Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Консультація дерматолога в Чернівцях

дерматолог

Дерматолог – це лікар, що займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, нігтів і волосся. Звернутись до нього варто, якщо Вас турбують різноманітні проблеми: висипання, почервоніння, язвочки, надмірна сухість чи жирність тощо. Прийти на прийом до лікаря необхідно і при появі дискомфортних відчуттів: свербіння, печіння і т. д. У Чернівцях записатись на консультацію можна в Центрі «Лазерхауз». Наш спеціаліст знає про проблеми шкіри, волосся та нігтів усе. Він має багатий практичний досвід та ставить діагноз лише після комплексного обстеження. Якщо потрібно, дерматолог може спрямувати до іншого фахівця.

Коли потрібно прийти на консультацію до дерматолога?

Консультація лікаря-дерматолога необхідна, якщо Вас турбують наступні проблеми:

 • Вугрова хвороба;
 • Порушення тону, пігментація;
 • Надмірна сухість чи вологість шкіри;
 • Висипання, гнійнички;
 • Вузлики та ущільнення;
 • Почервоніння, що викликають дискомфорт;
 • Грибкові захворювання нігтів;
 • Псоріаз;
 • Дерматит;
 • Алергічні реакції тощо.

Зверніть увагу: приходити на консультацію до дерматолога варто й для профілактики. Наприклад, якщо Ви полюбляєте сонячні ванни, маєте дуже світлу шкіру, пігментацію або родимки, рекомендується регулярно обстежуватись у лікаря.

Як проходить прийом у дерматолога?

Консультація дерматолога передбачає очний огляд та збір анамнезу. Лікар ознайомлюється з перебігом захворювання, з'ясовує, які фактори могли його спричинити, звертає увагу на індивідуальні особливості пацієнта. У кінці спеціаліст робить висновки та дає рекомендації щодо подальшого догляду або призначає додаткові аналізи. 

Діагностика грибка нігтів

Нігтьовий грибок (оніхомікоз) – поширена проблема. Заразитися ним можна в сауні, бані, басейні, спортзалі та іншому теплому місці з високою вологістю повітря. Нерідко інфекція проявляється після носіння чужого взуття чи використання чужих інструментів для манікюру. Основними симптомами нігтьового грибка є зміна кольору та структури пластинки, її потовщення і розшарування, виникнення неприємного запаху, печіння, свербіння. Також на поверхні нігтя можуть з'явитися плями або смуги, а природний колір може змінитися на жовтуватий. Без лікування оніхомікоз прогресує, аж поки не призводить до повного руйнування пластини.

Щоб почати терапію, необхідно підтвердити діагноз. Для цього треба відвідати дерматолога. При необхідності лікар призначить наступні аналізи, які робляться в нашому Центрі:

 • Бакпосів на чутливість грибка – це розгорнутий аналіз. На результат потрібно чекати до 4 тижнів.
 • Зішкріб – дозволяє визначити, чи є грибок у пацієнта. Результат можна отримати через 7 робочих днів.

Як підготуватись до консультації дерматолога?

Якщо Ви збираєтесь здати аналіз на наявність грибка, не обрізайте та не підпилюйте нігті. При необхідності за 1-2 доби зніміть лак із пластини. За 7-10 днів не використовуйте зовнішні і внутрішні лікарські засоби. Якщо аналіз розгорнутий, цей термін збільшується до 30 днів. За добу до зішкрібу не протирайте нігті засобами зі спиртом. Зверніть увагу: бакпосів і зішкріб ми проводимо в один день.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»

Псоріаз - це поширене дерматологічне захворювання, яке супроводжується свербінням, запаленням і відшаруванням шкіри. Ця хвороба поширена серед приблизно 4% населення всієї планети. Псоріаз виникає через надмірне розмноження клітин шкіри, що призводить до утворення ущільнень на її поверхні. На ранніх стадіях псоріазу висипання можуть мати вигляд червоних плям, які часто називають псоріатичними плямами, і супроводжуються відшаровуванням. Ці симптоми можуть викликати інтенсивний свербіж, а під лусочками шкіри, які відшаровуються, можна помітити згрубілий, ороговілий шар шкіри. Діагностику та лікування псоріазу проводить досвідчений дерматолог. Він допоможе визначити причини захворювання, призначить додаткові аналізи за необхідності, а також розробить ефективний план лікування.

ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Цей препарат назначається пацієнту дерматологом Центру після попередньої консультації, проведення всіх необхідних обстежень і аналізів. Основною активною речовиною препарату є секукінумаб. Цей препарат застосовується в таких випадках:

 • Бляшковий псоріаз у дорослих.
 • Псоріатичний артрит.
 • Анкілозивний спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит).
 • Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит.

Вартість консультації дерматолога у Чернівцях

З ціною консультації дерматолога в Чернівцях можна ознайомитися в таблиці внизу сторінки та у спеціальному розділі сайту. Пам'ятайте: повторну консультацію ми проводимо максимум через 6 місяців після первинної. Вона стосується того ж питання. Зішкріб та бакпосів потрібно оплачувати окремо згідно з прайсом. Записатись на прийом та отримати відповіді на додаткові питання можна за контактним телефоном.

Зверніть увагу, що повторною вважається консультація дерматолога протягом 6 місяців у разі звернення пацієнта за одним і тим самим діагнозом. У разі звернення до лікаря за цей період з новим захворюванням - консультація оплачується як первинна. У разі звернення до дерматолога більш ніж через 6 місяців після первинної консультації, вона також оплачується як первинна.

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
20 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 300 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 700 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014