Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Консультація онколога в Чернівцях

На обличчі та тілі людини можуть виникати доброякісні новоутворення. Вони бувають вроджені та набуті. Родимки, бородавки, папіломи, ксантелазми, ліпоми не шкодять здоров’ю, однак можуть знизити рівень життя. Якщо вони знаходяться на відкритих ділянках, то нерідко стають причиною естетичного дискомфорту. Розміщення в місцях тертя чи часте контактування з одягом призводять до появи неприємних відчуттів і навіть травмувань. Видалення новоутворень має бути своєчасним, оскільки внаслідок порушення цілісності чи дії сонячних променів дефект може рости, змінювати форму та колір, кровоточити. Послуги по видаленню родимок, папілом та інших утворень в Чернівцях надає наш Центр «Лазерхауз». За необхідності дефект перед процедурою оглядає онколог. Косметолог може направити пацієнта до онколога, якщо виникнуть сумніви в доброякісності.

Чому варто звернутись до спеціаліста та коли?

Консультація онколога в Чернівцях необхідна у двох випадках: коли новоутворення потрібно видалити за медичними показаннями чи коли його хочуть позбутися з естетичних міркувань. У першому випадку існує ризик трансформації дефекту в злоякісну пухлину, якщо він постійно натирається одягом чи запалюється. Обстежитись у лікаря також потрібно, якщо новоутворення має такі особливості:

 • Асиметрія;
 • Неоднорідний відтінок, наявність вкраплень іншого кольору;
 • Кровоточивість;
 • Схильність до запалень;
 • Збільшення розмірів. 

Які новоутворення ми видаляємо?

У нашому Центрі в Чернівцях можна позбавитись від різних видів новоутворень:

 • Родимки – складаються з меланоцитів. Медична назва – невуси. Можуть мати різний колір та розмір. В нормі неприємних відчуттів не викликають. Видаляються спеціальним інструментом у вигляді металевої петлі – електрокоагулятором.
 • Ліпоми – випуклості, розташовані в підшкірному шарі сполучної тканини. Усувають їх методом висічення з накладенням швів.
 • Папіломи – мають вигляд вузлика на тонкій ніжці. Бувають щільні та м’які. Легко травмуються. З’являються внаслідок активізації ВПЛ (віруса папіломи людини). Для видалення папілом також застосовують електрокоагулятор.
 • Атероми – доброякісні пухлиноподібні утворення, що виникають через закупорку проток сальних залоз. Усувають їх за допомогою висічення.
 • Бородавки – щільні новоутворення різних кольорів. Можуть бути плоскі, висячі та випуклі. Для боротьби з ними застосовують кріодеструкцію – обробку рідким азотом.
 • Ксантелазми – плоскі новоутворення жовтуватого кольору, які злегка виступають над поверхнею шкіри. Бувають одиничними та груповими. Зазвичай розташовуються на повіках. Видаляються електрокоагулятором.
 • Дерматофіброми – утворення з волокнистої сполучної тканини. Розмір – до 3 см. Нагадують вузлики, що виступають над поверхнею шкіри. Колір – від сірого до бурого. Поверхня гладка. Видаляються дерматофіброми методом висічення.

Переваги консультації в «Лазерхауз»

При виборі центру для видалення новоутворень першочергово необхідно звертати увагу на наявність медичної ліцензії та кваліфікацію персоналу. «Лазерхауз» отримав ліцензію МОЗ та акредитаційний сертифікат першої категорії, що служить гарантією якості та безпечності наших послуг. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти з багатим досвідом, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу. На процедурах ми використовуємо лише сучасне обладнання, стерильні інструменти та сертифіковані препарати, які пройшли чимало лабораторних досліджень та перевірок. 

Як проходить консультація в Чернівцях?

Спочатку спеціаліст проводить дерматоскопію. Це обстеження за допомогою спеціального приладу, який дозволяє під великим збільшенням розглянути новоутворення та виявити небезпечні ознаки. Якщо фахівець сумнівається в доброякісності, то бере зразок тканини для гістології. Результати аналізу мають підтвердити, що новоутворення можна видаляти. Після цього онколог підбирає підходящий метод.

Якими способами здійснюється видалення?

В нашому Центрі родимки, бородавки та інші дефекти видаляють різними способами. Електрокоагулятор – спеціальний інструмент у вигляді металічної петлі – дозволяє отримати найкращий естетичний результат, оскільки у лікаря є можливість чітко контролювати глибину і площу дії та акуратно працювати. Ризики появи рубця зводяться до мінімуму. Ми також використовуємо кріодеструкцію (випалювання патологічно змінених тканин рідким азотом) та ручний спосіб.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

Щоб видалити доброякісні шкірні новоутворення, онколог нашого Центру застосовує хірургічний діодний лазер. Процедура проводиться за показаннями безконтактно: кінчик світловода не доторкається до поверхні тканин, дефект ліквідують дією променя. Такий спосіб рекомендується при папіломах, дерматофібромах, кондиломах, кератомах, ксантелазмах, невусах, для усунення яких не треба робити гістологію, та ін.

Сильних больових відчуттів під час сеансу немає, оскільки травматизація здорових тканин незначна. Кровоточивість також відсутня. За необхідності можна обробити ділянку локальним анестетиком. Після видалення може з'явитись легка набряклість, що вважається нормою і швидко минає. Ризик рубцювання зведений до мінімуму.

Ціна консультації онколога в Чернівцях

Вартість консультації онколога в «Лазерхауз» фіксована. Додатково оплачується відправка матеріалу на гістологічне дослідження, повторна консультація, а також сама процедура видалення. Подивитися детальні розцінки можна в однойменному розділі нашого сайту або в таблиці внизу сторінки. Щоб отримати відповіді на додаткові питання чи записатись на прийом, телефонуйте нашим менеджерам за контактними номерами в шапці сайту або заповніть спеціальну форму.

Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1800 грн
20 хв Панч-біопсія шкіри (без вартості анестезії і гістологічного дослідження) 950 грн/1 панч
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 450 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
2100 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
4000 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
6600 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 100 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж/зачистка 100 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На послуги онколога акції не поширюються!
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014