Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лікування псоріазу у Тернополі

Лікування псоріазу.jpg

Не здавайтеся, якщо у Вас діагностували псоріаз! На щастя, сучасна медицина пропонує численні ефективні методи лікування цього захворювання. Відтепер кожен може отримати професійну допомогу в Центрі лазерної косметології «Лазерхауз». Кваліфікований дерматолог Центру проведе діагностику та розробить ефективний план лікування. Лікар допоможе з'ясувати причину захворювання, при необхідності направить на додаткові аналізи та обстеження, а також розробить ефективну схему лікування.

У складних випадках можливе проведення панч-біопсії шкіри або волосся голови для гістологічного аналізу та проведення діагностичних процедур.

ПСОРІАЗ: ЩО ЦЕ ТА ЯКІ ЙОГО ОЗНАКИ?

Псоріаз є дерматологічним захворюванням, що вражає 2-4% чоловіків та жінок різного віку, включаючи дітей. Найбільш часто воно з’являється у вікових групах 15-25 та 50-60 років. Псоріаз, як правило, зберігається протягом усього життя, коливаючись за ступенем і тяжкістю. Близько однієї третини пацієнтів із псоріазом мають родичів, також страждаючих на це захворювання.

Псоріаз - це доволі поширене дерматологічне захворювання, що характеризується свербежем, запальними висипаннями та лущенням шкіри. Його точна етіологія досі не зрозуміла, але відомо, що стрес може бути однією з основних причин. Це захворювання виникає через надмірний ріст шкірних клітин, що утворює на поверхні шкіри ущільнення. Симптоми псоріазу можуть варіюватися, протягом життя можливі періоди ремісії та загострення, а також рецидиви, особливо при недотриманні рекомендацій лікаря. Попри поширену хибну думку, псоріаз не є заразним. На сьогодні на просторах інтернету є багато інформації про це захворювання, а наочні приклади симптомів можна побачити за запитом «псоріаз фотографії».

Псоріаз початкова стадія висипань на шкірі може проявлятися у вигляді червоних плям, які часто називають бляшками, і супроводжуватися лущенням. Ці висипання можуть викликати сильний свербіж, і під лусочками шкіри можна помітити ущільнений, ороговілий шар.

ВИДИ ПСОРІАЗУ

Залежно від клінічних проявів, виділяють такі типи псоріазу:

 • Краплеподібний псоріаз: це гостра форма захворювання, що найчастіше розвивається у дітей і підлітків після зараження стрептококовою інфекцією. Характеризується появою множинних яскраво-червоних папул з легким лущенням.
 • Вульгарний, або звичайний псоріаз: розвивається здебільшого на шкірі голови, під колінами, в ділянці ліктів, попереку і крижів. Симптомами є папульозні рожево-червоні висипання з чіткими межами, які з часом можуть зливатися у великі плями. Характерним для цієї форми також є утворення бляшок, вкритих світлими лусочками.
 • Генералізований пустульозний псоріаз має 3 форми хвороби. Найпоширенішою є пустульозний псоріаз Барбера, що проявляється чітко окресленими бляшками на долонях і підошвах із пустульозними елементами навколо них. Друга форма - гнійний акродерматит Аллопо, супроводжується появою везикул, пустул і сквамозно-епітематозних плям на фалангах пальців рук і ніг. Третя форма - псоріаз Цумбуша, крім висипань, супроводжується сильною лихоманкою і загальним нездужанням.
 • Псоріатичний артрит характеризується одночасним ураженням шкіри та суглобів. Це проявляється обмеженням рухливості суглобів, болями під час руху, набряком і почервонінням шкіри. Іноді хвороба може призвести до деформації суглобів.

КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ ПСОРІАЗУ

Псоріаз зазвичай проявляється як симетрично розташовані червоні, лускаті висипання з чіткими межами. Лусочки часто мають сріблясто-білий колір, хоча в складках шкіри вони можуть бути глянцевими з вологою поверхнею.

Часто уражаються шкіра голови, лікті та коліна, але псоріаз може розповсюджуватися на будь-яку частину шкіри. Свербіж може бути від легкого до сильного, викликаючи подряпини та подальше загрубіння шкіри. Також можливі тріщини на долонях і підошвах.

Псоріаз може супроводжуватися феноменом Кебнера. Він передбачає утворення нових ушкоджень на шкірі, яка була пошкоджена або подразнена, наприклад, травмою, опіком тощо.

Ознакою Ауспіца є поява краплин крові при знятті лускатого шару, що пов'язано з розширеними капілярами в шкірі.

Залежно від локалізації, псоріаз поділяють на долонно-підошовний, генітальний, на обличчі та інші типи. Якщо уражено менше 20% шкірного покриву, це вважається локалізованим псоріазом, понад 20% - великим псоріазом, а поширення на майже всю поверхню тіла характеризується як універсальне ураження.

