• ГЛИБОКЕ БІКІНІ
  +ПАХВИ

  799 ГРН
  Головна акція літа
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • НОГИ ПОВНІСТЮ

  1050 ГРН
  Спекотна пропозиція
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • -50%

  ДЛЯ НОВАЧКА!
  Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • LPG-масаж
  всього тіла
  3650 грн 2500 грн
  5 процедур LPG-масажу
  + костюм в подарунок

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
55 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Консультація онколога в Чернівцях

На обличчі та тілі людини можуть виникати доброякісні новоутворення. Вони бувають вроджені та набуті. Родимки, бородавки, папіломи, ксантелазми, ліпоми не шкодять здоров’ю, однак можуть знизити рівень життя. Якщо вони знаходяться на відкритих ділянках, то нерідко стають причиною естетичного дискомфорту. Розміщення в місцях тертя чи часте контактування з одягом призводять до появи неприємних відчуттів і навіть травмувань. Видалення новоутворень має бути своєчасним, оскільки внаслідок порушення цілісності чи дії сонячних променів дефект може рости, змінювати форму та колір, кровоточити. Послуги по видаленню родимок, папілом та інших утворень в Чернівцях надає наш Центр «Лазерхауз». За необхідності дефект перед процедурою оглядає онколог. Косметолог може направити пацієнта до онколога, якщо виникнуть сумніви в доброякісності.

Чому варто звернутись до спеціаліста та коли?

Консультація онколога в Чернівцях необхідна у двох випадках: коли новоутворення потрібно видалити за медичними показаннями чи коли його хочуть позбутися з естетичних міркувань. У першому випадку існує ризик трансформації дефекту в злоякісну пухлину, якщо він постійно натирається одягом чи запалюється. Обстежитись у лікаря також потрібно, якщо новоутворення має такі особливості:

 • Асиметрія;
 • Неоднорідний відтінок, наявність вкраплень іншого кольору;
 • Кровоточивість;
 • Схильність до запалень;
 • Збільшення розмірів. 

Які новоутворення ми видаляємо?

У нашому Центрі в Чернівцях можна позбавитись від різних видів новоутворень:

 • Родимки – складаються з меланоцитів. Медична назва – невуси. Можуть мати різний колір та розмір. В нормі неприємних відчуттів не викликають. Видаляються спеціальним інструментом у вигляді металевої петлі – електрокоагулятором.
 • Ліпоми – випуклості, розташовані в підшкірному шарі сполучної тканини. Усувають їх методом висічення з накладенням швів.
 • Папіломи – мають вигляд вузлика на тонкій ніжці. Бувають щільні та м’які. Легко травмуються. З’являються внаслідок активізації ВПЛ (віруса папіломи людини). Для видалення папілом також застосовують електрокоагулятор.
 • Атероми – доброякісні пухлиноподібні утворення, що виникають через закупорку проток сальних залоз. Усувають їх за допомогою висічення.
 • Бородавки – щільні новоутворення різних кольорів. Можуть бути плоскі, висячі та випуклі. Для боротьби з ними застосовують кріодеструкцію – обробку рідким азотом.
 • Ксантелазми – плоскі новоутворення жовтуватого кольору, які злегка виступають над поверхнею шкіри. Бувають одиничними та груповими. Зазвичай розташовуються на повіках. Видаляються електрокоагулятором.
 • Дерматофіброми – утворення з волокнистої сполучної тканини. Розмір – до 3 см. Нагадують вузлики, що виступають над поверхнею шкіри. Колір – від сірого до бурого. Поверхня гладка. Видаляються дерматофіброми методом висічення.

Переваги консультації в «Лазерхауз»

При виборі центру для видалення новоутворень першочергово необхідно звертати увагу на наявність медичної ліцензії та кваліфікацію персоналу. «Лазерхауз» отримав ліцензію МОЗ та акредитаційний сертифікат першої категорії, що служить гарантією якості та безпечності наших послуг. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти з багатим досвідом, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу. На процедурах ми використовуємо лише сучасне обладнання, стерильні інструменти та сертифіковані препарати, які пройшли чимало лабораторних досліджень та перевірок. 

Як проходить консультація в Чернівцях?

Спочатку спеціаліст проводить дерматоскопію. Це обстеження за допомогою спеціального приладу, який дозволяє під великим збільшенням розглянути новоутворення та виявити небезпечні ознаки. Якщо фахівець сумнівається в доброякісності, то бере зразок тканини для гістології. Результати аналізу мають підтвердити, що новоутворення можна видаляти. Після цього онколог підбирає підходящий метод.

Якими способами здійснюється видалення?

В нашому Центрі родимки, бородавки та інші дефекти видаляють різними способами. Електрокоагулятор – спеціальний інструмент у вигляді металічної петлі – дозволяє отримати найкращий естетичний результат, оскільки у лікаря є можливість чітко контролювати глибину і площу дії та акуратно працювати. Ризики появи рубця зводяться до мінімуму. Ми також використовуємо кріодеструкцію (випалювання патологічно змінених тканин рідким азотом) та ручний спосіб.

Видалення новоутворень хірургічним діодним лазером

Щоб видалити доброякісні шкірні новоутворення, онколог нашого Центру застосовує хірургічний діодний лазер. Процедура проводиться за показаннями безконтактно: кінчик світловода не доторкається до поверхні тканин, дефект ліквідують дією променя. Такий спосіб рекомендується при папіломах, дерматофібромах, кондиломах, кератомах, ксантелазмах, невусах, для усунення яких не треба робити гістологію, та ін.

Сильних больових відчуттів під час сеансу немає, оскільки травматизація здорових тканин незначна. Кровоточивість також відсутня. За необхідності можна обробити ділянку локальним анестетиком. Після видалення може з'явитись легка набряклість, що вважається нормою і швидко минає. Ризик рубцювання зведений до мінімуму.

Ціна консультації онколога в Чернівцях

Вартість консультації онколога в «Лазерхауз» фіксована. Додатково оплачується відправка матеріалу на гістологічне дослідження, повторна консультація, а також сама процедура видалення. Подивитися детальні розцінки можна в однойменному розділі нашого сайту або в таблиці внизу сторінки. Щоб отримати відповіді на додаткові питання чи записатись на прийом, телефонуйте нашим менеджерам за контактними номерами в шапці сайту або заповніть спеціальну форму. 

Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд утворень з використанням спеціалізованого апарату "Дерматоскопі" висновок, рекомендації)
350 грн.
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн.
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн.
20 хв Гістологічне дослідження (атерома/ліпома/дерматофіброма )
1050 грн.
20 хв Гiстологічне дослiдження 800 грн.
15 хв Видалення новоутворення -коагулятором/лазером (1 шт) 350 грн.
40 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 5 до 15 шт) 1700 грн.
40 хв Видалення новоутворень -коагулятором/лазером (від 16 до 50 шт) 3300 грн.
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн.
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн.
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн.
20 хв. Панч-біопсія 1300 грн.
20 хв. Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн.
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На послуги онколога акції не поширюються!
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.