Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Мікродермабразія у Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Шлях до гладенької та красивої шкіри можуть перетнути такі неестетичні дефекти як шрами, розтяжки. Одним з найефективніших сучасних методів шліфування шкіри є мікродермабразія рубців. Це апаратна процедура, здатна суттєво зменшити або навіть зробити цілком непомітними атрофічні рубці. Механічний пілінг дозволяє вирівняти рельєф шкіри, що виник через запальні процеси чи порушення її цілісності. Технологія обробки неінвазивна. Чи супроводжується болем дермабразія рубців? Відгуки запевняють, що дискомфорт чи неприємні відчуття відсутні. Процедура цілком безпечна та має мінімум протипоказань. Позбутися неестетичних дефектів можна практично у будь-якому віці. Обмеження – діти до 3 років.

Пройти дермабразію мікрокристалами в Чернівцях можна в Центрі косметології «Лазерхауз». Шліфування шкіри виконують лікарі-комбустіологи з великим практичним досвідом в естетичній косметології та медицині. Всі маніпуляції проводяться згідно міжнародних протоколів лікування. Однак майстерність спеціалістів – не єдина перевага Центру. Дермабразії проводиться за допомогою новітнього Skin Peeler Reviderm. Якісне полірування шкіри відбувається за рахунок чудових абразивних властивостей мікрокристалів алюмінію.

Яке обладнання використовується для проведення процедури?

Одна з ключових складових гарного результату – якісне обладнання. Для проведенння микродермабразії фахівці «Лазерхауз» використовують оригінальний апарат Skin Peeler німецького виробника Reviderm. Протягом сеансу кристали оксиду алюмінію, що подаються через спеціальну насадку, шар за шаром делікатно полірують поверхню шкіри. Потужна вакуумна помпа апарату злущує ороговілі часточки епідермісу та направляє їх в окремо виділений контейнер. У цей же резервуар доправляється відпрацьований алюмінієвий пісок. В роботі використовуються лише стерильні витратні матеріали.

Механізм дії

Вакуум, який створюється в середині апарату Skin Peeler, містить суміш мікроскопічних кристалів алюмінію. Далі через насадку-наконечник цей абразивний состав потрапляє на проблемну ділянку шкіри. Вакуум провокує інтенсивний рух абразивів, а з ним й ефективне шліфування поверхні рубця. Цілісність шкіри при цьому не порушується. Сила та частота впливу контролюються лікарем. Завдяки поступовому поліруванню межі шраму та здорової шкіри цей перехід стає все менш помітними і згодом взагалі зникає. Механічний вплив, що відбувається під час обробки, покращує мікроциркуляцію, прискорює регенерацію тканин, стимулює продукування власного колагену та еластину.

З якими шрамами можна впоратись завдяки мікрокристалічній дермабразії шкіри?

Чи всіх видів шрамів може позбавити дермабразія від рубців? Відгуки пацієнтів кажуть, що в більшості випадків в результаті лікування бажаного ефекту було досягнуто. Процедура рекомендована для усунення атрофічних рубців, що утворились внаслідок:

 • дерматологічних захворювань (вугрової хвороби, фурункульозу);
 • отримання травм, проколів, опіку;
 • укуси тварин, комах.

Рівень шраму нижчий за прилеглі тканини, шкіра над ним тонша. Пігмент частково або повністю відсутній, через що такі ділянки виглядають світлішими чи навіть білі. Абразивне шліфування не має статевих обмежень. Вимог щодо пори року чи типу шкіри також немає. Для отримання більш  вираженого ефекту при лікуванні постакне можливе поєднання мікродермабразії з іншими методиками Центру.

З яких етапів складається процедура?

Процедуру мікрокристалічної дермабразії в Чернівцях проводить фаховий лікар-комбустіолог с великим практичним досвідом усунення дефектів шкіри. Сеанс проходить у чіткій відповідності міжнародним стандартам та регламентам роботи. Першим кроком є консультація. Очний огляд дає змогу лікарю оцінити поточний стан рубцю, розмір та особливості дефекту. Під час спілкування лікар збирає анамнез, з’ясовує наявність протипоказань. На основі отриманих даних фахівець налаштовує параметри роботи обладнання.

Вагомою перевагою методики є відсутність больових відчуттів та дискомфорту. Мікродермабразія шрамів не вимагає використання анестетиків. Спеціальна насадка пристрою делікатно та м’яко усуває пошкоджені тканини, завдяки чому період відновлення проходить легко та майже непомітно.

