Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікування псоріазу у Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лікування псоріазу.jpg

Не варто втрачати надію, якщо Вам поставлено діагноз «псоріаз». Наразі медицина пропонує широкий спектр ефективних способів лікування цього недугу. У Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях пацієнтам доступне комплексне лікування псоріазу. Дерматолог Центру здійснює комплексну діагностику захворювання і, при необхідності, визначає додаткові аналізи для складання персонального плану лікування.

У разі складних ситуацій можливе виконання пункційної біопсії шкіри чи шкіри голови для проведення глибокого гістологічного аналізу, а також використання новітніх діагностичних методів.

ЩО ТАКЕ ПСОРІАЗ І ЯКІ ЙОГО СИМПТОМИ?

Псоріаз - це широко поширене хронічне дерматологічне захворювання, яке торкається 2-4% населення. Захворювання може проявлятися у будь-якому віці, але найчастіше зустрічається у людей віком від 15 до 25 років та від 50 до 60 років. Псоріаз характеризується як тривале захворювання з періодичними змінами у симптомах на протязі всього життя пацієнта.

Клінічні прояви псоріазу включають хронічні запальні висипання, що супроводжуються свербінням і лущенням шкіри. Характерна ознака - поява псоріатичних бляшок: червоних плям, покритих лусочками, що лущаться. Ці бляшки можуть викликати свербіж та відчуття дискомфорту. Важливо підкреслити, що псоріаз не передається від однієї особи до іншої, тобто не є заразним. Інтенсивність симптомів може коливатися від легких до важких, зі збільшенням впливу стресових факторів та інших зовнішніх чинників.

ТИПИ ПСОРІАЗУ

Залежно від клінічних симптомів, можна виділити такі різновиди псоріазу:

 • Краплеподібний псоріаз: це гостра форма хвороби, яка найчастіше розвивається у дітей і підлітків після стрептококової інфекції. Його характерними ознаками є поява множинних яскраво-червоних папул з легким лущенням.
 • Звичайний псоріаз, або вульгарний псоріаз: найчастіше трапляється на шкірі голови, під колінами, в ділянці ліктів, попереку і крижів. Він проявляється у вигляді рожево-червоних папул з чіткими межами, які з часом можуть об'єднатися, утворюючи великі плями. Цій формі властиве утворення бляшок, покритих світлими лусочками.
 • Генералізований пустульозний псоріаз має 3 форми. Найпоширеніший з них - це пустульозний псоріаз Барбера, який проявляється чітко окресленими бляшками на долонях і підошвах з наявністю пустул. Другий підтип - це гнійний акродерматит Аллопо, що супроводжується появою везикул, пустул і сквамозно-епітематозних плям на фалангах пальців рук і ніг. Третій підтип - це псоріаз Цумбуша, який, крім висипань, характеризується сильною лихоманкою і загальним нездужанням.
 • Псоріатичний артрит - це форма хвороби, за якої уражаються і шкіра, і суглоби. Це проявляється в обмеженні рухливості суглобів, болях під час руху, набряклості та почервонінні шкіри. Іноді хвороба може призвести до деформації суглобів.

КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ ПСОРІАЗУ

Основним проявом псоріазу є поява червоних плям на шкірі з чітко визначеними краями, які зазвичай розміщені симетрично. Ці луски мають сріблясте або біле забарвлення і можуть бути блискучими та вологими на дотик в деяких випадках.

Зазвичай, псоріаз вражає шкіру голови, зону ліктів та колін, але може також з'являтися на інших частинах тіла. Свербіж є одним з головних симптомів, інтенсивність якого може коливатися від легкої до високої, що може призвести до шелушіння та загрубіння шкіри (ліхеніфікації). Можуть утворюватися тріщини на долонях та стопах.

Однією з характерних ознак псоріазу є феномен Кебнера - поява нових бляшок на місцях травмування шкіри. Інший специфічний симптом - це кровоточивість після видалення лусочок (симптом Ауспіца), яка виникає через розширення капілярів.

Залежно від локалізації уражених ділянок, розрізняють різні форми псоріазу: долонно-підошовний, генітальний, обличчевий та інші. Псоріаз вважається локалізованим при ураженні менш ніж 20% поверхні шкіри, розлитим - якщо вражено понад 20%, і універсальним - коли уражена майже вся поверхня тіла.

