• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • -50%

  НА ПОДОЛОГІЮ

  ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ!

  Знижка на всі послуги подолога
  для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерна блефаропластика в Тернополі

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Шкіра навколо очей значно тонша, ніж на інших ділянках обличчя, тому першою реагує на вікові зміни в організмі. До появи ранніх зморшок призводять різні фактори: часте перебування на сонці, гормональні збої, спадкова схильність, захворювання внутрішніх органів, дефіцит певних вітамінів чи мінералів. Якщо в периорбітальній зоні з'являються набряки та темні кола, обличчя має втомлений вигляд і здається значно старшим. Самостійно боротися з цією проблемою не рекомендується, оскільки бажаного ефекту не буде. Краще відразу звернутись до спеціаліста. 

Раніше вікові зміни біля очей зменшували шляхом хірургічного втручання. Сьогодні існує безпечніша альтернатива – лазерна підтяжка повік. Таку послугу в Тернополі надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». На відміну від операції, вона майже не має протипоказань, не призводить до ускладнень та появи шрамів, не супроводжується сильними больовими відчуттями. Потреби в тривалому відновленні немає. У нас проводиться лазерна блефаропластика нижніх та верхніх повік (за показаннями). Записатись на процедуру можуть жінки та чоловіки різного віку з будь-яким фототипом. Послугу надають дипломовані спеціалісти з багатим практичним досвідом, які суворо дотримуються міжнародних регламентів та протоколів.

Як працює підтяжка повік лазером?

Процедура в «Лазерхауз» проводиться на мультифункціональній платформі Lumenis M22, що справедливо вважається лідером у лазерній косметології за ефективністю та безпечністю. Використовуючи фракційний модуль Resur FX, спеціаліст обробляє проблемні зони сотнями тонких променів. Світловий потік розділяється на них завдяки особливому світлофільтру. Потрапляючи на шкіру, вони утворюють мікроскопічні канали з ділянками здорових тканин навколо. У відповідь організм починає інтенсивно заміщати ушкоджені клітини новими. Також пришвидшується продукування власного колагену і еластину, стимулюються регенераційні процеси. Після курсу лазерного шліфування пружність та щільність шкіри підвищується, вона помітно підтягується.

Які переваги безопераційної лазерної блефаропластики в «Лазерхауз»?

Послуга має чимало переваг над хірургічним втручанням:

 • Процедура малоінвазивна, оскільки проводиться лазером. Мікроканали на шкірі виникають лише у верхніх шарах. Ризик появи рубців виключений.
 • Складна підготовка не потрібна.
 • Тривалої реабілітації немає. Відразу після проведення блефаропластики без операції лазером шкіра може злегка почервоніти. Також можуть з'явитися незначні набряки. Така реакція вважається нормальною і проходить самостійно.
 • Послуга універсальна. Записатись на неї можуть як жінки, так і чоловіки, без обмежень за віком, фототипом та сезонністю.
 • Видалення мішків під очима лазером – майже безболісна процедура. Це обумовлено двома факторами: можливістю застосувати локальну анестезію та наявністю системи безперервного контактного охолодження в конструкції лазера.
 • Методика повністю безпечна, оскільки проводиться на сертифікованому обладнанні. Послугу надають дипломовані спеціалісти з багатим досвідом роботи, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів.
 • Ціна блефаропластики лазерної нижча, ніж операції.

Показання

Якщо Вас турбують зморшки в периорбітальній області, тонка шкіра та ознаки втоми під очима (темні кола, набряки), наші фахівці рекомендують записатись на лазерну блефаропластику нижніх повік. Процедура дає хороший результат на всіх фототипах. Після неї обличчя виглядає значно молодшим та свіжим. На ранніх стадіях обвисання шкіри показана лазерна блефаропластика верхніх повік.

Обладнання для процедури

Лазерна блефаропластика в Тернополі здійснюється на найкращому обладнанні у світі – мультифункціональній платформі M22 від знаменитого американського бренду Lumenis. Це обладнання використовується для боротьби з різноманітними проблемами: зморшками, в’ялістю, висипаннями, судинними сітками, гіперпігментацією, розтяжками, рубцями та ін. Апарат пройшов чимало клінічних досліджень та отримав сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США), що свідчить про високу результативність та безпечність.

Блефаропластику ми проводимо фракційним модулем Resur FX. Процедура не викликає сильних больових відчуттів, оскільки лазер оснащується технологією безперервного контактного охолодження, яка надійно захищає шкіру від перегрівання. Lumenis M22 має гнучку систему налаштувань, тому підходить для всіх фототипів.

З яких етапів складається сеанс?

Спочатку пацієнт проходить консультацію зі спеціалістом. Фахівець оглядає шкіру, оцінює її поточний стан, визначає основні проблеми, дізнається бажаний результат, збирає анамнез. Також виключаються протипоказання, з'ясовується фототип, підбираються оптимальні параметри лазера. 

Блефаропластика лазером в нашому Центрі проводиться зі строгим дотриманням міжнародних регламентів та протоколів. На першому етапі фахівець знімає декоративну косметику (якщо потрібно), очищає шкіру від поверхневих забруднень, обробляє антисептиком. Далі зона знеболюється. Після того, як подіє анестезія, здійснюється обробка фракційним модулем Resur FX. У кінці сеансу наноситься засіб для пришвидшення регенерації та сонцезахисний крем з фізичними компонентами.

Які результати дає підтяжка повік без операції лазером?

Процедура забезпечує максимальний ефект, якщо пацієнт проходить рекомендований курс. Шкіра в області очей стає значно щільнішою, її пружність підвищується, провисання зменшуються. Якщо оброблялись нижні повіки, освітлюються темні кола і усувається набряклість.

Скільки коштує послуга в Тернополі?

Ознайомитися з ціною на лазерну блефаропластику в Тернополі можна в однойменному розділі та в таблиці внизу поточної сторінки. Консультація фахівця безкоштовна. Інформація про актуальні знижки зібрана в блоці «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання та записатись на прийом, зв'яжіться з нами за контактним телефоном в шапці сайту.

Скільки триває курс?

Максимальний ефект можна отримати, якщо відвідати всі процедури, рекомендовані фахівцем. Тривалість курсу підбирається в індивідуальному порядку. Це 2-4 сеанси в середньому, між якими потрібно робити перерву 1 місяць.

Тривалість Лазерна блефаропластика 
(Lumenis M22, модуль Resur FX)   NEW
Вартість
1 год Лазерна блефаропластика нижних повік (2 повіки)
1200 грн
1 год

Лазерна блефаропластика верхніх повік (2 повіки)    

1200 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація безкоштовна
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.