Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Класичний масаж у Чернівцях

Що таке класичний масаж? Так називають ефективну процедуру, за допомогою якої можна покращити фізичний і психоемоційний стан. Вона спрямована на зменшення болю та усунення спазмів у м’язах, розслаблення тіла, підвищення пружності шкіри. Також методику рекомендують для профілактики деяких захворювань. Вперше класичний масаж детально описав знаменитий професор Мозенгейль, однак про його користь було відомо ще в давні часи. Процедура досі користується популярністю, адже дозволяє оздоровити організм та розслабитись. Вона допоможе нормалізувати тиск, стимулювати відновлювальні процеси, позбутись дискомфортних відчуттів. Її рекомендують при гіпертонії, грижі, бронхіальній астмі.

Де проводиться класичний масаж в Україні? У Чернівцях записатись на таку процедуру можна в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Проводять її висококваліфіковані спеціалісти з медичною освітою, що мають багатий практичний досвід та досконало володіють різними техніками. Вони суворо стежать за дотриманням міжнародних протоколів і регламентів, а це гарантує ефективність та безпечність.

Як прийоми використовуються в класичному масажі?

Класичний масаж працює наступним чином: фахівець розминає проблемні зони, застосовуючи різні прийоми. Задіюється не лише шкіра, а й м’язи. Сигнал про зовнішнє подразнення передається в ЦНС. Внаслідок цього тіло розслабляється або підвищується загальний тонус.

Під час класичного масажу застосовуються такі прийоми:

 • Погладжування – починають і закінчують сеанс. Допомагають покращити мікроциркуляцію, стимулювати кровообіг, усунути напругу в м'язах, зробити шкіру більш пружною.
 • Вібрації – поділяються на глибокі та поверхневі. Спрямовані на покращення лімфотоку, нормалізацію артеріального тиску, прискорення місцевого метаболізму, підвищення тонусу судин.
 • Розтирання – борються з болем, прогрівають різні шари тканин, підвищують рухливість м'язів. Швидкість розтирань може бути різна.
 • Розминання – це прийом, при якому шкіру то стискають, то відтягують. Стимулює природну регенерацію, сприяє виведенню продуктів розпаду, зменшує набряки, бореться з атрофією м'язів. 

Послідовність дій у класичному масажі

Як проводиться класичний масаж? Перед сеансом спеціаліст консультує пацієнта. Він оглядає проблемну зону, вивчає анамнез, переконується у відсутності протипоказань. Під час процедури суворо дотримуються міжнародні протоколи і регламенти. Фахівець поетапно здійснює такі дії:

 1. Наносить аромаолію. якщо потрібно.
 2. Починає масаж з погладжування, без різких рухів і сильних натискань.
 3. Розминає та розтирає ділянку. Рухи м'які або інтенсивні. Перші застосовуються. якщо пацієнт хоче розслабитись, другі – для підвищення загального тонусу.
 4. Завершує процедуру легкими погладжуваннями.

Класичний масаж усього тіла

Масаж класичного для всього тіла допоможе забути про безсоння та тривожність. Його також рекомендують при викривленні хребта, збоях в роботі шлунково-кишкового тракту, частих стресах. Підійде процедура і для відновлення після травми. Вона сприяє виведенню зайвої рідини разом з токсинами, шлаками та продуктами розпаду. Проводиться курсом. Спочатку спеціаліст розігріває ділянку, а потім переходить до розминань та розтирань.

Класичний масаж спини

Кому підійде класичний масаж спини? Усім, хто страждає від м'язових болів і спазмів. Додатково процедура сприяє злущуванню відмерлих клітин, нормалізації потовиділення, активному розщепленню локальних жирових відкладень, прискоренню локального обміну речовин. Висока ефективність та доступна вартість – основні переваги методики. 

Що входить у класичний масаж спини?

Класичний масаж спини передбачає опрацювання таких зон, як шийний і плечовий м'язовий апарат, а також лопаток і крижів. Здійснюється погладжуваннями, розтираннями і розминаннями. Допомагає забути про дискомфорт у спині та покращити загальне самопочуття.

Класичний масаж комірцевої зони

Класичним масажем комірцевої зони борються зі сколіозом, запамороченнями, високою втомлюваністю і проблемами з поставою. Методика буде корисною і при навантаженнях на очі, і для профілактики багатьох захворювань. В опис процедури зазвичай включені такі прийоми, як розтирання, натискання, точкові розминання і опрацювання ребром долоні зони, що тягнеться від плеча до черепа.

Класичний масаж рук

Класичний масаж рук – унікальна процедура, яка впливає не лише на кисті, а й на весь організм. Це зумовлено тим, що на руках є багато нервово-рефлекторних точок для передачі імпульсів у внутрішні органи. Саме тому методику рекомендують при проблемах з лімфатичною, травною та дихальною системами. Вона також показана при депресії, деяких захворюваннях, ослабленні імунітету.

Класичний масаж ніг

Класичний масаж ніг – чудова профілактика варикозного розширення вен, плоскостопості і набряків. Завдяки йому знімається напруга, відновлюються сили, підвищується тонус м'язів, покращується функціонування внутрішніх органів. Спеціаліст проводить процедуру розтираннями, натисканнями, погладжуваннями, вібраціями та іншими рухами різної інтенсивності. 

Класичний масаж живота

Записатись на класичний масаж живота варто не лише для того, щоб зробити фігуру стрункішою, а й для загального оздоровлення. Так, за допомогою цієї методики можна покращити перистальтику кишечника, прискорити лімфоток, підвищити пружність, вивести шлаки, токсини і зайву рідину. Проводять її натщесерце або через 2 години після їжі. Прийоми можуть бути різними: вібрації, розтирання, погладжування, розминання косих м'язів пресу.

Показання

Записатись на класичний масаж варто при:

 • Сильному навантаженні на хребет;
 • М'язових спазмах;
 • Болях у спині;
 • Втомлюваності;
 • Безсонні;
 • Частих стресах;
 • Нервовому напруженні;
 • Дискомфорті в зоні попереку;
 • Малорухливому способі життя;
 • Захворюваннях внутрішніх органів;
 • Мігренях та запамороченнях.

Як часто треба робити класичний масаж?

Масаж класичного типу дає максимальний результат, якщо пацієнт проходить рекомендовану кількість сеансів. Тривалість курсу підбирається в індивідуальному порядку. Наші спеціалісти радять відвідати в середньому 10-12 процедур. Приходити до нас в Центр потрібно двічі на тиждень.

Скільки коштує послуга в Чернівцях?

Ціна класичного масажу в Чернівцях залежить від ділянки. Розцінки вказані в таблиці внизу цієї сторінки і в загальному прайс-листі Центру. Консультація спеціаліста надається безкоштовно. Щоб ознайомитися з діючими знижками та іншими вигідними пропозиціями, відвідайте блок «Акції». Записатись на прийом можна, звернувшись до наших операторів за контактним телефоном або через форму на сайті.

Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014