Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція в Чернівцях. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Елеонора

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо провести тільки один, а бо два сеанси лазерної епіляції, що буде. Волосся виросте знову, чи не видалиться все волосся. Чи можна буде провести слідуючий сеанс через рік. Як узнати яке волосся світле чи темне, для того, щоб визначитись яку процедуру потрібно робити лазерну епіляцію, чи нано (коли волосся прорізується -русяве, а на сонці світліє). Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Елеонора! Якщо волосся має хоча б світлорусявий пігмент можна проводити лазерну епіляцію. Лазерна теплова енергія руйнує росткову зону (зона, де зароджується нова цибулина). Але це можливо тільки в тому випадку, коли волосся знаходиться в стадії анаген (стадія коли цибулинка прикріплена до зони росту), адже лазерне проміння фокусується на цибулинці волосся. Після кожної процедури через 2 тижні буде спостерігатися острівцевий ріст волосся. Можна провести 2 процедури, але через рік прийдеться знову розпочинати курс, адже за такий тривалий період часу можуть прокинутися сплячі цибулинки. Будемо раді Вам допомогти!
 • Юлія

  Доброго дня!Пройшла у вас по дві процедури лазерної епіляції (ноги повністю та глибоке бікіні )і планую продовжувати.Підскажіть чи можна вживати вітаміни для росту волосся з біотином?це може повпливати на результат?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Юлія! Ні, на результативність лазерної епіляції це вплинути не повино. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Галина

  Доброго дня, скажіть будь-ласка якщо я у вас пройшла одну першу процедуру із знишкою 30% і хотіла б до наступної другої процедури олатити ще за 3-ри процедури то чи можна ще скористатися знижкою 30%
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Галина! Якщо я правильно Вас зрозуміла, то Ви при першому візиті скористалися знижкою Новачка 30%, що діяла в нашому центрі до 15-го березня. На даний момент до 15-го квітня діє акція Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримаєте знижку в розмірі 30%. Ви можете скористатися даною акцією, це буде максимально вигідно, так як з 1-го квітня в нашому центрі планується підвищення цін на всі види епіляції. Будемо раді Вам допомогти!
 • Яна

  Доброго дня, я вже записана на процедуру на 14 лютого, хотіла дізнатись якщо я прийду і оплачу її наперед чи буде діяти знижка 25% на оплату наперед, дякую
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Яна! Акція оплата наперед діє наступним чином: при отриманні чеку на рецепції Ви маєте можливість відразу оплатити Вашу наступну процедуру лазерної епіляції Золотий стандарт зі знижкою 25%. На даний момент Ви можете завітати до центру придбати якийсь косметичний засіб та при отриманні чеку оплатити Вашу процедуру, що буде 14-го лютого. Але хотілось би акцентувати увагу, що скористатися оплаченою процедурою можна як мінімум на наступний день, тобто оплату Вам необхідно провести сьогодні або завтра. Будемо раді Вам допомогти!
 • Юля

  Доброго вечора. Дитині зараз 2.6 років. Рік тому був опік. Зараз шрами гіпертрофічні. Один великий (сірникова коробка). Пігментні пятна по тілу. Можна удалити шрами. Чи чекати до 13-15 років.???
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Юлія! В Чернівцях послуг щодо видалення рубців немає. Можемо запропонувати Вам Skype консультацію з львівськими косметологами. Але в нашому центрі проводять процедури дітям віком від 10 років. Будемо раді допомогти з інших питань!
 • Анастасія

