Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції
 • Лазерхауз
 • Онлайн-консультація імунолога-інфекціоніста

Онлайн-консультація імунолога-інфекціоніста у Чернівцях

imunolog_infectiolog.jpg

В повсякденному житті наш організм стикається з різними інфекційними загрозами та атаками бактерій. Наша імунна система діє як надійний захист, який оберігає організм від вірусів і мікробів, що можуть викликати захворювання. Крім того, вона виконує роль бар'єру, що запобігає негативному впливу шкідливих хімічних сполук і фізичних ушкоджень тканин та органів.

Але різні фактори, такі як неправильне харчування, стрес, сидячий спосіб життя і дефіцит вітамінів, можуть порушити баланс нашої імунної системи. Це може спричинити розвиток інфекційних захворювань та ослаблення організму. Якщо у Вас часто виникають інфекції, герпес, алергічні реакції або бородавки на шкірі, Ви можете звернутися за консультацією до імунолога-інфекціоніста. Він надає онлайн-консультації в Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях. Однією з головних переваг такої консультації є можливість отримати висококваліфіковану медичну допомогу в комфортних умовах, не виходячи з дому чи офісу.

ХТО ТАКИЙ ІНФЕКЦІОНІСТ-ІМУНОЛОГ?

Лікар-інфекціоніст-імунолог - це медичний фахівець, спеціалізація якого включає в себе діагностику, лікування та профілактику різних інфекційних захворювань та порушень імунної системи організму людини. Він спеціалізується на вірусології, бактеріології, мікробіології і імунології.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ІНФЕКЦІОНІСТА ОНЛАЙН: КОМУ ПОТРІБНА

Консультація інфекціоніста-імунолога необхідна в таких випадках:

 • Наявність бородавок або герпесу.
 • Хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ).
 • Часті інфекційні захворювання і простуди.
 • Періодичне підвищення температури тіла без очевидних причин.
 • Алергічні реакції.
 • Стан імунодефіциту.
 • Бронхіальна астма.
 • Постійна втома.
 • Бактеріальні, грибкові або вірусні інфекції.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ ІМУНОЛОГА У ЧЕРНІВЦЯХ?

Під час першого етапу консультації лікар збирає інформацію про медичну історію пацієнта і оцінює його поточний стан здоров'я. Також він збирає інформацію про скарги пацієнта та проводить аналіз попередніх обстежень, враховуючи при цьому наявність хронічних захворювань. Лікар також враховує спосіб життя пацієнта, оскільки це може вплинути на симптоми та подальший план лікування. Якщо потрібно, лікар-імунолог-інфекціоніст може рекомендувати проведення додаткових аналізів. На основі всієї зібраної інформації розробляється індивідуальний план лікування, включаючи призначення ліків та/або проведення процедур.

Важливо відзначити, що раннє виявлення порушень і своєчасна діагностика сприяють більш ефективному лікуванню. Тому, якщо у Вас є симптоми, які згадуються вище, рекомендується якнайшвидше записатися на консультацію до фахівця.

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Для того щоб отримати онлайн-консультацію з імунологом-інфекціоністом, необхідно мати пристрій із доступом до інтернету, такий як смартфон, ноутбук або комп'ютер. Для реєстрації на консультацію, можна скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку на нашому веб-сайті або зв'язатися з нами за вказаним контактним номером телефону. Оплата за консультацію проводиться перед початком прийому будь яким доступним способом. Після підтвердження оплати, Ви отримаєте активне посилання, за яким необхідно перейти в назначений час.

Тривалість первинної онлайн-консультації становить 40 хвилин. Крім того, у Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях доступні також дистанційні консультації з іншими спеціалістами, такими як косметолог, дерматолог, трихолог, гінеколог та ендокринолог-дієтолог.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЗАПИСУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»

Сьогодні в Україні існує значна кількість медичних центрів, які надають консультації від різних фахівців. Тим не менше, Центр «Лазерхауз» виділяється своїм комплексним та професійним підходом до кожного пацієнта. У нас є можливість записатися як на процедури естетичної та лазерної косметології, так і на діагностику серйозних захворювань. Ось декілька ключових причин, чому варто звертатися саме до нас:

 • Гарантована консультація висококваліфікованого інфекціоніста з вищою медичною освітою.
 • Багатий практичний досвід роботи в даній сфері.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта в плані лікування.
 • Постійна і доступна інформаційна підтримка від наших фахівців.
 • Комплексний підхід лікаря-імунолога до лікування, включаючи співпрацю з іншими спеціалістами Центру.
 • Можливість отримання онлайн-консультацій, не виходячи з дому або офісу.
 • Повний супровід пацієнтів від початку і до кінця, з збереженням повної медичної історії, результатів аналізів і поточного лікування.

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ІНФЕКЦІОНІСТА: ЦІНА В ЧЕРНІВЦЯХ

Для отримання інформації щодо вартості онлайн-консультації у інфекціоніста-імунолога в Чернівцях, будь ласка, зверніться до таблиці нижче на цій сторінці або перейдіть до розділу «Ціни» на нашому сайті. Зверніть увагу, що вартість додаткових аналізів і діагностичних процедур, які може призначити лікар, оплачується окремо. Покладіть турботу про своє здоров'я і красу на професіоналів із Центру «Лазерхауз».

Тривалість Консультація імунолога-інфекціоніста Вартість
40 хв Консультація імунолога-інфекціоніста 800 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014