошкодженням, що може призвести до збільшення в розмірах. Патологічні зміни також можливі внаслідок травмування шкірного покриву в області новоутворення. Щоб уникнути неприємних наслідків, його варто вчасно видалити. Послугу надає наш Центр «Лазерхауз». Якщо потрібно, проблемну ділянку перед процедурою оглядає онколог. Він досліджує новоутворення через дерматоскоп, видаляє його і за необхідності проводить гістологію.

Чому варто звернутись до спеціаліста та коли?

Відвідати онколога в Тернополі потрібно, якщо Ви помітили, що новоутворення змінило колір чи форму, збільшилося в розмірах. Найчастіше це трапляється внаслідок травмування та регулярного впливу сонячних променів. До цього також призводять гормональні збої, прийом деяких медикаментів, дерматологічні захворювання. Звернутись до онколога варто і тоді, коли новоутворення болить, кровоточить, часто запалюється, має неоднорідний колір.

Які новоутворення можна видалити в нашому Центрі?

Ми проводимо видалення таких новоутворень:

 • Родимки – плоскі плями, що мають різну форму, розмір та колір. Також відомі під назвою невуси. Зазвичай не болять і не кровоточать. Можуть рости, якщо порушити цілісність шкірного покриву чи часто перебувати на сонці. Для видалення родимок спеціалісти нашого Центру використовують електрокоагулятор. Це спеціальний інструмент у вигляді металевої петлі, який нагрівається під дією електричного струму.
 • Папіломи – схожі на поліпи доброякісні новоутворення. Причина появи – активізація вірусу папіломи людини (ВПЛ) внаслідок зниження імунних функцій. Папіломи легко травмуються, тож їх варто своєчасно видаляти. Для цього застосовується електрокоагулятор.
 • Бородавки – так називають щільні утворення, які помітно виступають над шкірою і з'являються через різні фактори: гормональні збої, вікові зміни, дерматологічні захворювання тощо. Можуть мати різний колір – від природного до майже чорного. Усувають їх за допомогою кріодеструкції: бородавки обробляють рідким азотом.
 • Міліуми – крихітні новоутворення жовтого або білого кольору. Складаються з ороговілих клітин та себуму. Одиничні дефекти видаляються вручну, групові – за допомогою електрокоагулятора.
 • Атероми – так називають міліуми, розміри яких перевищують розмір сірникової голівки. Видаляються висіченням з накладенням швів.
 • Ксантелазми – жовтуваті плоскі утворення, що виступають над шкірою. Часто виникають на повіках. Можуть бути груповими та одиничними. Усувають їх електрокоагулятором.
 • Ліпоми – випуклі дефекти в підшкірних шарах сполучної тканини. Видаляються шляхом висічення.
 • Дерматофіброми – мають вигляд вузликів з гладенькою поверхнею, що виступають над шкірою. Складаються з волокнистої сполучної тканини. Колір може бути різним: бурим, сірим тощо. Розмір – до 3 см. Усуваються висіченням.

Переваги консультації онколога в «Лазерхауз» в Тернополі

У нас є ліцензія МОЗ та акредитація першої категорії. В «Лазерхауз» працюють кваліфіковані спеціалісти з медичною освітою та багатим практичним досвідом, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародних протоколів та використовують найкраще обладнання, сертифіковані препарати і стерильні матеріали. За необхідності після видалення новоутворення пацієнту можуть запропонувати ін’єкції мезотерапевтичного засобу Dermaheal HSR, який запобігає рубцюванню. 

Як проходить консультація онколога?

Спочатку онколог здійснює обстеження новоутворення з допомогою спеціального приладу – дерматоскопу. Це допомагає виявити небезпечні зміни. За необхідності спеціаліст після видалення робить забір тканин для гістологічного аналізу. До онколога пацієнта може направити і косметолог, якщо має сумніви в доброякісності.

Способи видалення новоутворень

З новоутвореннями борються різними способами. Найпоширеніші – електрокоагуляція та хірургічний лазер. Метод видалення підбирає онколог.

Для електрокоагуляції використовують спеціальний інструмент, схожий на металічну петлю. Під дією електроструму він нагрівається і усуває дефект. Методику застосовують для боротьби з родимками, папіломами, ксантелазмами тощо. Бородавки видаляють за допомогою кріодеструкції. Під дією рідкого азоту патологічно змінені тканини руйнуються. Міліуми усувають вручну: проколюють вузлик та чистять від вмісту.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

У Тернополі видалити доброякісні новоутворення на шкірі можна хірургічним діодним лазером. Процедуру проводить онколог за показаннями. Вона не призводить до сильної травматизації здорових тканини, кровоточивості та зводить до мінімуму ризик рубцювання, оскільки лікар використовує безконтактний метод. Це означає, що видалення новоутворення здійснюється променем без контакту кінчика світловода з поверхнею тканин. Оскільки можна використати місцеву анестезію, процедура майже не викликає больових відчуттів.

Хірургічним діодним лазером видаляють:

 • Кератомы;
 • Папіломи;
 • Ксантелазми;
 • Кондиломи;
 • Дерматофіброми;
 • Невуси, які не потребують гістологічного аналізу тощо.

Ціна консультації онколога в Тернополі

Онколог в «Лазерхауз» проводить консультацією за фіксованою ціною. Відправку біоматеріалу на гістологічний аналіз оплачують окремо, додаткову консультацію і процедуру видалення – також. Щоб ознайомитися з детальними розцінками, перейдіть в прайс внизу поточної сторінки або в однойменний розділ. Залишились додаткові питання? Зв’яжіться з нашими менеджерами. Це можна зробити, заповнивши спеціальну форму, написавши нам в месенджер або зателефонувавши за контактними телефонами в шапці сайту.

Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1500 грн
20 хв Гiстологічне дослiдження 1200 грн
20 хв Панч-біопсія шкіри (без вартості анестезії і гістологічного дослідження) 950 грн/1 панч
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 450 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
2100 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
4000 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
6600 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 100 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж/зачистка 100 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На послуги онколога акції не поширюються!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014