Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Розслабляючий масаж у Тернополі

Чим корисний розслабляючий масаж? Це ефективна процедура, що виконує 2 функції – лікувальну та релаксуючу. Терапевтичний ефект проявляється в усуненні мігрені та безсоння, попередженні стресів і депресій. Методика також використовується для профілактики інсульту, стенокардії та інфаркту. Розслаблення досягається завдяки ліквідації напруження в м'язах та позбавленні від нервового збудження. Процедура також сприяє підвищенню загального тонусу та забезпечує приплив сил. 

Послуги з розслабляючого масажу від стресу в Україні надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Ми працюємо з різними зонами: комірцевою, областю живота, ногами та спиною. Також можна обробити все тіло. Проводять процедуру кваліфіковані масажисти з медичною освітою та багатим практичним досвідом, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів. Релаксуючий масаж спрямований на покращення мікроциркуляції, стимуляцію нервових центрів, усунення напруження у м’язах. З його допомогою можна зняти втому, позбавитись від важкості в руках та ногах, помітно покращити настрій.

Які особливості техніки?

Розслабляючий масаж передбачає використання наступних прийомів:

 • Погладжування – ними спеціаліст починає та завершує сеанс. Рухи він здійснює внутрішньою стороною долоні.
 • Розминання – допомагають розслабитись. Сила натиску може бути різною – від мінімальної до рівня больового порогу. Опрацювання зони проводиться в одному напрямку.
 • Розтирання – зміщення та розтягнення шкіри в різних напрямках забезпечує розігріваючий ефект.
 • Вібрації, удари – це коливальні рухи з різним ритмом та тиском. Бувають поперечні та поздовжні. 

Крім основних прийомів, масажист може використовувати додаткові, якщо потрібно. Це рублення, поплескування тощо. Для опрацювання різних зон використовуються долоні, кінчики та фаланги пальців, основа кисті.

У чому полягає різниця між розслабляючим та класичним масажем?

Основна відмінність між цими різновидами масажу полягає в показаннях та меті проведення. Так, релакс-процедура допоможе зняти нервове напруження та хронічну втому. Вона успішно бореться з безсонням, дозволяє відновити сили. Класичний масаж рекомендують для загального поліпшення стану здоров'я, відновлення після травм і хірургічного втручання, профілактики захворювань. Обидві процедури мають приблизно однакову вартість.

Розслабляючий масаж всього тіла

Записатись на загальний антистресовий масаж у Тернополі рекомендується, щоб покращити настрій, зняти напруження, покліпшити мікроциркуляцію. Процедура передбачає роботу з такими зонами, як руки, ноги, живіт та комірцева область.. Масажування спеціаліст починає зі стоп і продовжує в напрямку руху лімфи. 

Комірцева зона опрацьовується акуратними, обережними рухами, які запобігають появі неприємних відчуттів у пацієнта (запаморочення, нудоти тощо). Під час процедури використовуються різні прийоми: розтирання, погладжування, зміщення та ін. Методика покращує лімфоток та кровообіг, допомагає наситити дермальні клітини киснем, стимулює вироблення ендорфінів, які відповідають за хороший настрій.

Розслабляючий масаж спини

Рекомендується насамперед офісним працівникам, водіям, хірургам та іншим людям, що регулярно відчувають посилене навантаження на плечовий пояс. Такий масаж підвищує загальний тонус, знімає м'язове напруження, поліпшує психоемоційний стан.

Спеціаліст застосовує такі прийоми:

 • Розтирання;
 • Розминання (область хребетного стовпа обробляється без сильних натискань);
 • Погладжування;
 • Рублення;
 • Постукування (легкі або середньоглибокі).

Релаксаційний масаж комірцевої зони

Такий масаж показаний при болях у шиї та плечах, що виникають через тривале перебування в нерухомому положенні та порушення кровообігу. Помітити позитивні зміни можна вже після першого сеансу: усувається напруження, зменшуються набряки, проходять спазми.

На сеансі масажист використовує погладжування, щоб підготувати зону до подальших маніпуляцій. Великі м'язи розминають, трапецієподібні – пощипують, інші зони стискають або розтягують. Щоб розігріти проблемну ділянку, застосовуються розтирання.

Розслабляючий масаж живота

Релаксаційний масаж живота дозволяє покращити роботу шлунково-кишкового тракту. Він сприяє розслабленню та пришвидшує кровообіг. Під час сеансу використовуються такі прийоми, як пощипування, розтирання, погладжування, вібрації з невеликим тиском. Рухи масажиста акуратні та обережні.

Розслабляючий масаж ніг

Розслабляючий масаж ніг рекомендується, якщо непокоять болі та важкість у нижніх кінцівках. Неприємні відчуття часто виникають у жінок, що регулярно носять взуття на каблуках, та в людей, які більшу частину дня проводять на ногах. Процедура бореться з напруженням у м'язах, знімає набряклість, покращує кровообіг, служить відмінною профілактикою варикозу. На сеансі використовуються розтирання, погладжування, розминання, вібрації.

Показання

Записатись на релакс-масаж рекомендується при:

 • Напруженні у м'язах;
 • Хронічній втомі;
 • Депресії;
 • Частих стресах;
 • Схильності до простудних захворювань тощо.

Чи можна робити розслабляючий масаж вагітним?

Розслабляючий масаж має певну кількість обмежень. Так, при вагітності записатись на процедуру можна лише за призначенням лікаря. Спеціаліст проводить сеанс максимально обережно, делікатними рухами, що запобігає виникненню дискомфорту в пацієнтки. Методика успішно бореться з емоційними коливаннями внаслідок гормонального дисбалансу, знімає втому, служить профілактикою варикозу, покращує лімфоток та кровопостачання.

Як часто можна робити розслабляючий масаж?

Масаж для релаксу проводиться курсом, тривалість якого підбирається індивідуально. Спеціаліст орієнтується на особливості організму пацієнта та бажаний результат. Щоб ефект був максимальним, потрібно 10-12 процедур в середньому. Відвідувати масажиста потрібно мінімум двічі на тиждень.

Скільки коштує розслабляючий масаж в Тернополі?

Цікавить ціна масажу з релаксом у Центрі «Лазерхауз» в Тернополі? Докладні розцінки шукайте в таблиці внизу поточної сторінки та в загальному прайс-листі. Вартість залежить від зони. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для пацієнтів зібрані в розділі «Акції». Консультація надається безкоштовно. Щоб отримати відповіді на додаткові питання та записатись на прийом, зв'яжіться з нашими операторами. Це можна зробити за контактним телефоном в шапці сайту або через спеціальну форму.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 700 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний спини 700 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
40 хв Спортивний спини 700 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Розслабляючий спини 700 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 1000 грн
50 хв Лікувальний спини 850 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 700 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 1200 грн
Тривалість Масаж голови Вартість
30 хв Масаж голови 500 грн
Тривалість Масаж стоп Вартість
40 хв Кінезіо-масаж стоп і гомілок 400 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014