Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне видалення гемангіом дітям у Тернополі

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Гемангіома – це судинне новоутворення доброякісного характеру, що з’являється на поверхні шкіри. Причиною формування дефекту є вади тканин кровоносних судин. Утворення має вигляд майже пласкої чи дещо випуклої плями з нечітким контуром червоного, синюшного чи багряного відтінку. Зазвичай гемангіоми з’являються або ще від народження дитини, або у перші тижні чи місяці життя. Розташовуватись пляма може на будь-якій ділянці тіла. Така судинна патологія не є небезпечною, не загрожує життю та є у переважній більшості випадків косметичним дефектом. Якщо ураження займає велику площу, збільшується у розмірах чи утворилося на відкритих місцях, його краще позбутися. Сучасна косметологія пропонує ефективну та безпечну для дитячого здоров’я альтернативу хірургічному втручанню.

Фахівці Центру «Лазерхауз» у Тернополі допоможуть вирішити питання видалення гемангіоми швидко та безболісно. Процедури проводять з використанням кольорового судинного лазерного апарату Vbeam Perfecta американського виробника Candela. Це сучасний та безпечний підхід у лікуванні судинних новоутворень, дозволений для застосування навіть малюкам з перших днів життя.

lazernyy-piling.jpg

Принцип роботи лазерного апарату

Лазер Vbeam Perfecta від бренду Candela (США) офіційно визнано «Золотим стандартом» серед методів боротьби із червоними судинними патологіями. Швидке та якісне видалення гемангіом відбувається завдяки лазерній хвилі довжиною 595 нм. Направлений потік енергії впливає лише на проблемні судини та не зачіпає сусідні здорові тканини.

Мікроімпульсна технологія лазеру Candela, що лежить в основі роботи апарату, попереджає надмірний нагрів шкіри протягом сеансу. Лазерні промені довжиною 595 нм, що надходять з пристрою, впливають лише на оксигемоглобін у пошкоджених тканинах. Розбиваючись на 8 мікроімпульсів, кожний промінь створює підвищений вплив на зону ураження. Значний нагрів судин призводить до склеювання їх стінок та згортання крові. Технологія мікроімпульсів дозволяє водночас м’яко, швидко та ефективно видаляти гемангіоми будь-де.

Додатково лазер обладнаний системою контактного охолодження DCD. Вона створює додатковий захист шкіри від опіку, попереджає неприємні чи подразнюючі відчуття, роблячи процедуру комфортною для дитини будь-якого віку. Використання лазеру Candela можливо від народження.

Які переваги видалення лазером гемангіом дітям у Центрі «Лазерхауз»?

Чому ми радимо позбавитись гемангіоми у дитини саме в Центрі «Лазерхауз»? Серед багатьох факторів найвагомішими є:

 1. Використання сучасного та безпечного обладнання. Підтвердженням високого рівня ефективності лазерного апарату є визнання його «Золотим стандартом» серед методів боротьби із судинними патологіями.
 2. Лікувально-косметологічні процедури проводять лише дипломовані спеціалісти з медичною освітою та успішним досвідом роботи.
 3. Індивідуальний підхід до кожної дитини. Уважне вивчення анамнезу, особливостей організму.
 4. Можливість видалити гемангіому на будь-якій ділянці тіла і в будь-якому віці в максимально комфортних умовах.
 5. Безпечність та ефективність лікувальних процедур, що проводяться в Центрі, підтверджують численні міжнародні грамоти та дипломи.
 6. Ми надаємо гарантію повного видалення гемангіоми, супроводжуємо пацієнтів під час відновлення.

Яким чином відбувається видалення гемангіом у дітей?

Перший етап видалення гемангіоми – консультація. Під час візиту фахівець проводить очний огляд ураженої ділянки, вивчає анамнез дитини, з’ясовує наявність можливих протипоказань. Якщо перешкод немає, переходимо до усунення гемангіоми. Перед сеансом лікар налаштовує лазерний апарат з огляду на індивідуальні особливості пацієнта. Процедура не супроводжується неприємними відчуттями чи болем, дитина почуває себе цілком комфортно. Після видалення утворення лікар дає рекомендації щодо догляду за обробленою шкірою в домашніх умовах.

Яке обладнання використовують у Центрі «Лазерхауз» у Тернополі

Для лікування червоних судинних патологій у дітей у Центрі «Лазерхауз» у Тернополі застосовують інноваційне обладнання – лазерний апарат відомого американського виробника Candela. Це модель Vbeam Perfecta кольорового лазеру, в основі роботи якої лежить технологія мікроімпульсів. Поверхня гемангіоми піддається точковому впливу дії коротких імпульсів лазерного променю. Кожен з таких імпульсів поділяється ще на 8 мікроімпульсів. В результаті здорові тканини не перегріваються, а зона ураження навпаки отримує більш потужний вплив.

Лазер Vbeam Perfecta пройшов сертифікацію американським центром контролю FDA, що дозволяє його використання для лікування малюків будь-якого віку, починаючи з народження. Щоб зменшити неприємні відчуття під час проведення процедури, апарат оснащений інтегрованою системою динамічного охолодження DCD.

Який результат усунення гемангіом у дітей у Центрі «Лазерхауз» у Тернополі

Побачити результат після проведення процедури лазерного видалення гемангіоми можна одразу. І хоча ефект буде помітний вже після першого сеансу, для досягнення найліпшого результату потрібно пройти повний курс лікування. Його тривалість визначається індивідуально за результатами первинного огляду пацієнта. Деякий час після обробки дефекту лазером шкіра буде червоною. Така реакція є природньою, тому не треба хвилюватись з цього приводу. Відновлення дерми відбувається протягом тижня.

Скільки коштує процедура видалення гемангіоми у дитини у Тернополі

Дізнатись вартість процедури видалення судинного утворення лазером у Тернополі можна з таблиці на цій сторінці. Також інформація по цінах представлена в загальному прайс-листі на послуги Центру «Лазерхауз». Консультація лікаря надається безоплатно. Діючі знижки та цікаві пропозиції зібрано у розділі «Акції». Для запису на консультацію або видалення гемангіоми зверніться за номером телефону, що вказано на сайті, або через форму зворотного зв’язку.

Скільки процедур знадобиться пройти

Яка кількість сеансів потрібна саме вашій дитині, визначається в індивідуальному порядку. Цей показник залежить від локалізації ураженої ділянки, розмірів судинного утворення. У середньому для усунення патології фахівці Центру може бути рекомендовано пройти від 1 до 7 процедур. Лікування проводиться із застосуванням кольорового лазерного апарату Vbeam Perfecta американської компанії Candela. Часовий проміжок між процедурами складає 1 місяць.

Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 50 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 2 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 3 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
15 хв Видалення судин 110 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів та вартість зможе сказати тільки лікар при очному огляді
 • Консультація - безкоштовна
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014