Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції
 • Лазерхауз
 • Лазерне видалення татуювання і татуажу ТОП

Лазерне видалення татуювання і татуажу в Тернополі

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Позбавитись від татуювання або татуажу сьогодні набагато простіше, ніж, наприклад, 10 років тому. Хтось втомився від намальованих брів, а комусь набридла картинка на руці, яка так подобалася в молодості. Існує кілька способів видалити пігмент зі шкіри: висічення або шліфування, інфрачервона коагуляція (малюнок обробляється інфрачервоним світлом), лазерне видалення. Найбільш щадним і безболісним способом звести тату вважається саме виведення лазером, оскільки під час сеансу не порушується цілісність шкірного покриву, а після процедури не залишається шрамів. Метод дозволяє вивести навіть складний малюнок. Видалити тату лазером можна в нашому Центрі лазерної косметології «Лазерхауз». Ми використовуємо тільки сучасне обладнання. Процедуру проводять висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом за плечима.

ПРИНЦИП РОБОТИ МЕТОДИКИ

Татуювання обробляють лазером. Пігмент поглинає світловий потік, розігрівається і розпадається. Його частинки виводяться через лімфатичну систему. Оброблена ділянка освітлюється. Травмувати шкіру під час процедури неможливо, оскільки лазер впливає лише на пігмент, не порушуючи цілісність шкірного покриву.

Після кожного імпульсу фрагментується тільки певний шар пігменту, тому тату знебарвлюється поступово (шарами). Кінцевий результат залежить від типу шкіри, глибини проникнення пігменту і кольору зображення. Затушовані малюнки і світлі фарби видаляються повільніше. З кожним сеансом малюнок стає блідішим.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗВЕДЕННЯ ТАТУ В ТЕРНОПОЛІ

Лазерне видалення татуювання має чимало переваг (в порівнянні з іншими технологіями). Під час сеансу шкіра не пошкоджується, тому ймовірність зараження повністю виключається. Після процедури не залишається шрамів і рубців. Лазер впливає тільки на малюнок, не залишаючи слідів на прилеглих тканинах. Помітний ефект спостерігається вже після першого сеансу. Методика вважається найкращою для зведення тату, оскільки промінь руйнує пігмент по всій глибині.

Перед виходом на вулицю рекомендується використовувати сонцезахисний крем з фактором захисту не менше 35.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Видалення тату тернопіль

У нашому Центрі процедура проводиться за допомогою високотехнологічного обладнання, яке відповідає всім стандартам безпеки. Фахівці «Лазерхауз» працюють тільки по міжнародних протоколах. Для видалення татуажу застосовується неодимовий лазер Q-switch.

Q-switch користується популярністю, оскільки з його допомогою можна вивести навіть найскладніший малюнок. Лазер видаляє пігмент навіть з глибоких шарів шкіри. Прилад оснащений двома насадками з різною довжиною хвиль – 532 нм і 1064 нм. Імпульс світла, який адсорбує і ферментує пігмент, випромінюється протягом 5 наносекунд. Тканини при цьому не зачіпаються, а зруйновані частинки фарби виводяться природним шляхом.

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС?

Перш ніж приступити до проведення процедури, косметолог з'ясовує, чи немає у клієнта будь-яких протипоказань. На первинній консультації визначається тип шкіри пацієнта, що дозволяє підібрати оптимальні настройки обладнання. Далі фахівець обробляє шкіру лазером. Апарат генерує імпульси, які впливають на пігмент. Після процедури на оброблені ділянки наноситься «Пантенол» або «Бепантен». Спеціаліст також дає рекомендації щодо подальшого догляду.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ В ТЕРНОПОЛІ

Клієнти, які видаляють тату в Тернополі, відзначають, що інтенсивність фарби стає значно меншою вже після першого сеансу, а після проходження повного курсу зникає навіть найскладніший малюнок з великою палітрою і повним затушовуванням. У нашому Центрі можна видалити тату навіть на дуже чутливих ділянках (наприклад, на повіках).

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ В ТЕРНОПОЛІ

Ціна виведення тату лазером в Тернополі залежить від кількості імпульсів, необхідних для руйнування пігменту. Чим більше тату, тим більше імпульсів потрібно. Щоб дізнатись докладні розцінки, ознайомтеся з таблицею внизу сторінки або зайдіть в розділ «Ціни». Якщо виникли питання, зв'яжіться з нашими консультантами, використовуючи контактний телефон або месенджер.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПРОЦЕДУР?

Татуаж – 3-6 процедур, тату – 6-10 процедур з інтервалом 6-8 тижнів.

Тривалість Лазерне видалення татуювання і татуажа Q-switch Вартість
15 хв Видалення тату (до 100 імпульсів) 10 грн/імпульс
30 хв Видалення тату
Категорія 1 (від 100 до 500 імпульсів)
900 грн
40 хв Видалення тату
Категорія 2 (від 501 до 1200 імпульсів)
1800 грн
60 хв Видалення тату
Категорія 3 (від 1201 до 3000 імпульсів)
2600 грн
1 год 30 хв Видалення тату
Категорія 4 (від 3001 до 6000 імпульсів)
3500 грн
40 хв Видалення татуажу на повіках (з використанням шильд) 1500 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Кількість імпульсів і вартість зможе сказати лише лікар на огляді
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014