ПСОРІАЗ ПРИЧИНИ

Тригери псоріазу, що провокують чинники захворювання:

 • травма шкіри;
 • УФО;
 • ВІЛ-інфекція;
 • бета-гемолітична стрептококова інфекція;
 • прийом медикаментів (бета-блокатори, хлорохін, літій, інгібітори АПФ);
 • емоційний стрес;
 • вживання алкоголю і тютюнопаління;
 • ожиріння;
 • прийом бета-блокаторів при артеріальній гіпертензії.

Пацієнти з псоріазом найчастіше мають супутні захворювання:

 • запальний «псоріатичний артрит» (аутоімунне захворювання) і спондилоартропатія (спостерігається у 40% пацієнтів із раннім початком хронічного бляшкового псоріазу);
 • запальні захворювання кишківника (хвороба Крона і виразковий коліт);
 • увеїт (форма запалення ока);
 • целіакія;
 • локалізований долонно-підошовний пустульоз, генералізований пустульоз і гострий генералізований екзантематозний пустульоз;
 • неалкогольна жирова хвороба печінки.

ДІАГНОСТИКА ПСОРІАЗУ

Для діагностики псоріазу важливо визначити його форму і стадію розвитку. Поширена форма цього захворювання характеризується появою плоских червоних плям, покритих сріблястими або білими лусками. У ексудативній формі ці плями можуть мати жовтуватий відтінок лусочок. Існує ризик переходу псоріазу в більш серйозні стадії, особливо при впливі негативних факторів або некоректному лікуванні.

Захворювання також може впливати на нігті, викликаючи їх потовщення, появу вм'ятин і червоних плям під нігтьовими пластинами. Для точної діагностики фахівці застосовують дерматоскопію шкіри та шкіри голови. Проводяться також лабораторні аналізи крові та інші відповідні обстеження. За потребою може бути здійснена панч-біопсія шкіри для додаткового аналізу, а також застосовуються інші сучасні методи діагностики.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ: МЕТОДИКИ

Визначення ефективної методики лікування псоріазу можливе тільки після консультації з досвідченим медичним спеціалістом. Традиційні засоби, такі як застосування дьогту і нафталану, вже не вважаються найбільш ефективними та сучасними. Фототерапія, хоч і корисна, може не принести швидких результатів для всіх пацієнтів, а глюкокортикоїдні медикаменти мають свої обмеження в тривалості використання.

Сьогодні вважається, що найкращі результати в довготривалому лікуванні псоріазу надає імунобіологічна терапія. Ці методи використовуються вже понад 15 років у країнах Європи та Америки і демонструють стійкість ефекту лікування.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»: ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Препарат для імунобіологічної терапії призначає дерматолог Центру на попередній консультації після проходження всіх необхідних обстежень і здачі аналізів. Головною діючою речовиною препарату є секукінумаб.

Бляшковий псоріаз у дорослих

Застосування препарату призначене для лікування дорослих пацієнтів із бляшковим псоріазом, що має помірно тяжкий або тяжкий перебіг та потребує системної терапії.

Псоріатичний артрит

Лікарський засіб застосовується для лікування активного псоріатичного артриту у дорослих пацієнтів у разі недостатнього ефекту від попередньої терапії протиревматичними препаратами, що змінюють перебіг захворювання (DMARD), або може використовуватися як монотерапія, або в поєднанні з метотрексатом.

Анкілозуючий спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит)

Препарат призначений для лікування активного анкілозивного спондиліту в дорослих пацієнтів при недостатній реакції організму на стандартну терапію.

Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит

Також призначений для лікування активного нерентгенологічного аксіального спондилоартриту з об'єктивними ознаками запалення, про що свідчить підвищений рівень С-реактивного білка (СРБ) та/або магнітно-резонансна томографія (МРТ), у дорослих, які неналежним чином реагували на нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП).

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ

Для ознайомлення з актуальними цінами на лікування псоріазу у Чернівцях, рекомендуємо переглянути розділ «Ціни» на сайті Центру або ознайомитися з інформацією в таблиці, наведеній нижче. Зверніть увагу, що витрати на додаткові аналізи, які можуть бути необхідними за призначенням лікаря, оплачуються окремо від вартості консультації. Не відкладайте початок лікування - почніть уже сьогодні!

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
20 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 300 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 700 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014