Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Крапельниця молодості в Тернополі

kapilnitsa.jpg

Наша епоха справді дивовижна: наше покоління має можливість спостерігати за революційними відкриттями «пігулок молодості» і навіть «пігулок безсмертя». Особливо вражають результати застосування екзосом: їхня здатність до регенерації органів, тканин і систем викликає захоплення.

У чому ж суть екзосом? Це зовнішні клітинні структури, які, завдяки своєму мікроскопічному розміру, здатні долати біологічні бар'єри, забезпечуючи взаємозв'язок між клітинами шляхом транспортування критично важливих молекул. У спеціальних умовах і під суворим контролем екзосоми вирощуються для широкого спектра медичних препаратів. Це відкриває приголомшливі перспективи в галузі лікування, відновлення та омолодження організму при багатьох захворюваннях, обходячи можливі перешкоди.

У Тернополі, в Центрі лазерної косметології «Лазерхауз», Ви можете пройти процедуру екзосомальної крапельниці молодості й оцінити вражаючий результат цієї сучасної методики. Для ін'єкцій використовується унікальний препарат, який успішно зарекомендував себе своєю безпекою та ефективністю на українському та світовому ринку регенеративної медицини.

ЩО ТАКЕ ЕКЗОСОМИ В КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ?

Екзосоми в косметології є передовими біоактивними продуктами, виготовленими зі стовбурових клітин, які не містять ДНК, і використовуються в регенеративній медицині. Вони насичені різноманітними біологічно активними речовинами, такими як мРНК, міРНК, фактори росту, ензими та інші сигнальні молекули. Екзосоми позитивно впливають на функціонування тканин і органів, стимулюючи регенеративні процеси та уповільнюючи старіння.

Головна функція екзосом у людському організмі полягає у забезпеченні міжклітинного спілкування та перенесенні різних речовин. Ці мікроскопічні частинки транспортують ферменти, нейромедіатори, фактори росту, мРНК, міРНК та інші критично важливі молекули до їхніх цільових пунктів.

Шляхом передачі сигнальних молекул екзосоми, отримані від мезенхімальних стовбурових клітин пупкового канатика, що мають паспорт і лабораторно перевірені, відповідають за:

 • Регулювання імунної системи.
 • Захист клітин від передчасної загибелі.
 • Стимуляцію поділу клітин.
 • Міграцію.
 • Формування нових кровоносних судин.
 • Підтримання роботи антиоксидантної системи тіла.
 • Нормалізацію сну.
 • Зміцнення імунної системи.
 • Поліпшення психоемоційного стану.
 • Підвищення настрою, активності, а також дарує «радість до життя».

ЯКІ ЕКЗОСОМИ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО?

Для омолоджувальних ін'єкцій фахівці Центру «Лазерхауз» застосовують інноваційний біотехнологічний продукт, що складається з 100% високоочищених екзосом з мезенхімальних стовбурових клітин та пуповинного канатика. Джерелом екзосом для омолоджувальної крапельниці є мезенхімальні стовбурові клітини пуповинного канатика. Екзосоми стимулюють регенерацію тканин організму пацієнта і використовуються як інтенсивна терапія в різних галузях медицини.

Терапію проводять практично без вікових обмежень. У США вона стала популярною після пандемії COVID-19 і успішно застосовується для відновлення після оперативних втручань, перед спортивними змаганнями, а також перед важливими переговорами серед політиків і бізнесменів.

Екзосоми не є клітинами, оскільки не містять ДНК, яка могла б нести «погану» інформацію для організму пацієнта. Вони не мають механізмів для самовідтворення, тому відсутній ризик трансформації, неконтрольованого поділу та імунної відповіді організму.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ОМОЛОДЖЕННЯ ЕКЗОСОМАМИ?

Екзосоми мають великий перелік переваг, серед яких:

 • Екзосоми є повністю природним продуктом.
 • Вони мають апаратно підтверджену високу концентрацію.
 • Чинять швидкий системний вплив на організм.
 • Демонструють потужний ефект після застосування.
 • Містять біологічно активні речовини.
 • Мають клінічно доведену ефективність і безпеку.
 • Не несуть ризику онкотрансформації.
 • Не викликають імунної відповіді організму.

З приголомшливими помітними результатами від процедури Ви легко зможете ознайомитися за запитом «екзосоми для обличчя фото до і після».

Під час вибору інноваційних та ефективних методик омолодження шкіри, багато пацієнтів шукають «екзосоми для обличчя відгуки», щоб переконатися в дієвості та безпеці цієї процедури.

На сьогодні екзосоми для крапельниці купити можливо у вільному доступі, проте ми не рекомендуємо займатися самолікуванням, а довірити своє здоров'я і красу професіоналам Центру «Лазерхауз».

ВАРТІСТЬ ОМОЛОДЖУЮЧОЇ КРАПЕЛЬНИЦІ ЕКЗОСОМАМИ У ТЕРНОПОЛІ

Для отримання докладної інформації про вартість омолоджуючої крапельниці екзосомами відвідайте розділ «Ціни» на нашому сайті або перегляньте таблицю на цій сторінці. Акції та спеціальні пропозиції Центру «Лазерхауз» доступні в розділі «Акції». Якщо ви бажаєте записатися на процедуру або маєте будь-які питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку на вебсайті або зателефонуйте за контактним номером.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

Зазвичай курс включає від 1 до 3 сеансів, які проводяться з перервою в 1, 3 або 7 днів. Підтримуючі процедури можна проводити кожні півроку або за необхідності. У більшості випадків одного відвідування достатньо для досягнення омолоджувального ефекту.

Тривалість Клітинна терапія екзосомами Вартість
60 хв Дермальні екзосоми (1 флакон 5 мл, концентрація 5 млрд) 12000 грн
40 хв Трихологічні екзосоми (1 флакон 5 мл, концентрація 5 млрд) 12000 грн
2 год Омолоджувальна крапельниця з екзосомами (флакон 50 млрд) 75000 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014