Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
Понад 150
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Онлайн-консультація гастроентеролога у Тернополі

gastroenterologist.jpg

Сучасний ритм життя в мегаполісі вносить свої корективи в наше харчування та повсякденні харчові звички. Дуже часто, помічаючи такі проблеми, як надмірне випадання волосся, висипання на шкірі, непереносимість деяких продуктів та явна нестача вітамінів, ми не поспішаємо щось змінювати у своєму житті. Найчастіше причиною є брак вільного часу. Однак самостійне лікування або його повна відсутність може призвести до ситуації зі здоров'ям. Фахівці давно довели, що стан нашого шлунково-кишкового тракту безпосередньо впливає на стан волосся та шкіри.

Розібратися в причинах появи тих чи інших симптомів та призначити грамотне лікування допоможе кваліфікований лікар-гастроентеролог у Центрі «Лазерхауз» у Харкові. Прийом можливий у форматі онлайн, а саме в режимі реального часу, що дає можливість отримати консультацію, не виходячи з офісу чи дому.

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЛІКАР-ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ?

Гастроентеролог - це лікар, який спеціалізується на виявленні та лікуванні проблем травної системи. Основною сферою його діяльності є консультування та допомога пацієнтам, у яких виникають захворювання або порушення, пов'язані зі шлунком, стравоходом, дванадцятипалою кишкою, тонким і товстим кишківником, а також із підшлунковою залозою, печінкою та жовчними шляхами.

З ЯКИМИ ПРОБЛЕМАМИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ ДО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»?

 • Розлади травної системи, які відображаються на стані шкіри.
 • Проблеми з поглинанням лактози.
 • Труднощі у засвоєнні поживних речовин під час їжі.
 • Інтенсивне випадання волосся.

HELICOBACTER PYLORI: СИМПТОМИ ТА ЛІКУВАННЯ

Бактерія Helicobacter pylori (або хелікобактер пілорі) присутня у певних ділянках шлунка та дванадцятипалої кишки. Цей мікроорганізм пов'язаний з різними порушеннями травлення, включаючи гастрит, дуоденіт, а також виразки у шлунку та дванадцятипалій кишці.

Передача хелікобактер пілорі найчастіше відбувається через контакт із предметами побуту та гігієнічними приладдями, поцілунки та інші форми близького контакту.

У разі інфікування Helicobacter pylori можуть проявитися такі симптоми:

 • Постійні болі в ділянці шлунка.
 • Часті відчуття печії та відрижка.
 • Раптова нудота.
 • Неприємний смак у роті.
 • Проблеми з травленням.
 • Можливе підвищення температури тіла.

Для визначення наявності цієї бактерії в організмі, гастроентеролог може призначити спеціальні аналізи. На основі отриманих даних розробляється ефективна схема лікування, яка може включати медикаментозну терапію.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Для отримання онлайн-консультації у гастроентеролога, Вам необхідно мати пристрій з доступом до Інтернету - це може бути смартфон, ноутбук або комп'ютер. Записатися можна, заповнивши онлайн-форму на сайті або зателефонувавши за вказаним контактним номером. Оплата за консультацію можлива будь яким зручним для Вас способом. Після підтвердження оплати, Вам буде надіслано посилання для доступу до консультації, яку можна буде розпочати в зазначений час.

Тривалість першої онлайн-консультації становить 60 хвилин. Крім того, Центр «Лазерхауз» пропонує онлайн-консультації з іншими спеціалістами - від трихолога і дерматолога до гінеколога, косметолога і ендокринолога-дієтолога.

ЕТАПИ ОНЛАЙН-СЕАНСУ

На початку віддаленої консультації лікар проаналізує Вашу проблему, обговорить наявні результати медичних аналізів та досліджень. Також враховуватимуться наявні хронічні захворювання, якщо такі є. Лікар проаналізує Ваш спосіб життя, який може впливати на симптоми та буде важливим фактором для подальшого лікування. За необхідності, фахівець може призначити додаткові аналізи. На основі зібраних даних буде розроблено комплексний план терапії, який може включати медикаментозне лікування та/або процедури.

Важливо зауважити, що рання діагностика та своєчасне звернення до спеціаліста суттєво прискорюють процес одужання. Якщо у Вас виникли симптоми, зазначені вище, ми наполегливо рекомендуємо записатися на консультацію до гастроентеролога.

ЧОМУ САМЕ МИ?

В Україні сьогодні діє багато медичних центрів, що пропонують різноманітні послуги консультацій вузькопрофільних фахівців. Проте, Центр «Лазерхауз» виділяється своїм індивідуальним та унікальним підходом до кожного пацієнта. Ми не лише надаємо послуги в галузі косметології, але й спеціалізуємося на лікуванні різних захворювань.

Ось декілька причин, чому пацієнти вибирають нас:

 1. Консультації з досвідченими лікарями, які мають вищу медичну освіту.
 2. Великий практичний досвід у цій сфері медицини.
 3. Комплексний підхід: наші лікарі співпрацюють з дерматологами, трихологами та іншими експертами Центру.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 5. Можливість поставити будь-які запитання в онлайн-форматі з дому чи офісу, а також особисто в Центрі.
 6. Безперервна інформаційна підтримка від наших фахівців.
 7. Комплексний супровід пацієнта: Ваш лікар зберігає всю інформацію про Ваш стан здоров'я.

ЦІНА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА В ТЕРНОПОЛІ

Для того щоб дізнатися вартість онлайн-консультації гастроентеролога в Центрі «Лазерхауз», зверніть увагу на таблицю нижче на цій сторінці, а також на розділ «Ціни» на сайті. Зверніть увагу, що всі додаткові аналізи та обстеження, рекомендовані лікарем, оплачуються окремо.

Не забувайте піклуватися про своє здоров'я і довіряти його професіоналам з Центру «Лазерхауз»!

Зверніть увагу, що повторною вважається кожна наступна консультація гастроентеролога протягом 3 місяців у разі звернення пацієнта за одним і тим самим діагнозом. У разі звернення до лікаря за цей період з новим захворюванням - консультація оплачується як первинна. У разі звернення до гастроентеролога більш ніж через 3 місяці після первинної консультації, вона також оплачується як первинна.

Тривалість Онлайн-консультація гастроентеролога Вартість
60 хв Консультація гастроентеролога 800 грн
40 хв Повторна консультація гастроентеролога до 3 місяців 600 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014