Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Мезотерапія волосся в Чернівцях

  • До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Мезопрепарат Dermaheal. Ефект після 4-ох процедур

   До

   Після

   Мезопрепарат Hair Loss Control. Ефект після 2-х процедур

   До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції. Мезопрепарат Hair +

   До

   Після

   Ін'єкційне + належне лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   Лікування осередкової алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Лікування андрогенозалежну аллопеции (мезотерапія Dermaheal-HL (6 процедур), плазмоліфтінг (1 процедура) + домашнє лікування за допомогою професійної косметики Simone de Lux).

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

Гарне волосся – це важлива деталь зовнішнього вигляду. Його вигляд може погіршитись під впливом частих стресів, незбалансованого харчування, незадовільного стану екології, гормональних порушень, деяких захворювань. Внаслідок дії негативних факторів втрачається не лише блиск та м’якість, але й густота. Звичайних шампунів та бальзамів недостатньо, щоб усунути проблему. Якщо Вас непокоїть стан шевелюри, рекомендуємо пройти мезотерапію волосистої частини голови в Чернівцях. Цю процедуру проводить наш Центр «Лазерхауз». Ін’єкційна методика ефективно бореться з ламкістю, тонкістю, тьмяністю, посіченими кінчиками та облисінням. Її рекомендують для поліпшення стану волосся, пошкодженого частими фарбуваннями, хімічними завивками, неправильно підібраними засобами для догляду.

Як працює процедура?

Мезотерапія волосистої частини – малоінвазивна процедура. Здійснюється вона наступним чином: мезококтейль з великою кількістю мінералів, вітамінів, амінокислот, пептидів, рослинних екстрактів та інших корисних компонентів вводят в потрібні ділянки. Поживні речовини потрапляють безпосередньо в волосяні цибулини, що сприяє активному росту волосся. Препарати вводяться за допомогою тонких голок, тому неприємні відчуття мінімізовані. Мезококтейль косметолог підбирає, орієнтуючись на поточний стан шевелюри, характер патології та персональні особливості пацієнта.

Після ін’єкцій значно поліпшується циркуляція крові в обробленій ділянці, стимулюються обмінні процеси, пришвидшується регенерація. Завдяки цьому повертається здоровий блиск та відновлюється структура волосся, пришвидшується ріст, зникає лупа, свербіння тощо. 

Які переваги має лікування волосся в «Лазерхауз» в Чернівцях?

 • Процедура підходить жінкам та чоловікам будь-якого віку;
 • Методика малоінвазивна, оскільки застосовуються найтонші голки;
 • Ймовірність виникнення алергічних реакцій зведена до нуля, оскільки ми застосовуємо сертифіковані препарати високої якості;
 • Підхід до кожного пацієнта індивідуальний;
 • Побічні ефекти відсутні;
 • Після повного курсу стан шевелюри поліпшується: волосся міцнішає, стає блискучим та шовковистим, знижується інтенсивність випадіння.
 • Мезотерапія шкіри голови не потребує складної підготовки та тривалого реабілітаційного періоду.

Показання

Мезотерапія проводиться при наявності наступних показань:

 • Алопеція;
 • Ламкість та сухість;
 • Наявність посічених кінчиків;
 • Лупа та свербіж;
 • Уповільнення або припинення росту внаслідок приймання деяких ліків, дії ультрафіолетових променів;
 • Пошкодження структури через хімічну завивку чи фарбування;
 • Поява ранньої сивини.

Мезотерапія рекомендується для лікування волосся і шкіри голови.

Які препарати ми використовуємо?

Для ін’єкцій застосовуються різні мезококтейлі. Їх склад залежить від того, яких речовин не вистачає шкірі голови та волосяним цибулинам. Одні з них живлять корені, інші пришвидшують ріст фолікулів, інші – знімають запальні процеси тощо. У нашому Центрі для лікування випадіння волосся використовуються такі препарати:

