Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

3D-омолодження в Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

3d_omolozheniye_lica.jpg

З віком шкіра стає в'ялою та покривається зморшками, оскільки в організмі знижується рівень гіалуронової кислоти і уповільнюється синтез колагену й еластину. Пришвидшити продукування структурних білків за допомогою звичайних косметичних засобів неможливо, адже вони мають поверхневу дію і не впливають на глибокі шари тканин. Раніше, щоб зменшити вікові зміни, жінки та чоловіки звертались до пластичного хірурга.

Сьогодні є чудова альтернатива операції – 3D-омолодження. Це одна з найефективніших процедур у Чернівцях, яка дозволяє зменшити ознаки старіння без порушення цілісності шкіри. Зробити її можна в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Методика складається з трьох різних технологій – термоліфтингу, фотовидалення судин та фотовидалення пігментації або фототерапії акне (за показаннями). Вона ефективно бореться не лише з віковими змінами, але й з висипаннями, неоднорідним тоном, судинними сітками, широкими порами тощо. Працює з різними шарами шкіри, що допомагає отримати вражаючий результат. Методика курсова.

За яким принципом працює методика?

Омолодження обличчя 3D – це неінвазивна апаратна процедура, що проводиться на багатофункціональній платформі Lumenis M22. Її суть зводиться до поетапної лазерної обробки всіх шарів шкіри. Спочатку здійснюється термоліфтинг, який активно прогріває глибокі шари тканин і таким чином стимулює діяльність фібробластів, що пришвидшують вироблення структурних білків – колагену і еластину. Фотовидалення судин базується на принципі коагуляції: пошкоджені капіляри припиняють функціонувати, оскільки їхні стінки під дією тепла склеюються – і кров більше не потрапляє всередину. При фототерапії акне лазерний промінь локально впливає на ділянки з висипаннями, знищуючи патогенні мікроорганізми і блокуючи запалення. Фотовидалення гіперпігментації базується на руйнуванні меланіну під дією променя та подальшому освітленні шкіри.

Якими перевагами володіє 3D-омолодження в «Лазерхауз»?

Процедуру у нашому Центрі обирають завдяки наступним перевагам:

 • Комплексний ефект – лазерний промінь має бактерицидні, очищувальні та потужні відновлювальні властивості.
 • Комфорт – 3D-омолодження не викликає сильних больових відчуттів, тому анестезія не використовується. За комфорт відповідає технологія постійного контактного охолодження в конструкції лазера.
 • Оперативність – разом з консультацією омолодження 3Д триває приблизно 1 годину 20 хвилин.
 • Атравматичність – цілісність шкірного покриву не порушується, тож ризик рубцювання виключений.
 • Зручність – відновний період після процедури проходить швидко та без ускладнень, складна підготовка в домашніх умовах не потрібна.
 • Універсальність – процедура підходить чоловікам та жінкам з різними фототипами. Вона не має обмежень за віком і може проводитися в будь-яку пору року.
 • Безпечність – світловий потік діє локально, не шкодить здоровим тканинам і внутрішнім органам. Надають послугу дипломовані фахівці, що використовують сертифіковане обладнання і суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу.

Показання

Процедуру 3D-омолодження обличчя в Чернівцях рекомендують при таких проблемах:

 • Зниження пружності шкіри;
 • Зморшки різної глибини;
 • Розширені пори;
 • Надмірне вироблення шкірного сала;
 • Запалення, комедони, висипання;
 • Судинні сітки та зірочки;
 • Неоднорідний тон;
 • Пігментні плями.

Яке обладнання ми використовуємо?

Для 3D-омолодження в Чернівцях ми використовуємо найкраще сучасне обладнання – багатомодульну платформу M22 відомого американського бренду Lumenis. Лазер сертифікований на території України. Перш ніж потрапити в наш Центр, він пройшов численні лабораторні дослідження, що підтвердили його ефективність та безпечність. Обладнання має гнучку систему налаштувань, яка дозволяє виставляти індивідуальні параметри для кожного пацієнта, враховуючи фототип та інші особливості організму. Лазерне 3Д омолодження проводиться з використанням насадки IPL з різноманітними світлофільтрами. Платформа Lumenis M22 оснащується технологією безперервного контактного охолодження, яка забезпечує надійний захист від перегрівання і опіків, а також мінімізує больові відчуття, роблячи процедуру максимальною комфортною для пацієнта.

З яких етапів складається сеанс?

3Д омолодження в Чернівцях починається з консультації. Спеціаліст виключає протипоказання, збирає анамнез, оцінює поточний стан шкіри і визначає основні проблеми. Після цього здійснюється демакіяж (за необхідності), очищення і знезараження. Пацієнт надягає захисні окуляри, а на область обробки наноситься контактний гель. Він покращує не лише провідність світлового потоку, а й контакт маніпули зі шкірою. Далі проводиться термоліфтинг, який працює навіть з глибокими шарами дерми. Після цього здійснюється фотовидалення судин. Процедура для наступного етапу підбирається за показаннями. Це може бути фототерапія вугрової хвороби або фотовидалення пігментації. Після апаратної обробки залишки гелю знімаються – і на 20 хвилин наноситься гідрогелева пептидна маска. У кінці процедури наноситься «Вівакс» або «Пантенол» для пришвидшення регенерації, а також сонцезахисний крем з фізичними компонентами.

Які результати можна отримати від 3Д-омолодження?

Після курсу процедур пацієнти звертають увагу на такі позитивні зміни:

 • Підвищується пружність шкіри;
 • Скорочується кількість та глибина зморшок;
 • Відновлюється тургор;
 • Пігментні плями і судинні сітки освітлюються;
 • Нормалізується робота сальних залоз;
 • Пори стають менш помітними.

Щоб отримати бажаний результат, наші спеціалісти рекомендують відвідати призначену індивідуально кількість сеансів. Позитивні зміни можна побачити протягом першого місяця після процедури, а максимально виражений ефект досягається через півроку.

Вартість послуги в Чернівцях

Цікавить ціна 3D-омолодження в Чернівцях? Зазирніть в таблицю внизу поточної сторінки або перейдіть в однойменний розділ, де зібрані розцінки на всі послуги Центру. Консультація надається безкоштовно. Щоб ознайомитися з актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями, відвідайте блок «Акції». Отримати вичерпні відповіді на додаткові питання можна, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши нам за контактним номером.

Скільки триває курс?

Щоб отримати максимально виражений ліфтинг-ефект від 3D-омолодження, необхідно пройти 2-4 сеанси з інтервалом 1 місяць.

Тривалість 3D омолодження (Lumenis M22, модуль IPL) Вартість
1 год 20 хв
Омолодження обличчя 3D 4100 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014