Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне шліфування постакне в Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Постакне – це дрібні рубці, горбики, западини та плями на шкірі, що залишились після висипань. Погіршення рельєфу нерідко є наслідком неправильного лікування вугрової хвороби. Самостійно розв'язати проблему неможливо, оскільки косметичним засобам не під силу розгладити поверхню шкіри. Потрібно звернутись до фахівця. Лазерне шліфування обличчя за авторською методикою в Центрі «Лазерхауз» – найкращий спосіб вирівняти рельєф та зробити майже непомітними дрібні рубці після висипань. Він дозволяє усунути до 90% дефектів за умови проходження курсу. Для підвищення результативності ми комбінуємо апаратну процедуру з хімічним пілінгом PRX-T33.

Як працює методика?

Лазерне шліфування шкіри з метою зменшення постакне – це комплексна методика, що поєднує в собі наступні процедури:

 1. Мікрошліфування – знімає шар зроговілих клітин, сприяючи розгладженню поверхні. Не викликає больових відчуттів, оскільки не порушує цілісність шкіри. Проводиться на апараті HydraFacial зі стерильними насадками з вакуумною технологією.
 2. Термоліфтинг – прогріває тканини світловим потоком з метою стимуляції вироблення колагену і еластину.
 3. Фотовидалення судин – здійснюється лише за показаннями. Базується на принципі коагуляції – склеювання стінок під дією тепла та припинення функціонування судини.
 4. Лазерна шліфовка (лазерний пілінг) – проводиться фракційною насадкою, що генерує сотні тонких променів, які при контакті зі шкірою формують у ній мікроканали та стимулюють природну регенерацію, відновлення і заміну пошкоджених тканин новими.
 5. Хімічний пілінг PRX-T33 – діє на глибокі шари тканин без травмування верхнього. Активізує фібробласти, сприяє інтенсивному виробленню колагену, пришвидшує регенераційні процеси, освітлює пігментацію.

Чи безпечне лазерне шліфування постакне?

Видалення постакне ми проводимо за унікальною авторською методикою, неоднократно перевіреною в лабораторних умовах. Лазерна шліфовка обличчя здійснюється на сертифікованому обладнанні, що не має аналогів у світі, – багатомодульній платформі Lumenis M22. Наші фахівці суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу, тож Ви можете бути впевнені у високій якості та безпечності наших послуг.

Шліфовка шкіри: за і проти

Процедура може проводитися всім, хто бажає вирівняти рельєф шкіри після акне. Виняток – пацієнти з протипоказаннями (перелік обмежень мінімальний). Лазерне шліфування обличчя за нашою авторською методикою вибирають чимало жінок та чоловіків, адже воно має численні переваги:

 • Вражаючий результат – після повного курсу лазерної шліфовки з пілінгом PRX-T33 в «Лазерхауз» може зникнути до 90% проявів постакне.
 • Комфорт – процедуру ми проводимо лазером з технологією постійного контактного охолодження, яка мінімізує больові відчуття. Також можна використати місцеву анестезію. Знеболення не застосовується, якщо зони дуже маленькі (до 1 х 1 см).
 • Зручність – складної підготовки немає.
 • Відсутність побічних ефектів.
 • Гіпоалергенність
 • Позасезонність.

З якого віку можна робити шліфовку обличчя для зменшення постакне?

Послуга підходить жінкам та чоловікам різного віку. Обмеження за фототипом відсутні, адже наш лазер має гнучку систему налаштувань. Шліфовка показана при:

 • Слідах від акне;
 • Дрібних рубцях;
 • Неоднорідному рельєфі;
 • Горбиках, западинах;
 • Широких порах;
 • Постзапальних пігментних плямах тощо.

Обладнання та препарати для лікування постакне

Перший етап процедури – мікрошліфування – здійснюється унікальним косметологічним апаратом HydraFacial MD. Він має стерильні насадки з ребристою поверхнею і вакуумом для делікатного відлущування верхнього шару шкіри. Не травмує її, тож болю не викликає.

Наступні етапи проводяться на мультифункціональній платформі Lumenis M22 від відомої американської компанії. Для термоліфтингу та фотовидалення судинного малюнка використовується модуль IPL, для лазерного пілінгу – фракційна насадка Resur FX, яка ділить промінь на фракції за допомогою особливого світлофільтру. Завдяки технології безперервного контактного охолодження забезпечується надійний захист від перегрівання і мінімізується дискомфорт для пацієнта. Платформа також використовується для омолодження шкіри, вирівнювання тону, лікування куперозу, висипань, нігтьового грибка тощо. Вона сертифікована за міжнародними стандартами.

На останньому етапі наноситься хімічний пілінг PRX-T33, відомий як «рідкий лазер». Він містить перекис водню та кислоти (койєву, трихлороцтовау). Виробник – знаменита компанія WIQOmed (Італія). Пілінг покращує регенерацію, підвищує активність фібробластів, тож вони стимулюють синтез колагенових і еластинових волокон.

Основні етапи сеансу

Перед процедурою лазерного шліфування постакне проводиться консультація. Фахівець оцінює поточний стан шкіри, виключає протипоказання, видає захисні окуляри, з'ясовує індивідуальні особливості пацієнта і виставляє оптимальні параметри лазера. На сеансі спеціаліст суворо стежить за дотриманням стандартного алгоритму. Процедура складається з таких кроків:

 1. Видалення пилу та себуму, а за необхідності – й декоративної косметики;
 2. Мікрошліфування;
 3. Нанесення спеціального гелю;
 4. Термоліфтинг;
 5. Фотовидалення судин за показаннями;
 6. Локальна анестезія;
 7. Лазерний пілінг модулем Resur FX;
 8. Хімічний пілінг PRX-T33;
 9. Очищення шкіри від залишків препарату;
 10. Дезінфекція;
 11. Використання засобу з регенеративним ефектом;
 12. Нанесення сонцезахисного крему з фізичними фільтрами.

Яких очікувати результатів після процедури лазерного шліфування постакне?

Методика курсова. Отримати максимальний результат можна лише після відвідання усіх рекомендованих сеансів. Оцінити ефект лазерного шліфування ви можете, переглянувши фото до і після курсу в нашій галереї. Так, усувається до 90% постакне, розгладжуються горбики та впадинки, стають малопомітними дрібні рубці, підвищується пружність шкіри, освітлюються постзапальні плями.

Скільки коштує процедура лазерного шліфування постакне в Чернівцях?

Ціна лазерного шліфування постакне в Чернівцях вказана в таблиці внизу цієї сторінки та в загальному прайс-листі Центру. Актуальні знижки шукайте в блоці «Акції». Консультація надається безкоштовно. Записатись на прийом або отримати відповіді на додаткові питання можна за контактним телефоном в шапці сайту.

Скільки потрібно процедур шліфування та як часто їх робити?

Середній курс включає 2-4 сеанси з перервою 4 тижні.

Тривалість ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА ПОСТАКНЕ (ЛАЗЕРНИЙ ПІЛІНГ)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год 30 хв Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33) - обличчя 5800 грн
2 год Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33)
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
5200 грн
2 год 30 хв Лазерна шліфовка постакне + PRX-T33 (лазерний пілінг + PRXT-33)
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
6700 грн
10 хв Лазерна шліфовка постакне (1 см2) + PRX-T33 850 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014