  Добрий вечір! Два дні тому я пройшла пепшу процедуру видалення волосся у вашому центрі ( зога брів та міжбрів'я) і в мене виникло кілька додаткових запитань. Лікар запевнила мене, що в проміжку між процедурами можна видаляти волосся, в тому числі і пінцетом (оскільки це брови). Лишень за два тижні до наступної процедури дозволяється лишень бриття. В інеті я знайшла інф про те, що вискубування волосся після процедури може звести нанівець усю роботу майстра. Однак, я все ж ризикнула і пропінцетила свої брови. В процесі я помітила, що в зоні міжбрів'я у мене з'явились чорні пеньки з дуже тоненькими волосинками, які неможливо витягти навіть пінцетом. Я так розумію, що це мішечки випаленого лазером волосся. Якщо так, то коли вони зникнуть? Вигляд дуже неестетичний. І якщо по лінії брів таких пеньків немає, то чи є це знаком того, що лазер не спрацював у цій зоні. І ще одне, чи можливо проходити процедуру частіше, аніж 4-6 тижнів, якщо волосся росте дуже активно? І чи не вплине використання пінцету на фазу росту волосся. Дякую
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Анастасія! В проміжках між процедурами Ви можете використовувати будь який зручний для Вас метод видалення небажаного волосся. На результативність може вплинути тільки те, чи будете Ви висмикувати волосся в зоні епіляції за 2 тижні до процедури. Адже лазер руйнує за рахунок високої температури цибулинку волосинки, якщо не притримуватися вказаного інтервалу цибулинка не встигне відновитися після висмикування і лазеру не буде на що впливати. Лазер руйнує цибулинки тільки волосся в активній стадії росту, а це 15%-40% волосся в зоні епіляції. Після процедури волосся буде відростати як після звичайного гоління на 2-3 день, волосся буде відростати все, в зоні проведення процедури Ви можете спостерігати "чорні пеньки", це волосинки які зазнали більш інтенсивної дії лазера. Через 2-3 тижні буде випадати частково і Ви зможете оцінити результат від проведення процедури, а саме острівний ріст волосся. Як правило, процедури роблять з інтервалом не менше ніж 4 тижні і з кожною наступною процедурою його збільшують. Для більш детальної консультації запрошуємо Вас до нашого центру. Будемо раді Вам допомогти!
 • Марина

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка чи є можливість у Вас проходити курси?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрий день, Марина! Детальну інформацію щодо навчання та вартості курсів Ви можете дізнатися за телефоном (067) 299 06 90. Будемо раді Вам допомогти!
 • Наталія

  Доброго дня. Чи можливо у вашому центрі пройти одноразово процедуру епіляції (потрібно стегна і неглибоке бікіні), чи обов'язково має бути повний курс. А також інтервал між процедурами визначаєте ви, чи можна за моїм бажанням? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Наталія! Для отримання бажаного результату - гладенька шкіра в зоні епіляції на тривалий період часу необхідно пройти курс процедур. Курс складається з 4-8 процедур з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтревал буде збільшуватися на 2 тижні. Інтервали рекомендовані заводом виробником даного обладнання. Для досягнення результатів необхідно притримуватися інтервалів, а також рекомендацій спеціаліста щодо підготовки та після процедурного режиму. До 15-го листопада в нашому центрі будуть діяти наступні акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%; - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити Селфі з фотоатрибутикой в нашому центрі, розмістити фото в соцмережах з коментарем і #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%; - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку в розмірі 10%. Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся.Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально. Консультація безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Уляна

  Доброго дня, нещодавно була у вас на процедурі і витягнула карточку на знижку у розмірі 100 грн, до якого числа нею можна скористатись? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Уляна! Знижка по лотерейці діє до 31 жовтня 2017 року включно. Щоб скористатися даною знижкою сума чеку повинна бути не мене 500 гривень. Будемо раді Вам допомогти!
 • Таня

  Добрый вечер. Сколько стоит лечение угревой сыпи?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрый день, Таня! Лазерное лечение является одним из возможных методов лечения при даже тяжелых формах угревой болезни. Первое, что хотелось бы отметить, что так как проблемная кожа является полиэтиологическим заболеванием (многопричинным), поэтому для ее лечения необходимо комплексное решение. Потому для достижения оптимального результата лазерное лечение необходимо сочетать с медикаментозным лечением и правильным домашним уходом. Назначения наиболее подходящего Вам варианта зависит от степени поражения кожи, а также глубины воспалений. Лазерное лечение будет способствовать уменьшению угревых высыпаний и закупорки сальных желез в коже, сужению пор и улучшению цвета кожи. А системные ретиноиды будут влиять н формирование и разрешение воспалительных элементов. Только так можно получить стойкий выраженный положительный результат при такой форме угревой болезни. Курс лазерного лечения угревой болезни составляет от 4 до 6 процедур с промежутками между процедурами в 1-2 недели. Стоимость одного сеанса зоны лица фиксированная – 420 грн. Приглашаем Вас на бесплатную консультацию в наш Центр, где после очного осмотра, исходя из состояния Вашей кожи и учитывая желаемый результат после процедур,специалист сможет рекомендовать Вам курс лечения, который поможет достигнуть максимального результата. Будем рады Вам помочь!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл