• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • -50%

  НА ПОДОЛОГІЮ

  ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ!

  Знижка на всі послуги подолога
  для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Масаж в Тернополі

Масаж – це чудовий спосіб розслабитись, оздоровити організм, покращити стан шкіри та підвищити настрій. Методика базується на розминанні різних ділянок тіла з метою усунення болю та спазмів у м'язах, пришвидшення мікроциркуляції, виведення зайвої рідини і шлаків, розщеплення підшкірно-жирової клітковини тощо. Терапевтичний ефект процедури був відомий ще в Стародавньому Китаї, Індії, Персії та Японії. 

У Тернополі записатись на мануальний масаж тіла можна в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». У нас проводяться такі різновиди, як класичний, розслабляючий, лікувальний, спортивний, антицелюлітний та лімфодренажний. Послуги надають дипломовані фахівці з багатим досвідом роботи, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів і протоколів.

Чому масаж приємний?

Чимало наших пацієнтів вибирають ручний масаж завдяки можливості розслабитись та нормалізувати психоемоційний стан. За покращення настрою відповідають так звані «гормони щастя» – серотонін, дофамін та ендорфіни. Масаж стимулює їхнє вироблення, що допомагає заспокоїти нервову систему і зняти тривожність. Саме тому процедуру нерідко рекомендують при безсонні та стресах.

Чому масаж корисний?

Загальний масаж тіла володіє комплексним ефектом, а саме усуває болі та напруження у м'язах, покращує стан шкіри, пришвидшує обмін речовин, нормалізує мікроциркуляцію. Ця процедура – чудова профілактика варикозу, мігреней. З її допомогою можна коригувати фігуру, поліпшити провідність нервових закінчень, ліквідувати застійні явища, зробити суглоби рухливішими. Записатись на професійний масаж в Тернополі також варто, щоб наситити клітини киснем.

Чому масаж розслабляє?

Завдяки масажу тіло розслабляється. Такий ефект забезпечується впливом на центральну нервову систему. Діяльність мозку підвищується, психоемоційний стан нормалізується, оскільки усувається тривожність. Внаслідок цього загальне самопочуття покращується. 

Види масажу та їхній опис

Центр «Лазерхауз» в Тернополі рекомендує записатись на різні види ручного масажу, що підбираються за показаннями. Всі процедури проводять досвідчені фахівці з медичною освітою, які суворо дотримуються міжнародних регламентів та протоколів. Це дозволяє отримати максимальний результат за умови проходження повного курсу.

Класичний масаж

Ознайомитися з результатами класичного масажу можна в нашій фотогалереї, переглянувши фото до і після проходження рекомендованої кількості сеансів. Методика допомагає розслабитись, покращити функціонування внутрішніх органів, усунути м'язові болі та спазми, підвищити працездатність. Масажист під час процедури використовує чимало різних прийомів: постукування, розтирання, розминання, погладжування тощо.

Розслабляючий масаж

Показаний при частих стресах та проблемах зі сном. Поліпшує загальне самопочуття, знімає напруження, бореться з тривожністю, розслабляє, покращує психоемоційний стан. Отримати виражений ефект можна вже після кількох сеансів релакс-масажу. Сон нормалізується, настрій підвищується.

Лікувальний масаж

Процедуру нерідко призначають, щоб пришвидшити відновлення після травми, хірургічної операції, важкого захворювання. Вона показана при проблемах з опорно-руховим апаратом, зокрема, сколіозом, остеохондрозом, міжхребцевими грижами, болями в суглобах тощо. Лікувальний масаж також ефективний при частих простудах, порушеннях роботи органів дихання. Методика сприяє пришвидшенню регенерації, підвищує загальний тонус, покращує самопочуття, нормалізує роботу імунної системи.

Спортивний масаж

Створений спеціально для спортсменів та людей, що регулярно займаються фізичними навантаженнями. Допомагає підтримувати хорошу форму, підвищити активність м'язів та еластичність зв'язок. Проводиться перед тренуваннями, між змаганнями або після них. Це залежить від виду спортивного масажу та бажаного ефекту. Може поєднуватись з розігріваючими мазями.