ПСОРІАЗ ПРИЧИНИ

Тригери псоріазу, що провокують фактори захворювання:

 • травма шкіри;
 • УФО;
 • ВІЛ-інфекція;
 • бета-гемолітична стрептококова інфекція;
 • прийом медикаментів (бета-блокатори, хлорохін, літій, інгібітори АПФ);
 • емоційний стрес;
 • вживання алкоголю і тютюнопаління;
 • ожиріння;
 • прийом бета-блокаторів при артеріальній гіпертензії.

Пацієнти з псоріазом найчастіше мають супутні захворювання:

 • запальний «псоріатичний артрит» (аутоімунне захворювання) і спондилоартропатія (спостерігається у 40% пацієнтів із раннім початком хронічного бляшкового псоріазу);
 • запальні захворювання кишківника (хвороба Крона і виразковий коліт);
 • увеїт (форма запалення ока);
 • целіакія;
 • локалізований долонно-підошовний пустульоз, генералізований пустульоз і гострий генералізований екзантематозний пустульоз;
 • неалкогольна жирова хвороба печінки.

Тільки кваліфікований лікар може підібрати оптимальний метод лікування псоріазу.

ДІАГНОСТУВАННЯ ПСОРІАЗУ

Правильна діагностика псоріазу вимагає визначення його форми та стадії. Типова форма проявляється як плоскі, червонуваті плями, вкриті біло-сріблястими лусочками. У ексудативній формі ці плями можуть мати жовтуватий відтінок. Псоріаз може загострюватися на різних етапах розвитку через несприятливі фактори або неправильне лікування.

Псоріаз також може впливати на нігті, спричинюючи їх потовщення, утворення вм'ятин і червоних плям під нігтьовою пластиною. Для точної діагностики лікар-дерматолог Центру «Лазерхауз» на консультації виконує дерматоскопію шкіри та волосистої частини голови, призначає необхідні діагностичні процедури та аналізи, включаючи лабораторні аналізи крові. За потреби може бути проведена панч-біопсія шкіри та використані інші сучасні методи обстеження.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ: СУЧАСНІ ПІДХОДИ

У сучасній медицині існує ряд підходів до лікування цього захворювання, але не всі вони однаково ефективні.

Методи, що базуються на використанні дьогту та нафталіну, вже вважаються застарілими. Фототерапія може не принести швидких і виразних результатів у деяких випадках. Глюкокортикостероїди, в свою чергу, призначаються на короткі курси через можливі побічні ефекти.

Серед найефективніших методів лікування псоріазу виділяють імуно-біологічні технології. Ці техніки, що використовуються в Європі та Америці вже понад 15 років, показали довгострокову ефективність у боротьбі з псоріазом.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»: ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Препарат для імунобіологічної терапії призначає дерматолог Центру на попередній консультації після проходження всіх необхідних обстежень і здачі аналізів. Головною діючою речовиною препарату є секукінумаб.

Бляшковий псоріаз у дорослих

Застосування препарату призначене для лікування дорослих пацієнтів із бляшковим псоріазом, що має помірно тяжкий або тяжкий перебіг та потребує системної терапії.

Псоріатичний артрит

Лікарський засіб застосовується для лікування активного псоріатичного артриту у дорослих пацієнтів у разі недостатнього ефекту від попередньої терапії протиревматичними препаратами, що змінюють перебіг захворювання (DMARD), або може використовуватися як монотерапія, або у поєднанні з метотрексатом.

Анкілозуючий спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит)

Препарат призначений для лікування активного анкілозивного спондиліту в дорослих пацієнтів при недостатній реакції організму на стандартну терапію.

Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит

Також призначений для лікування активного нерентгенологічного аксіального спондилоартриту з об'єктивними ознаками запалення, про що свідчить підвищений рівень С-реактивного білка (СРБ) та/або магнітно-резонансна томографія (МРТ), у дорослих, які неналежним чином реагували на нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП).

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ У ТЕРНОПОЛІ

Для отримання актуальної інформації про ціни на лікування псоріазу в Тернополі, Ви можете переглянути прайс-лист на сайті Центру у розділі «Ціни», а також знайти цю інформацію на даній сторінці нижче. Зверніть увагу, що всі додаткові діагностичні процедури та аналізи, призначені лікарем, оплачуються окремо.

Не зволікайте з початком лікування!

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
30 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
40 хв Консультація дерматолога Міхарської О.Г./Стопи Х.І. 900 грн
30 хв Повторна консультація дерматолога Міхарської О.Г./Стопи Х.І. 500 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 400 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 1300 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
Тривалість Консультація дитячого дерматолога Вартість
40 хв Консультація дитячого дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
30 хв Повторна консультація дитячого дерматолога 450 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014