Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Фотовидалення судин у Чернівцях

  • До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов
Судинні сітки та зірочки виникають через зниження еластичності стінок капілярів. Вони можуть утворюватись як на обличчі, так і на тілі. Проблема поширена серед чоловіків та жінок різного віку. Причини її різні: генетична схильність, незбалансоване харчування, гормональні зміни, тривале перебування на сонці або холоді, часте відвідування лазні та сауни, сидяча робота тощо.

Як позбавитись від судин? Раніше це можна було зробити лише хірургічним шляхом. Сьогодні існує неінвазивна альтернатива – фотовидалення. На відміну від операційного втручання, нова методика дозволяє позбавитись навіть від маленьких дефектів. Тривалого реабілітаційного періоду вона не потребує. Записатись на процедуру в Чернівцях можна в нашому Центрі «Лазерхауз». Її проводять на революційному обладнанні, яке пройшло ряд лабораторних досліджень і є повністю безпечним для здоров’я. Сильних неприємних відчуттів під час сеансу немає, тож процедура проходить з комфортом для пацієнта. Проводиться курсом.

За яким принципом працює технологія?

Принцип дії фотовидалення полягає у здатності лазерного променя поглинатись гемоглобіном. Світловий потік з легкістю проникає в глибокі шари, не руйнуючи здорові тканини, і діє лише на пошкоджений капіляр. Енергія поглинається гемоглобіном, призводячи до нагрівання проблемної судини. Кров у ній згортається, а стінки склеюються, тож судина припиняє функціонувати і стає практично непомітною на поверхні шкіри. Щоб досягти максимального ефекту, рекомендується пройти повний курс. Кількість сеансів підбирається в індивідуальному порядку і залежить від розмірів дефекту, глибини залягання та особливостей організму пацієнта.

Чи безпечна процедура фотовидалення судин?

Методика повністю безпечна для здоров'я. Багатомодульна платформа Lumenis M22, на якій ми проводимо процедуру, пройшла численні дослідження та перевірки в лабораторних умовах і отримала міжнародні сертифікати якості, зокрема, FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Перш ніж усунути судини, що тріснули, на тілі або обличчі пацієнта, спеціалісти нашого Центру в Чернівцях обов’язково проводять консультацію, на якій виключають можливі протипоказання. Під час процедури вони суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів, що служить гарантією високої ефективності та безпечності.

Які переваги фотовидалення судин у «Лазерхауз» у Чернівцях?

 • Неінвазивність – отримання бажаного ефекту без порушення цілісності шкірного покриву. Процедура не залишає слідів на шкірі, не призводить до утворення рубців і шрамів.
 • Висока ефективність в боротьбі з судинними сітками і зірочками, а також розацеа, винними плямами, куперозом.
 • Можливість усунути навіть крихітні судини.
 • Гіпоалергенність.
 • Мінімальний реабілітаційний період.
 • Відсутність складної підготовки.

Показання

Фотовидалення судин на обличчі та тілі рекомендується жінкам та чоловікам різного віку. Обмеження за сезонністю відсутні. Працювати можна з будь-яким фототипом, оскільки параметри лазера підбирається індивідуально. Перелік протипоказань до проведення процедури мінімальний.

Основними показаннями є:

 • Судинні зірочки на ногах, обличчі;
 • Сітки;
 • Купероз;
 • Винні плями;
 • Розацеа.

Яке обладнання ми використовуємо?

Для видалення капілярів на обличчі та тілі в нашому Центрі використовується революційна мультифункціональна платформа Lumenis M22 (США), оснащена трьома модулями для боротьби з різноманітними косметичними недоліками. Для боротьби з судинними патологіями ми застосовуємо насадку IPL. Сильного дискомфорту та болю під час сеансу немає, оскільки платформа має систему постійного контактного охолодження, яка запобігає перегріванню шкіри та появі опіків. Лазер підходить для роботи з будь-яким фототипом, оскільки маю гнучку систему налаштувань і дозволяє в індивідуальному порядку підбирати параметри роботи. Ризик травмувати шкіру виключений, адже фотовидалення судин на обличчі та тілі – методика неінвазивна. Обладнання сертифіковане в Україні та прошло чимало лабораторних досліджень і тестувань.

З яких етапів складається сеанс?

Процедуру спеціаліст починає з консультації. Перш ніж видалити судини фотометодом, він оглядає проблемні ділянки, вивчає анамнез, виключає можливі протипоказання, з'ясовує фототип, підбирає індивідуальні параметри лазера, орієнтуючись на особливості патології та організму пацієнта. За необхідності здійснюється демакіяж (лише для обличчя) та очистка зони від поверхневих забруднень. Далі ділянку протирають «Хлоргексидином» з метою дезінфекції та наносять контактний гель. Пацієнт надягає окуляри для захисту очей – і проводиться процедура фотовидалення судин. Після цього фахівець наносить регенераційний засіб та сонцезахисний крем з фізичними компонентами для відкритих областей. Методика безболісна, тож анестезія не потрібна. Після видалення капілярів на обробленій ділянці може утворитися кірочка. Це нормальна реакція. Кірочка самостійно відпаде протягом двох тижнів. Щоб прискорити процес регенерації, можна наносити «Пантенол».

Які результати забезпечує фотовидалення судин?

Методика дозволяє зробити практично непомітними такі судинні патології, як сітки та зірочки на обличчі і тілі, винні плями, розацеа, а також вирівняти тон шкіри. Отримати максимальний результат можна за умови проходження повного курсу, тривалість якого підбирається індивідуально.

Яка вартість послуги в Чернівцях?

Ціни на фотовидалення судин у Чернівцях залежить від розмірів ділянки та кількості імпульсів. Точну вартість послуги спеціаліст зможе назвати лише після очного огляду. Консультація безкоштовна. Щоб ознайомитися з детальними розцінками на процедуру, подивіться таблицю внизу поточної сторінки або перейдіть в розділ «Ціни». Інформація про актуальні знижки зібрана в блоці «Акції». Якщо у Вас виникли додаткові питання, то отримати відповіді на них можна в телефонному режимі або через форму зворотнього зв’язку.

Скільки потрібно сеансів?

Середній курс складається з 2-6 процедур. Його тривалість підбирається індивідуально. Рекомендований інтервал між візитами – 4 тижні.

Тривалість Фотовидалення судин (Lumenis M22, модуль IPL) Вартість
15 хв Фотовидалення судин (сканер 15 x 35 мм2) 250 грн/спалах
15 хв Фотовидалення  судин (сканер 8 x 15 мм2) 110 грн/спалах
40 хв Фотовидалення судин
Категорія 1 (від 100 до 200 спалахів)
3000 грн
1 год 10 хв Фотовидалення судин
Категорія 2 (від 201 до 400 спалахів)
5000 грн
15 хв Фотовидалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
 • Час процедури вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів і вартість процедури може визначити лише лікар
 • Консультація – безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014