Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Фотоомолодження шкіри в Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Фотоомолодження

З віком шкіра втрачає еластичність, стає в'ялою і сухою. Як результат, з’являються зморшки. Ранні ознаки старіння можуть бути наслідком незбалансованого харчування, частого перебування на сонці, гормональних порушень, постійних стресів, захворювань внутрішніх органів. Домашній догляд не впорається з такими змінами. Для цього слід звернутись до професіоналів.

Сучасна косметологія дозволяє зменшити зморшки та в’ялість за допомогою апаратних процедур. Так, фотоомолодження шкіри, яке проводиться в нашому Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях, – це неінвазивна методика з високою ефективністю, що не потребує тривалого реабілітаційного періоду і не викликає сильних больових відчуттів, на відміну від хірургічного втручання. Висока результативність досягається завдяки революційному обладнанню – мультифункціональній платформі Lumenis M22.

Як працює технологія?

Під час процедури фотоомолодження ділянку з вираженими віковими змінами обробляють лазером. Імпульси світла, згенеровані IPL-модулем, діють лише на проблемні зони, не зачіпаючи здорові. Це стимулює активність фібробластів, яка призводить до інтенсивного вироблення колагенових та еластинових волокон, тому шкіра стає пружнішою. Крім цього, покращується регенерація. Лазер також допомагає зменшити пігментацію. Оскільки меланін активно поглинає світлову енергію і руйнується під її впливом, шкіра освітлюється після проходження повного курсу фотоомолодження. Додатково промінь має бактерицидний ефект і знищує хвороботворні мікроорганізми, тому після процедури пори звужуються, а вироблення себуму нормалізується.

Які переваги послуги в «Лазерхауз» у Чернівцях?

 • Широкий спектр показань – крім зменшення ознак старіння, після курсу процедур спостерігається поліпшення стану шкіри, освітлюються веснянки та вікові пігментні плями, звужуються пори тощо.
 • Короткий реабілітаційний період.
 • Відсутність рубців та шрамів завдяки неінвазивності методики.
 • Мінімум неприємних відчуттів, комфорт для пацієнта.
 • Універсальність – фотоомолодження підходить для будь-якого фототипу.

Чи безпечна процедура фотоомолодження?

Процедура не завдає жодної шкоди здоров’ю, адже проводиться на революційному обладнанні, що отримало сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). У «Лазерхауз» послугу надають дипломовані фахівці, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів і протоколів. Світловий потік діє локально, тобто лише на проблемні ділянки. На роботу внутрішніх органів не впливає.

З якого віку можна робити фотоомолодження обличчя та інших зон?

Фотоомолодження не має обмежень за віком. Процедура підходить всім пацієнтам з вираженими ознаками старіння, у яких немає протипоказань. Вона бореться з наступними проблемами:

 • Зморшки різної глибини;
 • Зниження тургору, втрата еластичності та пружності;
 • Гіперпігментація (вікова, веснянки);
 • Розширені пори;
 • Нерівномірний колір обличчя;
 • Надмірне вироблення шкірного сала;
 • Судинні сітки.

Обладнання для фотоомолодження

У Чернівцях фотоомолодження обличчя проводиться за допомогою багатофункціональної платформи Lumenis M22 – інноваційної розробки відомої американської компанії. Це багатомодульна платформа для боротьби з різноманітними проблемами: віковими змінами, вугровою хворобою, пігментними плямами, неоднорідним тоном, судинними патологіями тощо. Для цього в комплекті передбачені 3 модулі. Фотоомолодження проводиться насадкою IPL. Процедура проходить максимально комфортно для пацієнта, оскільки в конструкцію лазера вбудована технологія постійного контактного охолодження, яка відповідає за мінімізацію больових відчуттів та захист шкіри від перегріву. Платформа Lumenis M22 сертифікована в Україні. Про високу ефективність та безпечність свідчать результати численних лабораторних досліджень. Завдяки гнучкій системі налаштувань лазер працює з усіма фототипами.

З яких етапів складається сеанс?

Разом з попередньою консультацією процедура фото омолодження шкіри в Чернівцях триває від 30 хвилин до 1 години. Перш ніж приступити до обробки проблемної ділянки IPL-насадкою, фахівець вивчає анамнез, оглядає зону, оцінює її поточний стан, виключає можливі протипоказання, визначає фототип і підбирає оптимальні параметри лазера. Сеанс починається з очищення шкіри від поверхневих забруднень та косметики за необхідності. Далі здійснюється антибактеріальна обробка «Хлоргексидином» і наноситься гель, який забезпечує легке ковзання насадки. Наступний етап – безпосередньо фотоомолодження IPL-модулем. У кінці сеансу наноситься засіб з ефектом регенерації та сонцезахисний крем з фізичними компонентами, якщо ділянка відкрита.

Яких очікувати результатів після процедури фотоомолодження шкіри?

Після проходження повного курсу пацієнти спостерігають наступні зміни:

 • Розгладжуються зморшки;
 • Стан шкіри помітно покращується;
 • Колір обличчя стає рівномірним;
 • Зменшуються ознаки старіння;
 • Підвищується пружність та еластичність;
 • Шкіра стає м’якою і шовковистою на дотик;
 • Пори звужуються;
 • Нормалізується робота сальних залоз, зникає жирний блиск;
 • Висвітлюються веснянки та вікові пігментні плями;
 • Стають менш помітними судинні сітки і зірочки.

Скільки коштує процедура фотоомолодження в Чернівцях?

Цікавить ціна фотоомолодження шкіри обличчя в Чернівцях? Ознайомитися з потрібною інформацією можна в таблиці внизу сторінки або в відповідному розділі, де вказана вартість усіх послуг «Лазерхауз». Щоб дізнатися більше про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас, перейдіть у блок «Акції». Залишились додаткові питання? Телефонуйте нашим менеджерам за контактними номерами в шапці сайту або заповніть спеціальну форму – і ми зв'яжемося з Вами у вказаний час.

Скільки потрібно процедур фотоомолодження?

Методика курсова. Це означає, що максимальний ліфтинг-ефект можна отримати, якщо відвідати призначену спеціалістом кількість сеансів, яка підбирається індивідуально з урахуванням поточного стану шкіри пацієнта. У середньому потрібно відвідати від 3 до 6 процедур.

Як часто робити фотоомолодження шкіри?

Щоб досягти максимального ефекту від фотоомолодження, важливо дотримуватись рекомендованих інтервалів між візитами. Проходити процедуру потрібно кожні 2-3 тижні.

Тривалість Фотоомолодження (Lumenis M22, модуль IPL) Вартість
40 хв Фотоомолодження (обличчя) 2000 грн
40 хв
Фотоомолодження  
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
1500 грн
60 хв      Фотоомолодження 
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
2400 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  Світлана
  Ця процедура просто шикарна! Вже після першої процедури я побачила як тон шкіри став світлішим, зморшки зменшилися та судинки стали менш помітними! А після проходження повного курсу я не впізнала свою шкіру!!! На всі 100 задоволена процедурою!!!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014