Антицелюлітний масаж

Процедура спрямована на корекцію фігури та розгладження так званої «апельсинової шкірки». Нерідко входить в комплекс програм для боротьби із зайвими кілограмами. Оброблятись можуть такі зони, як живіт, руки, стегна тощо. Розщеплення жирової тканини досягається завдяки активним розминанням, що пришвидшують мікроциркуляцію, допомагають вивести з організму зайву рідину, токсини і шлаки. Після курсу антицелюлітного масажу рельєф шкіри помітно вирівнюється, пружність повертається.

Лімфодренажний масаж

Зашлакованість організму – основна причина погіршення самопочуття. Лімфодренажний масаж допоможе вивести токсини та продукти розпаду разом із зайвою рідиною. З цією метою фахівець опрацьовує лімфатичні вузли. Внаслідок таких маніпуляцій метаболізм нормалізується, імунні функції відновлюються, проходять набряки, повертається здоровий колір шкіри.

Масаж яких частин тіла буває?

Масажувати можна будь-яку ділянку тіла: спину, поперек, голову, шию та ін. Центр «Лазерхауз» в Тернополі надає послуги щодо масажу спини або всього тіла (тобто кінцівок, живота та комірцевої зони). Лімфодренажний масаж може проводитись і на обличчі. Антицелюлітний іноді передбачає лише обробку нижньої частини тіла, зокрема, боків, живота, сідниць, ніг повністю.

Апаратний чи ручний масаж?

Не знаєте, яку процедуру обрати? У нашому Центрі проводиться консультація масажиста. Послуга безкоштовна. Він огляне проблемну зону і запропонує варіант, який підійде саме Вам. Це може бути один із перерахованих вище мануальних масажів або апаратний (наприклад, LPG). Різниця між ними полягає в інтенсивності впливу. Крім цього, апаратний масаж передбачає використання спеціального обладнання.

Якими маслами роблять масаж?

Для підвищення ефективності масажу використовуються спеціальні масла з приємним ароматом. Вони мають натуральний склад, тому не викликають алергії і побічних ефектів. Активні компоненти зволожують та живлять шкіру, володіють тонізуючими, зігріваючими, розслабляючими та антистресовими властивостями, запобігають появі розтяжок, допомагають розщепити підшкірно-жирову клітковину.

Показання і протипоказання

Масаж рекомендують при таких проблемах:

 • Болі і спазми у м'язах;
 • Стреси;
 • Безсоння;
 • Зниження імунних функцій;
 • Зашлакованість організму;
 • Целюліт;
 • Порушення постави;
 • Незадовільний стан шкіри тощо.

Процедуру не можна проводити під час вагітності та лактації. Вона також протипоказана при онкології, епілепсії, наявності серцево-судинних, шкірних та гострих запальних захворювань, пошкодженні шкіри в зоні проведення масажу, підвищеній температурі тіла тощо.

Якими параметрами дозується масаж?

Тривалість процедури – 40-90 хвилин (разом з консультацією). На очному огляді масажист підбирає найефективнішу методику, прийоми та інтенсивність рухів. Ці параметри залежать від поточного стану ділянки та бажаного ефекту. Середній курс масажу – 10-12 процедур. Рекомендований інтервал між візитами становить 3-4 дні. Ознайомитися з цінами на масажі можна в таблиці внизу поточної сторінки та в загальному прайс-листі Центру.

Тривалість Масаж Вартість
40 хвилин Класичний спини 500 грн.
1 год 10 хвилин Класичний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Лімфодренажнийний спини 500 грн.
1 год 10 хвилин Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн.
1 год 10 хвилин Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн.
40 хвилин Спортивний спини 500 грн.
1 год. 10 хвилин Спортивний загальний (все тіло) 850 грн.
40 хвилин Розслабляючий спини 500 грн.
1 год. 10 хвилин Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн.
20 хвилин Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн./ 1 зона
50 хвилин Лікувальний спини 500 грн.
30 хвилин Лікувальний (проблемні зони) 500 грн./ 1 зона
1 год 10 хвилин Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн.
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна.
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.