 • Hair Loss Control – підсилює ріст волосся та запобігає облисінню. Інтенсивно зволожує шкіру, поліпшує живлення, блокує запальні процеси, пришвидшує відновлення. У складі препарату – чимало корисних речовин; цинк, амінофілін, вітамін B6.
 • Dermaheal – нормалізує функціонування фолікулів, тож волосся починає швидше рости. Засіб використовується для профілактики ранньої сивини та облисіння. Містить коензими, мінерали, вітаміни, амінокислоти.
 • NCTF – мезококтейль, створений на основі гіалуронової кислоти. Включає 54 додаткових компоненти, необхідних для пришвидшення процесів регенерації. Також нормалізує гідробаланс, підвищує синтез еластину і колагену.
 • Regenera Hair Booster - це ефективний та оздоровлюючий засіб, який стимулює ріст волосся, запобігає випаданню, а також насичує пептидами, гіалуроновою кислотою і вітамінами волосисту частину голови. Препарат має потужну оздоровлюючу дію на волосяні фолікули і шкіру голови. Сприяє зміцненню коренів волосся і значно впливає на метаболізм.
 • Plinest Hair (Італія) - це потужний біоревіталізант, розроблений на основі високоочищених довголанцюгових полінуклеотидів НРТ. Полінуклеотиди - це природні компоненти, одержувані з рибної сировини, які мають зволожувальні властивості. Вони чинять трофічний вплив на фібробласти, покращуючи еластичність і тонус шкіри, а також стимулюють ріст і регенерацію клітин шкіри та волосяних фолікул. Препарат призначений для внутрішньодермального введення. Plinest Hair широко застосовується для розв'язання проблем, пов'язаних із волоссям. Він запобігає випаданню волосся і сприяє його регенерації, а також потовщенню. Препарат стимулює ріст нових волосків у ділянці введення в разі андрогенної алопеції як у чоловіків, так і в жінок. Він також ефективний для зниження надлишкового випадіння волосся після пологів або в період до і після трихологічної хірургії.
 • Pluryal mesoline Hair (Люксембург) - інноваційний європейський препарат для зміцнення і росту волосся, який працює на клітинному рівні. Його головними діючими компонентами є витяжка з пшениці та гороху, пептиди міді, комплекс вітамінів В, амінокислоти, гіалуронова кислота, а також кофеїн. Екстракт гороху виступає так званим «бустером стовбурових клітин», який активує стовбурові клітини у волосяному фолікулі, у такий спосіб стимулюючи інтенсивний ріст волосся і покращуючи стан шкіри голови. Коензим Q10 посилює мікроциркуляцію крові, сприяє збільшенню товщини волосяного стрижня і швидкості росту нових волосків. Пептиди міді перешкоджають випаданню волосся. За зволоження і стимуляцію обмінних процесів, завдяки яким посилюється ріст волосся, відповідає гіалуронова кислота. Кофеїн посилює кровообіг і збільшує густоту волосся. Таким чином Pluryal mesoline Hair по праву визнаний бестселером і номером один серед препаратів для догляду за волоссям у всьому світі.

Всі наші препарати сертифіковані та безпечні для здоров’я пацієнта.

Як проходить сеанс?

Спочатку проводиться консультація спеціаліста. Якщо протипоказання відсутні, процедура проходить наступним чином:

 1. Шкіру голови обробляють антисептичним засобом.
 2. Ін’єкційним способом вводиться препарат.
 3. Зона повторно дезінфікується.
 4. Клієнт отримує рекомендації щодо догляду за волоссям в післяпроцедурний період.

Результати мезотерапії для волосся в Чернівцях

Ефект від мезотерапії приголомшливий:

 • Інтенсивність випадіння знижується;
 • Функція сальних залоз нормалізується, тож надмірна жирність зникає;
 • Проходить лупа, свербіж;
 • Волосся стає густим, міцним та блискучим;
 • Пришвидшується ріст.

Вартість послуги в Чернівцях

Мезотерапія для волосся має доступну ціну. Вона залежить від препарату. Мезококтейль спеціаліст підбирає індивідуально після огляду, на якому оцінює поточний стан шевелюри і характер проблеми, виясняє бажаний результат та виключає протипоказання. Вартість послуги вказана в розділі «Ціни» та в прайсі під описом. Консультація косметолога безкоштовна. Ви також можете ознайомитися з вигідними пропозиціями для клієнтів і дізнатися про актуальні знижки в розділі «Акції». Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, зверніться до наших консультантів. Це можна зробити, зателефонувавши нам за контактними номерами в шапці сайту або скориставшись формою зворотного зв’язку. Поверніть здоровий вигляд та блиск Вашій шевелюрі уже сьогодні!

Скільки потрібно сеансів?

Мезотерапія голови – процедура курсова. Максимального ефекту можна досягти, якщо пройти 10-12 сеансів з інтервалом в 7 днів.

Тривалість Мезотерапія (лікування шкіри голови) Вартість
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови Hair Loss Control (2,5 мл) 1500 грн
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови Dermaheal HL (2,5 мл) 1200 грн
40 хв Мезотерапія лікування гніздової алопеції 800 грн
1 год 20 хв Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)
5100 грн
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови Regenera hair booster (2,5 мл)
2900 грн
60 хв Мезотерапія волосистої частини голови Plinest Hair (1 шприц, 2 мл) 4700 грн
60 хв Мезотерапія волосистої частини голови Pluryal hair (1 флакон, 5 мл) 3900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014