• Ми переїхали!

  Наша нова адреса:
  пл. Героїв Євромайдану, 9

  Детальніше

 • Глибоке бікіні
  та пахви 799 грн
  Найсолодша пропозиція
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • залишились останні 5 путівок на канарські острови! Встигніть прийняти участь у розіграші!!!

  Детальніше

 • Знижки на лазерну епіляцію
  до -40%

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція у Тернополі. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Олександра

  Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи є хоч якийсь сенс робити лише одну лазерну епіляцію, а не курс. Я буду в Україні лише 3 дні, тому варіанту робити курс в мене нема.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Олександра! Так сенс є, Ви отримаєте результат у вигляді острівцевого росту волосся - видаляється після першої процедури від 15% до 40% волосся в зоні епіляції. Волосся після лазерної епіляції стає більш м’яким. Але для того, щоб видалити волосся повністю в зоні епіляції необхідно пройти курс. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Алла

  Добрий день. Цікавить епіляція над губою і підборіддя. Світлі волосинки видаляються, скільки потрібно процедур і з якою періодичністю? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Алла! Якщо волосся зовсім біле або сиве, тоді наші спеціалісти рекомендують Нано епіляцію - не лазерний метод, суть якого заключається в руйнуванні росткової зони волосся (зони, де зароджуються нові волосинки) за рахунок лужного кератолітичного засобу. Курс нано епіляції складає 8-12 процедур з інтервалом в 1 місяць. Якщо ж волосся має хоч мінімальний пігмент - світло русяве та темніше, тоді наші спеціалісти зможуть рекомендувати лазерну епіляцію. Курс лазерної епіляції для даних зон складає 4-10 процедур з наступними інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Наші спеціалісти з радістю підберуть необхідний метод епіляції для Вас після очного огляду. Консультація з даного питання безкоштовна. Записатися Ви можете за номерами вказаними на сайті (035) 240-2560, (093) 177-1627 або viber (096) 924-0019. Будемо раді Вам допомогти!
 • Андрій

  Доброго дня! Скажіть будь ласка чи платна консультація до лікаря котрий займається лазерним видаленням судин? І чи взагалі можна і чи варто таке робити хлопцю 18 років? І це здається навіть не судини просто червона переносиця, щоки і з'явилась одна судинна зірочка під оком.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Андрій! В нашому центрі проводять лазерне видалення судин - інноваційна технологія, яка допомогає склеїти стінки судин без пошкодження навколишніх тканин. Звісно процедуру можна проводити у Вашому віці, якщо є потреба видалення судин, то процедури в нашому центрі проводять дітям з 10 років по показанням. Необхідно розуміти, що якщо стінка судин стала не еластичною і судини стають помітними, то, на жаль, без лікування ситуація не покращиться, а з часом навпаки тільки погіршиться. Крім лазерної терапії наші спеціалісти рекомендують Вам засоби для покращення еластичності стінок судин, щоб на сусідніх ділянках шкіри не з'явилась такаж проблема. Адже якщо судини почали втрачати свою еластичність, то це явище не локальне, а зачіпає весь організм в цілому і поступово Ви будете спостерігати судині зірочки в різних зонах. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально і після очного огляду рекомендують засоби для домашнього догляду та лазерну терапію. Консультація з даного питання безкоштовна. Записатися Ви можете за номерами вказаними на сайті (035) 240-2560, (093) 177-1627 або viber (096) 924-0019. Будемо раді Вам допомогти!
 • Ольга

  Який максимально дозволений час присутності на лазерній епіляції? Цікавить чи можливо за один візит зробити якомога більше проблемних зон? Дякую за відповідь!
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ольга! За один візит Ви можете зробити будь-яку кількість зон, обмеження немає, адже лазерне проміння - це теплова енергія. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Галина

  Доброго вечора. Чи можна робити лазерну епіляцію дівчинці в 11 років? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Галина! Так, в нашому центрі проводять процедури дітям з 10 років по показанням після підписання їхніми батьками/опікунами договору-згоди. Рекомендуємо проводити лазерну епіляції з моменту статевого дозрівання, але якщо є потреба вже в 11 років тоді процедуру можна проводити. Лазерна епіляція повністю безпечна процедура, адже лазерне проміння - направлений потік теплової енергії, що проникає лише на 4 мм під шкіру (адже фокусується тільки на цибулинці), на внутрішні органи впливу немає. Будемо раді Вам допомогти!
 • Іра

  Скажіть будь ласка. Хочу записатися на лазерну епіляцію зони підмишок. Можливо записатися по телефону. Прийти пройти консультацію і в той самий день зробити першу процедуру. Чи потрібно в один день консультацію, а в інший вже робити процедуру?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірино! Так Ви можете записатися зателефонувавши за номерами вказаними на сайті. Відразу після консультьації спеціаліст зможе провести процедуру, якщо у Вас немає протипоказань до її проведення, а також якщо Ви питримувались рекомендацій щодо підготовки. Протипоказання до лазерної епіляції наступні: - вагітність та період лактації; - онкологічні захворювання; - цукровий діабет в стадії декомпенсації; - соматичні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, герпес); Лазерна епіляція не видаляє світле або сиве волосся! Для цього використовується інший метод - Нано епіляція. Підготовка: - за 2 тижні до процедури не можна: *засмагати, відвідувати солярій; *приймати антибіотикитетрациклінового ряда, фторхінолони, сульфаніламіди; *виривати волося із зони епіляції; - за 3 дні до процедури зону не можна протирати спиртовмісними речовинами; - за 4-8 годин до процедури зону епіляції необхідно ретельно поголити. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі!
 • Віра

  Придбала у вашому салоні за порадою косметолога молочко для тіла, яке приписали наносити з першого дня після лазерної процедури. Як мені відомо перші 3 дні не можна користуватися засобами, що містять спирт. У складі косметичного молочка він присутній. Як пояснити цей момент?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Віра! Не можна користуватися засобами, що містять спирт в класичному понятті, тобто етанол. Так як етанол порушує процеси регенерації шкіри. В косметичних засобах, як правило, присутні косметичні спирти (стеариловий та цетиловий). Вони навпаки зволожують шкіру та покращуюють її регенерацію. В нашому центрі спеціалісти ні в якому разі не призначать засоби, які нашкодять Вашому здоров'ю. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Інна

  Доброго дня ! Чи видаляєте кератоми і як саме? Дякую
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Інна! В Тернополі видалення новоутворень не проводять. В даному випадку можемо рекомендувати звернутися до нашого центру у Львові. Кератома потребує консультації онколога і гістологічного дослідження. Якщо кератома невелика за розмірами видалення проводять електрокоагулятором. В нашому центрі у Львові є можливість проконсультуватися з онкологом, консультація платна - 350 гривень. Відразу після консультації онколог зможе провести видалення, яке коштує 350 гривень. Перед видаленням можна провести знеболення ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень. Гістологічне дослідження 1-го новоутворення - 670 гривень. Записатися Ви можете по телефону (032) 253-9791, (093) 177-1643 або viber (098) 892-9256. Будемо раді Вам допомогти!
 • Христина

  Доброго дня! Після проходження всього курсу (глибоке бікіні) волосся взагалі перестає рости, чи як? І чи треба надалі підтримувати процедури (якщо так, то з якою періодичністю)?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Христина! Лазерна епіляція націлена на руйнування росткових зон волосся (зона де формуються нові цибулинки). Після курсу шкіра буде гладкою, але необхідно проводити 1 раз на рік або 2 роки 1 підтримуючу процедуру. Будемо раді Вам допомогти!
 • Ірина

  Доброго дня! Скажіть,будь ласка,з якою періодичністю відбуваються процедурки(саме глибоке бікіні - 8 раз)? І чи можна для початку просто завітати до Вас на консультацію? Дуже дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина! В середньому необхідно від 4-х до 8-ми процедур з інтервалами: після першої процедури від 4-х до 6-ти тижнів, після другої від 6-ти до 8-ми і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватисчя на 2 тижні. Так, звісно Ви можете завітати на консультацію без проведення процедури, щодо лазерної епіляції вона безкоштовна. Записатися на консультаціію Ви можете за номерами вказаними на сайті. Будемо раді Вам допомогти!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл
УВАГА! Ми переїхали!

Чекаємо на Вас в нашому Центрі за адресою: площа Героїв Євромайдану, 9