Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Онлайн-консультація гастроентеролога у Чернівцях

gastroenterologist.jpg

З самого дитинства нам навіювали важливість правильного харчування і розповідали про користь натуральних продуктів, таких як овочі, фрукти, м'ясо і риба, що містять безліч корисних вітамінів і мікроелементів. Всі ми пам'ятаємо, як нас переконували не пропускати прийоми їжі та обмежувати споживання солодкого. Але тільки зараз ми усвідомлюємо, наскільки правильно робили наші батьки, адже стан нашого шлунка та інших органів безпосередньо впливає на стан шкіри та волосся. Тим не менше, деякі проблеми, такі як інтенсивне випадіння волосся, висипання на шкірі, непереносимість певних продуктів і розлади шлунково-кишкового тракту, можуть мати більш серйозні причини.

На онлайн-консультації в Центрі «Лазерхауз» досвідчений гастроентеролог допоможе виявити причину проблеми і розробить ефективний план її лікування. Не забудьте додати до свого списку завдань пункт «Записатися на консультацію з гастроентерологом» і подбайте про здоров'я Вашої шкіри та волосся вже сьогодні!

НА ЧОМУ СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ?

Спеціалізація гастроентеролога полягає в діагностиці та лікуванні різноманітних порушень, що впливають на органи травної системи. Цей медичний фахівець консультує та лікує пацієнтів, які мають проблеми зі шлунком, стравоходом, дванадцятипалою кишкою, тонким і товстим кишечником, підшлунковою залозою, печінкою, жовчним міхуром та жовчними протоками.

У Центрі «Лазерхауз» гастроентеролог надає консультації з таких питань:

 • хвороби, що впливають на стан травної системи і виявляються на шкірі;
 • проблеми з переносимістю лактози;
 • утруднене засвоєння поживних речовин під час їжі;
 • інтенсивне випадання волосся.

HELICOBACTER PYLORI: СИМПТОМИ ТА ЛІКУВАННЯ

Мікроорганізм Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі) проживає в різних частинах шлунка і дванадцятипалої кишки. «Хелікобактер» пов'язаний з різноманітними захворюваннями травної системи, такими як гастрит, дуоденіт, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Передача бактерії Helicobacter pylori відбувається через близький контакт за допомогою предметів побуту та засобів гігієни, а також через поцілунки та інші шляхи.

При інфікуванні Helicobacter pylori можуть виникнути такі симптоми:

 • постійні болі в області шлунка;
 • відчуття печії та часті відрижки;
 • поява нудоти;
 • неприємний смак у роті;
 • порушення травлення;
 • можливе підвищення температури тіла.

Для виявлення наявності бактерії Helicobacter pylori в організмі пацієнта гастроентеролог призначає відповідні аналізи. За результатами аналізів розробляється ефективна терапія, включаючи призначення медикаментів.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ОНЛАЙН-ПРИЙОМ

Для того щоб отримати онлайн-консультацію від гастроентеролога, Вам знадобиться мобільний пристрій - смартфон, ноутбук або комп'ютер - з доступом до Інтернету. Для запису на консультацію, будь ласка, заповніть спеціальну форму зворотного зв'язку на нашому веб-сайті або зв'яжіться за вказаним номером телефону. Оплата за консультацію може бути здійснена зручним для Вас способом. Після підтвердження оплати Вам буде надано активне посилання, перейшовши за яким у вказаний час Ви зможете почати консультацію.

Тривалість першої онлайн-консультації становить 60 хвилин. Крім того, в Центрі «Лазерхауз» також доступні онлайн-консультації інших фахівців, таких як трихолог, дерматолог, гінеколог, косметолог та ендокринолог-дієтолог.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ?

На початковому етапі онлайн-консультації лікар уважно слухає пацієнта, аналізує попередні результати аналізів та обстежень (якщо є такі). Також враховується інформація про можливі хронічні захворювання. Спосіб життя пацієнта, який може впливати на симптоми і має важливе значення для подальшого лікування, також враховується. У разі потреби лікар-гастроентеролог може призначити додаткові аналізи та обстеження для точнішого встановлення діагнозу та розробки ефективного плану лікування. На основі зібраної інформації розробляється план лікування, який може включати призначення медичних препаратів та/або проведення певних процедур.

Важливо пам'ятати! Раннє виявлення порушень та своєчасна діагностика сприяють більш ефективному лікуванню. Якщо Ви помітили описані вище симптоми, рекомендуємо негайно записатися на онлайн-консультацію до гастроентеролога.

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

На сьогоднішній день, в Україні існує багато медичних закладів, які надають консультації спеціалізованих лікарів. Наша компанія пишається тим, що нам вдалося розробити унікальний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наш спектр послуг охоплює як косметологічні процедури, так і лікування різноманітних захворювань.

Отже, чому пацієнти віддають перевагу лікуванню у «Лазерхауз»:

 • Гарантія консультації висококваліфікованих лікарів з вищою медичною освітою.
 • Багаторічний практичний досвід у цій галузі.
 • Застосування комплексного підходу: наші фахівці співпрацюють із дерматологами, трихологами та іншими фахівцями Центру.
 • Індивідуальне вирішення проблем кожного пацієнта.
 • Отримання усієї необхідної інформації у форматі онлайн, не виходячи з дому чи офісу, або офлайн-консультація прямо в Центрі.
 • Постійна підтримка з боку наших фахівців.
 • Повний супровід пацієнта - це означає, що Вам не доведеться повторно розповідати про свою проблему знову і знову, оскільки вся інформація буде зберігатись у Вашого лікаря.

ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА В ЧЕРНІВЦЯХ

Щоб дізнатися вартість онлайн-консультації гастроентеролога у Чернівцях, перейдіть до таблиці нижче на цій сторінці. Докладний прайс-лист на інші послуги нашого Центру також доступний у розділі «Ціни» на сайті. Будь ласка, пам'ятайте, що всі додаткові аналізи та обстеження, які призначає лікар, оплачуються окремо.

Не відкладайте піклування про своє здоров'я - довіртеся професіоналам з Центру «Лазерхауз»!

Зверніть увагу, що повторною вважається кожна наступна консультація гастроентеролога протягом 3 місяців у разі звернення пацієнта за одним і тим самим діагнозом. У разі звернення до лікаря за цей період з новим захворюванням - консультація оплачується як первинна. У разі звернення до гастроентеролога більш ніж через 3 місяці після первинної консультації, вона також оплачується як первинна.

Тривалість Онлайн-консультація гастроентеролога Вартість
60 хв Консультація гастроентеролога 800 грн
40 хв Повторна консультація гастроентеролога до 3 місяців 600 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014