Апарат дозволяє обробляти різні шари шкіри – від поверхневого рогового до глибинного базального. Глибину шліфування контролює лікар. Якщо пошкоджені ділянки знаходились на відкритих ділянках тіла чи обличчі, обов’язковим є використання сонцезахисних засобів з фізичними фільтрами.

Кірочки, що утворюються на місці обробки через деякий проміжок часу, відпадуть самостійно. Для цього потрібно зачекати 1-2 тижні. На їх місці можна побачити ділянки почервоніння, які також з часом зникнуть.

Скільки коштує послуга у Чернівцях?

Вартість сеансу мікродермабразії вказана в таблиці на цій сторінці та у прайсі всіх послуг Центру (категорія «Ціни»). Дізнатись про наявні знижки, актуальні спецпропозиції, діючі сертифікати можна в розділі «Акції». Скористатись пропозиціями можуть усі пацієнти Центру. Записатись на консультацію чи прийом, задати уточнюючі питання можна за телефонами у шапці сторінки, через месенджери або «Зворотний дзвінок».

Вибір методу корекції дефекту шкіри визначає лікар-комбустіолог за результатами очного огляду пошкодження та різновиду рубця. Не зволікайте та записуйтесь на консультацію!

Тривалість Консультація комбустіолога Вартість
30 хв Консультація комбустіолога безкоштовно
20 хв Кріодеструкція рідким азотом (Brymill Cry-Ac)
Категорія 1 (від 1 см2 до 5 см2)
1500 грн
60 хв Кріодеструкція рідким азотом (Brymill Cry-Ac)
Категорія 2 (від 6 см2 до 30 см2)
2500 грн
40 хв Мікронідлінг (Reviderm)
Категорія 1 (від 1 см2 до 5 см2)
2000 грн
1 год 20 хв Мікронідлінг (Reviderm)
Категорія 2 (від 6 см2 до 30 см2)
3500 грн
20 хв Субцизія
Категорія 1 (до 3 рубців)
2100 грн
60 хв Субцизія
Категорія 2 (від 4 до 8 рубців)
4000 грн
20 хв TCA Cross пілінг (TCA 50% - 70%) 2900 грн
20 хв PRX-T33 пілінг
Категорія 1 (від 1 до 5 см2)
1400 грн
30 хв PRX-T33 пілінг
Категорія 2 (від 6 до 30 см2)
2100 грн
40 хв Мікродермабразія (Reviderm)
Категорія 1 (від 1 см2 до 5 см2)
1500 грн
1 год 30 хв Мікродермабразія (Reviderm)
Категорія 2 (від 6 см2 до 30 см2)
4800 грн
60 хв Ін'єкції «Кеналогу» 1200 грн
1 год 20 хв Субцизія + Green Peel Classic (обличчя)
4900 грн
60 хв Субцизія + Green Peel Classic (локально)
2900 грн
60 хв
Мікродермабразія + Мікронідлінг (Reviderm) 1 кат. (від 1 до 5 см2) 2450 грн
2 год Мікродермабразія + Мікронідлінг (Reviderm) 2 кат. (від 6 до 30 см2 ) зона з долоню 5810 грн
50 хв Мікронідлінг (Reviderm) + Кріодеструкція рідким азотом (Brymill Cry-Ac) 1 кат. (від 1 до 5 см2) 2450 грн
1 год 50 хв Мікронідлінг (Reviderm) + Кріодеструкція рідким азотом (Brymill Cry-Ac) 2 кат. (від 6 до 30 см2) зона з долоню 4200 грн
60 хв Субцизія + Мікронідлінг (Reviderm) 1 категорія (до 3-х рубців) 2870 грн
1 год 50 хв Субцизія + Мікронідлінг (Reviderm) 2 категорія (від 4 до 8 рубців) 5250 грн
1 год 20 хв Кріодеструкція рідким азотом (Brymill Cry-Ac) + Ін'єкції кеналогу (1 ампула) 1 кат. (від 1 до 5 см2) 1890 грн
1 год 40 хв Кріодеструкція рідким азотом (Brymill Cry-Ac) + Ін'єкції кеналогу (1 ампула) 2 кат. (від 6 до 30 см2) зона з долоню 2590 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014