• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Розслабляючий масаж у Тернополі

Чим корисний розслабляючий масаж? Це ефективна процедура, що виконує 2 функції – лікувальну та релаксуючу. Терапевтичний ефект проявляється в усуненні мігрені та безсоння, попередженні стресів і депресій. Методика також використовується для профілактики інсульту, стенокардії та інфаркту. Розслаблення досягається завдяки ліквідації напруження в м'язах та позбавленні від нервового збудження. Процедура також сприяє підвищенню загального тонусу та забезпечує приплив сил. 

Послуги з розслабляючого масажу від стресу в Україні надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Ми працюємо з різними зонами: комірцевою, областю живота, ногами та спиною. Також можна обробити все тіло. Проводять процедуру кваліфіковані масажисти з медичною освітою та багатим практичним досвідом, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів. Релаксуючий масаж спрямований на покращення мікроциркуляції, стимуляцію нервових центрів, усунення напруження у м’язах. З його допомогою можна зняти втому, позбавитись від важкості в руках та ногах, помітно покращити настрій.

Які особливості техніки?

Розслабляючий масаж передбачає використання наступних прийомів:

 • Погладжування – ними спеціаліст починає та завершує сеанс. Рухи він здійснює внутрішньою стороною долоні.
 • Розминання – допомагають розслабитись. Сила натиску може бути різною – від мінімальної до рівня больового порогу. Опрацювання зони проводиться в одному напрямку.
 • Розтирання – зміщення та розтягнення шкіри в різних напрямках забезпечує розігріваючий ефект.
 • Вібрації, удари – це коливальні рухи з різним ритмом та тиском. Бувають поперечні та поздовжні. 

Крім основних прийомів, масажист може використовувати додаткові, якщо потрібно. Це рублення, поплескування тощо. Для опрацювання різних зон використовуються долоні, кінчики та фаланги пальців, основа кисті.

У чому полягає різниця між розслабляючим та класичним масажем?

Основна відмінність між цими різновидами масажу полягає в показаннях та меті проведення. Так, релакс-процедура допоможе зняти нервове напруження та хронічну втому. Вона успішно бореться з безсонням, дозволяє відновити сили. Класичний масаж рекомендують для загального поліпшення стану здоров'я, відновлення після травм і хірургічного втручання, профілактики захворювань. Обидві процедури мають приблизно однакову вартість.

Розслабляючий масаж всього тіла

Записатись на загальний антистресовий масаж у Тернополі рекомендується, щоб покращити настрій, зняти напруження, покліпшити мікроциркуляцію. Процедура передбачає роботу з такими зонами, як руки, ноги, живіт та комірцева область.. Масажування спеціаліст починає зі стоп і продовжує в напрямку руху лімфи. 

Комірцева зона опрацьовується акуратними, обережними рухами, які запобігають появі неприємних відчуттів у пацієнта (запаморочення, нудоти тощо). Під час процедури використовуються різні прийоми: розтирання, погладжування, зміщення та ін. Методика покращує лімфоток та кровообіг, допомагає наситити дермальні клітини киснем, стимулює вироблення ендорфінів, які відповідають за хороший настрій.

Розслабляючий масаж спини

Рекомендується насамперед офісним працівникам, водіям, хірургам та іншим людям, що регулярно відчувають посилене навантаження на плечовий пояс. Такий масаж підвищує загальний тонус, знімає м'язове напруження, поліпшує психоемоційний стан.

Спеціаліст застосовує такі прийоми:

 • Розтирання;
 • Розминання (область хребетного стовпа обробляється без сильних натискань);
 • Погладжування;
 • Рублення;
 • Постукування (легкі або середньоглибокі).

Релаксаційний масаж комірцевої зони

Такий масаж показаний при болях у шиї та плечах, що виникають через тривале перебування в нерухомому положенні та порушення кровообігу. Помітити позитивні зміни можна вже після першого сеансу: усувається напруження, зменшуються набряки, проходять спазми.

На сеансі масажист використовує погладжування, щоб підготувати зону до подальших маніпуляцій. Великі м'язи розминають, трапецієподібні – пощипують, інші зони стискають або розтягують. Щоб розігріти проблемну ділянку, застосовуються розтирання.

Розслабляючий масаж живота

Релаксаційний масаж живота дозволяє покращити роботу шлунково-кишкового тракту. Він сприяє розслабленню та пришвидшує кровообіг. Під час сеансу використовуються такі прийоми, як пощипування, розтирання, погладжування, вібрації з невеликим тиском. Рухи масажиста акуратні та обережні.

Розслабляючий масаж ніг

Розслабляючий масаж ніг рекомендується, якщо непокоять болі та важкість у нижніх кінцівках. Неприємні відчуття часто виникають у жінок, що регулярно носять взуття на каблуках, та в людей, які більшу частину дня проводять на ногах. Процедура бореться з напруженням у м'язах, знімає набряклість, покращує кровообіг, служить відмінною профілактикою варикозу. На сеансі використовуються розтирання, погладжування, розминання, вібрації.

Показання

Записатись на релакс-масаж рекомендується при:

 • Напруженні у м'язах;
 • Хронічній втомі;
 • Депресії;
 • Частих стресах;
 • Схильності до простудних захворювань тощо.

Чи можна робити розслабляючий масаж вагітним?

Розслабляючий масаж має певну кількість обмежень. Так, при вагітності записатись на процедуру можна лише за призначенням лікаря. Спеціаліст проводить сеанс максимально обережно, делікатними рухами, що запобігає виникненню дискомфорту в пацієнтки. Методика успішно бореться з емоційними коливаннями внаслідок гормонального дисбалансу, знімає втому, служить профілактикою варикозу, покращує лімфоток та кровопостачання.

Як часто можна робити розслабляючий масаж?

Масаж для релаксу проводиться курсом, тривалість якого підбирається індивідуально. Спеціаліст орієнтується на особливості організму пацієнта та бажаний результат. Щоб ефект був максимальним, потрібно 10-12 процедур в середньому. Відвідувати масажиста потрібно мінімум двічі на тиждень.

Скільки коштує розслабляючий масаж в Тернополі?

Цікавить ціна масажу з релаксом у Центрі «Лазерхауз» в Тернополі? Докладні розцінки шукайте в таблиці внизу поточної сторінки та в загальному прайс-листі. Вартість залежить від зони. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для пацієнтів зібрані в розділі «Акції». Консультація надається безкоштовно. Щоб отримати відповіді на додаткові питання та записатись на прийом, зв'яжіться з нашими операторами. Це можна зробити за контактним телефоном в шапці сайту або через спеціальну форму.


Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажнийний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.