Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Кавітація у Тернополі

У гонитві за струнким і підтягнутим тілом багато людей посилено тренуються у спортзалах і виснажують себе дієтами. Проте досягти бажаного результату вдається лише одиницям. Деякі наважуються на кардинальні хірургічні заходи. Але таке оперативне втручання супроводжується болем, може спровокувати різні ускладнення, а також вимагає складної і тривалої реабілітації.

Тепер не обов'язково вдаватися до таких крайнощів, щоб отримати фігуру своєї мрії. Косметологи рекомендують ефективну і при цьому абсолютно безпечну і безболісну процедуру – ультразвукову кавітацію. Сеанс не супроводжується пошкодженням шкірних покривів, тому побічні ефекти повністю виключені. Суворих обмежень до або після проведення процедури немає, відсутній період реабілітації. У Тернополі ультразвукову ліпосакцію проводять в Центрі «Лазерхауз».

ЯК ПРАЦЮЄ МЕТОДИКА?

Процедура може виконуватися на усьому тілі або на його окремих ділянках (руки, ноги, живіт, сідниці і т. ін.). Для цього в Центрі використовують сучасне устаткування – апарат Ultracav 2100. Ефект кавітації досягається завдяки дії на проблемні ділянки спеціальною насадкою, яка генерує низькочастотні ультразвукові хвилі. В результаті цього в жирових клітинах збільшується кількість бульбашок, що призводить до ушкодження мембрани і руйнації жирової клітини. Таким чином, відбувається поступове руйнування шару підшкірно-жирової клітковини. Виведення продуктів розпаду клітин здійснюється лімфатичною системою. Щоб отримати максимальний ефект важливо пройти повний курс.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ У ТЕРНОПОЛІ

 • Ефективність. Пройшовши повний курс, рекомендований спеціалістом, можна не лише підтягнути фігуру, позбутись зайвих кілограмів і сантиметрів, а й покращити стан шкіри. Процедура допомагає у боротьбі з жировими відкладеннями й целюлітом.
 • Відсутність пошкоджень шкіри. Кавітація тіла не потребує розрізів, не спричиняє пошкодження шкіри, формування шрамів та рубців.
 • Безболісність. Процедура не супроводжується болем чи дискомфортом, не потребує  застосування анестезії.
 • Безпека. Методика полягає у впливі на проблемні зони ультразвуковими хвилями, які є абсолютно безпечними для організму людини. Вони не впливають на стан і роботу внутрішніх органів. Єдине на що вони здатні вплинути – це підшкірно-жирова клітковина Проведення УЗ кавітації регламентовано міжнародними протоколами, яких чітко дотримуються спеціалісти Центру.
 • Застосування найкращого обладнання. В «Лазерхауз» процедура проводиться на сертифікованому апараті Ultracav 2100.
 • Відсутність тривалої та складної підготовки до сеансу. Період відновлення після процедури мінімальний.

ПОКАЗАННЯ

 • В’ялість шкірних покривів;
 • Целюліт та значні локальні жирові відкладення;
 • Нерівномірність рельефа шкіри.
Кавітація у Львові

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Для проведення безопераційної ліпосакції в «Лазерхауз» використовують інноваційний апарат Ultracav 2100. До комплекту входять 2 насадки, завдяки яким можна проводити обробку різних ділянок тіла – як малих, так і великих. Насадки дозволяють дбайливо обробляти проблемну зону, не травмуючи шкірні покриви. Тому дискомфорт відсутній. Перед початком сеансу фахівець встановлює відповідні параметри обробки, які визначаються індивідуально для кожного клієнта.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Існує певний протокол проведення безопераційної ліпосакції. Спочатку проводиться огляд проблемних зон і перевіряється наявність протипоказань. Якщо їх немає, фахівець налаштовує обладнання і приступає до проведення сеансу.

На шкіру наноситься спеціальний гель, який допоможе ультразвуковим хвилям краще проникати в тканини і прискорювати процес розщеплення жирових клітин. Після цього починається обробка проблемних ділянок маніпулою. На завершення зі шкіри віддаляються залишки гелю.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЦЕДУРИ У ТЕРНОПОЛІ

 • Розгладження та вирівнювання рельєфу шкіри;
 • Зменшення жирових відкладень та целюліту;
 • Покращення стану шкіри (підвищення її еластичності та пружності).

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ У ТЕРНОПОЛІ

Вартість процедури кавітації ультразвуком залежить від проблемних зон, які необхідно обробити. Розцінки вказані в таблиці під описом процедури і в розділі «Ціни». Щоб дізнатися, які вигідні пропозиції «Лазерхауз» підготував своїм клієнтам, ознайомтеся з інформацією блоку «Акції».

СКІЛЬКИ НЕОБХІДНО ПРОЦЕДУР?

Отримати бажаний результат вийде тільки за умови проходження повного курсу процедури. Їх кількість підбирається індивідуально для кожного клієнта. В середньому це 7-10 сеансів, які проводять через 5-7 днів.

Тривалість Кавітація Вартість
20 хв Кавітація (1 зона: плечі / живіт / боки / сідниці / стегна / коліна) 400 грн
30 хв Кавітація (живіт + боки) 550 грн
40 хв Кавітація (верхня частина тіла: спина + живіт + боки + плечі) 750 грн
40 хв Кавітація (нижня частина тіла: живіт + боки + сідниці + стегна + коліна) 750 грн
60 хв Кавітація (все тіло: плечі + живіт + боки + сідниці + стегна + коліна) 1050 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014