Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • Лікуваня гемангіом у чернівцях


  ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

  за донат 100 грн

  Детальніше

 • Лікуваня гемангіом у чернівцях
  -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерне видалення судин у Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Судинні сітки та зірочки стають помітними на поверхні шкіри, коли знижується еластичність стінок капілярів. Це може статися через тривале перебування на сонці або холоді, порушення в роботі організму, дефіцит вітамінів, неправильний догляд за шкірою, шкідливі звички. Раніше з проблемою боролися хірургічним шляхом. Сучасна косметологія пропонує ефективні неінвазивні методики для вирівнювання тону. Однією з найкращих вважається лазерне видалення судин у Центрі «Лазерхауз» в Чернівцях. Процедура не викликає сильних больових відчуттів, оскільки ми використовуємо найкраще сучасне обладнання, яке пройшло необхідні перевірки та дослідження. Послугу надають досвідчені спеціалісти з багатим досвідом.

За яким принципом працює методика?

Суть лазерного видалення судин полягає в обробці проблемної зони світловим потоком. Гемоглобін вбирає енергію, тож кров у судинах нагрівається. Через дію температури стінки пошкоджених капілярів починають склеюватись. Як результат, кров більше не потрапляє всередину, тож дефекти стають майже непомітними на шкірі, її тон вирівнюється, почервоніння проходить.

Лазерне видалення судин: плюси і мінуси

Лазерне видалення судинних зірочок та сіток у нашому Центрі має чимало переваг:

 • Цілісність шкіри не порушується.
 • Больові відчуття практично відсутні, тож анестезія не потрібна.
 • Під час сеансу здорові тканини не зачіпаються.
 • Процедура займає мінімум часу.
 • Методика не потребує спеціальної підготовки та тривалої реабілітації.
 • Процедуру можна проводити на всіх фототипах.
 • Лазер може видалити навіть дрібні судини, позбутися яких іншими способами неможливо.

За наявності протипоказань процедуру не проводять. Перелік обмежень мінімальний.

Чи шкідливе лазерне видалення судин на обличчі та тілі?

Методика не шкодить здоров’ю, адже лазер має локальну дію. Світловий потік впливає лише на пошкоджені капіляри, не на сусідні тканини. Не позначається на роботі внутрішніх органів, лімфатичної та кровоносної систем. У нашому Центрі використовується найкраще сертифіковане обладнання Lumenis, ефективність та безпечність якого підтверджують результати численних досліджень та тестувань в лабораторних умовах. Процедура лазерного видалення судин на ногах, обличчі та інших ділянках здійснюється з суворим дотриманням міжнародних регламентів та протоколів. Надають послугу кваліфіковані спеціалісти, що пройшли відповідне навчання та мають багатий досвід роботи.

З якого віку можна робити лазерне видалення судинних патологій?

Видалення судин лазером проводиться всім, хто не має протипоказань до проведення процедури. Обмежень за віком та сезонністю немає. Методика підходить жінкам та чоловікам. З її допомогою можна зробити менш помітними пошкоджені капіляри на обличчі та тілі. Записатись на процедуру варто, якщо Вас турбують наступні проблеми;

 • Зірочки та сітки;
 • Купероз;
 • Винні плями;
 • Розацеа;
 • Почервоніння шкіри тощо.

Яке обладнання використовується?

У нашому Центрі в Чернівцях лазерне видалення судин проводиться з використанням обладнання від відомої компанії Lumenis. Процедура здійснюється на багатомодульній платформі M22 або на діодному лазері Light Sheer. Обидва апарати сертифіковані за міжнародними стандартами та пройшли численні лабораторні дослідження, що свідчить про безпечність для здоров'я.

Lumenis 22 – це революційна багатомодульна платформа, яку використовують не лише для боротьби з пошкодженими судинами, а й для омолодження шкіри, терапії акне, шліфування рубців, освітлення пігментації тощо. Виробник оснастив обладнання 3 насадками для різних завдань. Сітки та зірочки видаляють за допомогою модуля ND: Yag з довжиною хвилі 1064 нм. Промінь діє на судину на глибокому рівні, тож є ефективним, навіть якщо патологія має великі розміри. Мінімізувати больові відчуття та захистити шкіру пацієнта від перегрівання і опіків допомагає технологія постійного контактного охолодження.

