Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Кінезіологічне тейпування у Тернополі

teiping_tela.jpg

Кінезіологія - це наука, що вивчає взаємозв'язок між внутрішніми органами та периферичною нервовою системою в організмі. Вона спеціалізується на визначенні різноманітних порушень та їхнього впливу на різні групи м'язів.

Кінезіологічне тейпування є ефективною процедурою для лікування наслідків ортопедичних операцій, травм опорно-рухового апарату, головних болів, закритих травм м'яких тканин та плоскостопості. У Центрі «Лазерхауз» у місті Тернополі Ви можете скористатися цією процедурою під керівництвом досвідченого лікаря-кінезіолога. Він дотримується міжнародних стандартів лікування і має глибокі знання про кінезіологічне тейпування.

ЯК ПРАЦЮЄ КІНЕЗІОЛОГІЧНЕ ТЕЙПУВАННЯ?

Основна ідея методики полягає в застосуванні спеціальних тейпів на пошкоджені або проблемні ділянки тіла, такі як розтягнуті м'язи, сухожилля або гематоми. Тейпи мають спеціальну схему та розміри - вони можуть мати кілька десятків сантиметрів у довжину та 5-10 см у ширину.

Ці спеціальні тейпи допомагають регулювати скорочення м'язів, поліпшують мікроциркуляцію та зменшують больову чутливість. Під час накладання тейпів кінезіолог враховує діагноз пацієнта і визначає напрямок тейпів та ступінь їх натягу.

ЗА ЯКИХ СИМПТОМІВ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Фахівці рекомендують записатися на сеанс кінезіотейпування в Тернополі, якщо у Вас є такі проблеми зі здоров'ям:

 • Остеопороз.
 • Плоскостопість та інші деформації стоп.
 • Дискомфорт у суглобах.
 • Головні болі.
 • М'язова недостатність.
 • Діастаз (збільшення відстані між двома секціями м'яза).
 • Перенесені травми опорно-рухового апарату.
 • Остеохондроз.
 • Артрит.
 • Наслідки ортопедичних операцій.
 • Артроз.
 • Больові відчуття в спині (грудний, шийний, поперековий відділи).
 • Грижі міжхребетних дисків.

Крім того, тейпування також може використовуватися для загальної корекції фігури та забезпечення лімфодренажного ефекту.

ВИДИ КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»

У Центрі «Лазерхауз» в місті Тернополі проводяться такі види кінезіологічного тейпування:

 1. Спортивне тейпування. Використовується нееластичний тейп для жорсткої фіксації травмованих суглобів і м'язів.
 2. Реабілітаційне тейпування. Застосовується для реабілітаційного відновлення після різних травм, таких як вивихи, у кистьових, колінних, гомілковостопних суглобах, плечах і спині.
 3. Лікувальне тейпування. Заключається у наклеюванні еластичного тейпа на певні ділянки тіла, схожого на пластир.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ В ТЕРНОПОЛІ

Медичне тейпування в Центрі «Лазерхауз» здійснює досвідчений та кваліфікований кінезіолог. Під час початкового етапу процедури лікар уважно прослуховує побажання та скарги пацієнта, проводить огляд та враховує всі можливі протипоказання. Далі фахівець визначає оптимальний вид кінезіотейпування та зони тіла, на які слід накласти тейпи. Головна частина процедури - накладання тейпів відповідно до схеми, розрахованої кінезіологом. По завершенні процедури кінезіолог надає рекомендації щодо правильного носіння тейпів, визначає кількість необхідних сеансів та призначає дату наступного візиту. Кожен курс процедур підбирається індивідуально лікарем з урахуванням особливостей пацієнта.

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ МОЖНА ОЧІКУВАТИ ВІД КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ?

Основні позитивні ефекти, які можна очікувати після проведення процедури, такі:

 • Зменшення або повне усунення болю та спазмів у суглобах і м'язах. Застосування тейпів допомагає знизити навантаження на хворі ділянки та полегшити дискомфорт.
 • Зменшення або повне припинення головних болів, які часто виникають. Кінезіотейпи можуть допомогти зняти напругу і покращити кровообіг у шийній та головній області.
 • Ефективне полегшення хребетних гриж. Тейпування сприяє зменшенню тиску на хребет та зниженню дискомфорту.
 • Швидке відновлення після травм опорно-рухового апарату. Кінезіотейпи допомагають прискорити процес загоєння та відновлення тканин.
 • Пришвидшення реабілітаційного періоду після ортопедичних операцій. Процедура сприяє зміцненню м'язів і суглобів, покращенню рухливості та скороченню часу відновлення.
 • Лікування плоскостопості та інших деформацій стопи. Кінезіотейпи можуть допомогти знизити навантаження на стопу і скорегувати її положення під час ходьби.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕЙПІВ У ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»

 1. Розширений спектр застосування. Лікар-кінезіолог виконує лікування за допомогою тейпів для різноманітних проблем, включаючи головні болі, міжреберні грижі та плоскостопість.
 2. Висока якість надання послуг. Сеанси проводяться висококваліфікованими кінезіологами з багаторічним досвідом роботи.
 3. Безпека. Процедури кінезіотейпування здійснюються відповідно до міжнародних стандартів і протоколів. Центр має сертифікат першої категорії акредитації та ліцензію Міністерства охорони здоров'я, що підтверджує високий рівень безпеки та професіоналізму.
 4. Ефективність у виконанні процедур. Прийом у лікаря-кінезіолога займає мінімальну кількість часу, що дозволяє швидко отримати необхідну допомогу.

ЦІНА СЕАНСУ КІНЕЗІОТЕЙПУВАННЯ В ТЕРНОПОЛІ

Ціна на кінезіотейпування в Тернополі наведена у таблиці нижче, а також вказана в загальному прайс-листі Центру «Лазерхауз». Тривалість одного сеансу може коливатися від 20 хвилин до 1 години. Щоб записатися на процедуру та отримати відповіді на будь-які питання, Ви можете зв'язатися з менеджерами Центру за допомогою форми зворотного зв'язку або зателефонувати за контактним номером, який вказаний у верхній частині сайту.

КІЛЬКІСТЬ РЕКОМЕНДОВАНИХ СЕАНСІВ

Рекомендована кількість сеансів визначається індивідуально для кожного пацієнта лікарем-кінезіологом, враховуючи його проблему та ступінь її вираженості. В середньому, курс лікування складається з 4-8 процедур, які проводяться з інтервалом 5-7 днів.

Тривалість Тейпування Вартість
20 хв Кінезіологічне тейпування 300 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Ви можете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon, PayLink.