Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікування постакне в Тернополі

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне лікування акне Івано-Франківськ

Акне – поширене захворювання шкіри. Проблема знайома не лише підліткам, але й дорослим. Багато хто намагається боротися з нею самостійно. Неправильне лікування нерідко призводить до появи рубців та шрамів. Зменшити сліди від акне в Тернополі можна в нашому Центрі «Лазерхауз». Для цього застосовуються різні методики: гідромеханопілінг, мезотерапія, плазмоліфтинг, хімічні пілінги, ін'єкції (двуада і тріада). Процедури допомагають вирівняти текстуру і тон, усунути горбики та западини, повернути здоровий вигляд і колишнє сяйво.

Терапія підбирається косметологом індивідуально в залежності від стадії захворювання та особливостей проблемної ділянки. Процедури проводять кваліфіковані фахівці, які постійно підвищують рівень майстерності на різних тренінгах, семінарах, курсах, майстер-класах та конференціях. Для лікування постакне застосовують сертифіковані препарати, що пройшли всі необхідні клінічні дослідження та перевірки. Після відвідин косметолога стан проблемної зони помітно поліпшується.

ГІДРОМЕХАНОПІЛІНГ

Гідромеханопілінг – це мікрошліфування шкірного покриву за допомогою спеціального апарату HydraFacial. Насадка акуратно видаляє ороговілий шар, очищає пори, покращує проникнення активних компонентів доглядової косметики вглиб шкіри. Процедура практично не викликає неприємних відчуттів. Застосування спеціальної сироватки з тонізуючим і антиоксидантним ефектом позитивно позначається на стані шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Під мезотерапією мається на увазі ін'єкційне введення лікарських препаратів в проблемні ділянки. Для проведення процедури в нашому Центрі використовується засіб FillerVit R з гіалуроновою кислотою в складі. Після застосування активізується вироблення колагену і еластину, що призводить до вирівнювання рельєфу та оновлення. Мезотерапія обличчя також сприяє омолодженню.

ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Плазмоліфинг – видалення слідів від акне за допомогою ін'єкційних препаратів, що містять власну плазму клієнта. Тромбоцити, вітаміни і біологічно активні компоненти в складі препарату прискорюють вироблення шкірних білків та обмінні процеси. В результаті стимулюється синтез колагенових волокон, що позитивним чином позначається на стані шкіри: рельєф помітно вирівнюється.

ТРІАДА

Тріада – це ін'єкційне введення в проблемну ділянку препарату, що містить 3 ферменти: колагеназу, ліпазу і гіалуронідазу. Методика покращує циркуляцію крові і лімфоток, має дренажну дію, а також стимулює синтез колагенових та еластинових волокон. Після неї шкіра помітно підтягується, горбики і западини розгладжуються, жирові поклади розщеплюються.

ДВУАДА

Для зменшення постакне застосовують двуаду. На відміну від тріади, склад для ін'єкцій містить тільки 2 ферменти – гіалуронідазу і колагеназу. Засіб прискорює обмінні процеси в клітинах, підвищує вироблення колагену та еластину. Допомагає усунути до 90% слідів від висипань, рубців, шрамів, розтяжок.

РЕЗУЛЬТАТИ ТЕРАПІЇ В ТЕРНОПОЛІ

 • Гідромеханопілінг вирівнює поверхню і тон. Після проходження повного курсу зменшуються сліди від акне, розгладжуються горбики і западини. Шкіра помітно підтягується і оновлюється, стає м'якою та бархатистою.
 • Мезотерапія підвищує еластичність, сприяє омолодженню. Проблемна ділянка розгладжується, освітлюється.
 • Тріада і двуада запускають обмінні процеси, прискорюють регенерацію. Рельєф вирівнюється, зморшки зменшуються, шкіра стає гладкою і шовковистою.
 • Плазмоліфтинг допомагає зробити менш помітними сліди від акне та вікові зміни. Оскільки для ін'єкцій застосовується власна плазма клієнта, методика не викликає алергічних реакцій і побічних ефектів.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ В ТЕРНОПОЛІ

Ціна лікування постакне в Тернополі залежить від декількох факторів:

 • Обрана методика;
 • Розмір оброблюваної зони;
 • Ступінь вираженості постакне;
 • Використовувані препарати.

Терапію косметолог підбирає в індивідуальному порядку. Дізнатися детальні розцінки можна в таблиці внизу сторінки або в розділі «Ціни». Якщо виникнуть питання, отримати відповіді на них можна, зателефонувавши за контактним номером, або через форму зворотнього зв'язку

Тривалість Видалення шрамів і розтяжок Вартість
60 хв Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 4200 грн
60 хв Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 2200 грн
60 хв Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 3950 грн
60 хв Rejuran S (1 шприц, 1 мл) 4600 грн
30 хв Мезотерапія Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 фермента / 2 флакона) 2200 грн
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм / 2 мм / 3 мм (площа до 500 см2)
2400 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014