Lumenis Light Sheer – це діодний лазер з сапфіровою оптикою, яка гарантує високу точність променя. Апарат використовують для усунення ушкоджених судин, видалення небажаного волосся, зменшення ознак старіння, скорочення кількості висипань. Завдяки системі охолодження ChillTipTM сеанс проходить комфортно для пацієнта.

ВИДАЛЕННЯ СУДИН НА АПАРАТІ VBEAM PERFECTA CANDELA

Новий кольоровий лазерний апарат Vbeam Perfecta від американської компанії Candela є найбезпечнішим і найефективнішим імпульсним лазером на рідкому барвнику для лікування червоних судинних уражень шкіри. Він має вбудовану динамічну систему охолодження та запатентовану мікроімпульсну технологію, яка дозволяє лазерній системі запускати рівно 8 мікроімпульсів за спалах. В результаті значно підвищується ефективність процедури і повністю виключається ризик опіків. Лазерні промені приладу поглинаються оксигемоглобіном, що міститься в проблемних кровоносних судинах, що призводить до підвищення температури. Це призводить до згортання крові і злипання стінок капілярів. Поживні речовини перестають надходити всередину, викликаючи поступове знищення капіляра та освітлення шкіри.

З яких етапів складається сеанс?

Спочатку проводиться консультація. Фахівець оцінює поточний стан зони, визначає особливості дефекту, вивчає анамнез, з'ясовує фототип, виключає можливі протипоказання, видає захисні окуляри. Після огляду спеціаліст виставляє індивідуальні параметри лазера. Проблемна ділянка шкіри очищається. Якщо судини видаляють на обличчі, за необхідності знімають декоративну косметику. Після цього здійснюється дезінфекція та наноситься гель. Для захисту очей клієнт надіває спеціальні окуляри. Далі проводиться лазерне видалення куперозу, зірочок, сіток або інших патологій. Процедура проходить комфортно для пацієнта і не викликає сильних больових відчуттів. Закінчивши апаратну обробку, спеціаліст наносить на шкіру регенеративний засіб та сонцезахисний крем з фізичними компонентами, якщо це відкрита ділянка. Після завершення сеансу пацієнт отримує рекомендації щодо домашнього догляду за зоною. Якщо є необхідність, назначається дата наступної процедури.

Яких очікувати результатів після процедури лазерного видалення судин?

Після сеансу на ділянці, що потребувала обробки, може бути помітне почервоніння, яке самостійно проходить через кілька днів. Іноді шкіра покривається кірочкою. Це теж нормальна реакція. Її не можна зривати. Кірочка самостійно відпадає впродовж 2 тижнів. Щоб прискорити загоєння, можна використовувати «Бепантен» чи «Пантенол».

Видалення судин лазером допомагає позбутися косметичних дефектів та зробити шкіру чистою і світлою (за умови проходження повного курсу). Після завершення терапії стають менш помітними зірочки, сітки та поодинокі судини, освітлюються винні плями і розацеа, вирівнюється тон.

Скільки коштує процедура лазерного видалення судин?

Ціна процедури видалення судин залежить від обладнання та кількості імпульсів, необхідних для усунення патології. Точну вартість фахівець зможе назвати лише після очного огляду. Консультація спеціаліста в нашому Центрі безкоштовна. Щоб ознайомитися з детальними розцінками на процедуру, перейдіть в таблицю внизу поточної сторінки або зазирніть у загальний прайс-лист. Зверніть увагу: в Центрі «Лазерхауз» діє система знижок. Стежте за нашими оновленнями та акціями, щоб залишатися в курсі усіх нових пропозицій. Дізнатися більше про актуальні знижки Ви можете, завітавши у розділ «Акції». Запис на прийом здійснюється за контактним телефоном в шапці сайту та через форму зворотного зв’язку.

Скільки потрібно процедур лазерного видалення судин?

Методика курсова. Щоб отримати максимальний результат, потрібно пройти рекомендований курс. Його тривалість фахівець підбирає індивідуально, орієнтуючись на поточний стан шкіри, глибину залягання, колір і розмір дефекту. Якщо лазерне видалення судинної сітки проводиться на Lumenis M22, потрібно 2-6 сеансів у середньому, якщо на Lumenis Light Sheer – 2-7, Vbeam Perfecta Candela - 2-7 процедур.

Як часто робити видалення судин лазером?

Рекомендована перерва між процедурами – 1 місяць.


Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 50 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 2 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 3 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
15 хв Видалення судин 110 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
40 хв Видалення судин із шильдою (одне око) 3500 грн
Тривалість Лазерне видалення судин (Lumenis) Вартість
10 хв Видалення судин (до 100 імпульсів) 40 грн/імпульс
30 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 100 до 200 імпульсів)
3000 грн
50 хв Видалення судин
Категорія 2 (від 201 до 400 імпульсів)
5000 грн
10 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 240 грн
Тривалість Лазерне видалення судин
(LUMENIS M22, Multi-Spot Nd:YAG неодимовий лазер)
Вартість
15 хв Видалення судин (до 100 імпульсів) 50 грн/імпульс
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 100 до 200 імпульсів)
4000 грн
60 хв
Видалення судин
Категорія 2 (від 201 до 400 імпульсів)
7000 грн
15 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів і вартість зможе сказати лише лікар на огляді
 • Консультація – безкоштовна
Вiдгуки та питання: 2
Усі
Питання
Вiдгуки
 • avatar
  Ольга
  Доброго дня! Хочу дізнатись вартість лазерного видалення варикозної сітки на одній нозі, кількість судин багато, загальний діаметр усіх десь 4 на 4 см. дякую!
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга! Ціна процедури залежить від кількості витрачених імпульсів. Якщо буде витрачено до 100 імпульсів, тоді ціна 1-го імпульсу складе 20 гривень. Якщо від 100 до 500 імпульсів, тоді ціна процедури - 1800 гривень. Від 500 до 1500 імпульсів - 3600 гривень. Від 1500 до 3000 імульсів - 4800 гривень. Точну ціну Вам зможе сказати тільки спеціаліст після очного огляду. Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • avatar
  Людмила
  Доброго дня ,підскажіть будьласка ціну на видалення судинної зірочки на носі?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Людмила!
   Лазерне лікування є найрезультативнішим на сьогодні методом видалення судин і в нашому Центрі для цього використовують краще і найефективніше устаткування: діодний лазер Lumenis Light Sheer EТ (США). Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET достатньо ефективно бореться з судинами, але не всі судини підлягають видаленню на діодному лазері, тому спочатку потрібен очний огляд. Ціна процедури залежатиме від кількості імпульсів, які знадобляться для процедури. Вартість 1 імпульсу на діодному лазері - 20 грн/имп., вартість видалення 1 судинної зірочки на діодному лазері – 120 грн.  Для видалення судинних утворень може знадобитись від 3 до 7 процедур з інтервалом в один місяць. Щодо окремих судинних зірочок - бувають випадки, коли вони видаляються з першої процедури, але це буває рідко, в більшості випадків потрібно 2 і більше процедур (курс). Для більш детальної інформації запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до спеціаліста в наш Центр. Будемо раді Вас бачити!
 • Ольга
  Доброго дня! Хочу дізнатись вартість лазерного видалення варикозної сітки на одній нозі, кількість судин багато, загальний діаметр усіх десь 4 на 4 см. дякую!
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга! Ціна процедури залежить від кількості витрачених імпульсів. Якщо буде витрачено до 100 імпульсів, тоді ціна 1-го імпульсу складе 20 гривень. Якщо від 100 до 500 імпульсів, тоді ціна процедури - 1800 гривень. Від 500 до 1500 імпульсів - 3600 гривень. Від 1500 до 3000 імульсів - 4800 гривень. Точну ціну Вам зможе сказати тільки спеціаліст після очного огляду. Консультація з даного питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Людмила
  Доброго дня ,підскажіть будьласка ціну на видалення судинної зірочки на носі?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Людмила!
   Лазерне лікування є найрезультативнішим на сьогодні методом видалення судин і в нашому Центрі для цього використовують краще і найефективніше устаткування: діодний лазер Lumenis Light Sheer EТ (США). Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET достатньо ефективно бореться з судинами, але не всі судини підлягають видаленню на діодному лазері, тому спочатку потрібен очний огляд. Ціна процедури залежатиме від кількості імпульсів, які знадобляться для процедури. Вартість 1 імпульсу на діодному лазері - 20 грн/имп., вартість видалення 1 судинної зірочки на діодному лазері – 120 грн.  Для видалення судинних утворень може знадобитись від 3 до 7 процедур з інтервалом в один місяць. Щодо окремих судинних зірочок - бувають випадки, коли вони видаляються з першої процедури, але це буває рідко, в більшості випадків потрібно 2 і більше процедур (курс). Для більш детальної інформації запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію до спеціаліста в наш Центр. Будемо раді Вас бачити!
Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014