Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • Лазерхауз чернівці ціни
  NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • Лазерхауз чернівці ціни
  NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Акції лазерна епіляція у Чернівцях

*Акції діють з 16.11.2023 по 15.12.2023 р.
Акції не сумуються
Деталі акцій дізнавайтеся у консультантів

Лазерная эпиляция цены time Акция в Лазерхауз на курс

Лазерхауз знижки

 • avatar
  Оксана
  Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи буде в березні діяти пропозиція -80%, і яка буде вартість, якщо робити епіляцію глибокого бікіні, підмишок і ніг повністю
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Оксана! В нашому центрі на даний момент немає акції -80%. Акції оновлюються кожного місяця 15-го числа. До 15-го лютого будуть діяти наступні акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримаєете знижку в розмірі 30%; - Новачкам Лазерхауз дарує 30%, а також як комплімент всім клієнтам -10%. Також є акція Оплата наперед: при отриманні чеку на рецепції Ви маєте можливість одразу оплатити Вашу наступну процедуру лазерної епіляції Золотий стандарт зі знижкою 25% або всі інші процедури зі знижкою 17%. Вартість процедури з вархуванням щоденної знижки в розмірі 10% складе 2394 гривні. Будемо раді Вам допомогти!
Додати коментар
 • Я хочу зробити епіляцію зони бікіні (глибоку)
  Скільки потрібно процедур? Яка ціна за весь курс? І чи діє акція від 4 процедур -30?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталія! Лазерна епіляція відноситься до ряду курсових процедур, необхідно від 4-х до 8-ми сеансів з інтервалами після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Ціна 1-ї процедури лазерної епіляції бікіні глибокого складає 840 гривень. Ціна вказана без врахування знижок та знеболення. В разі потреби Вам зможуть нанести знеболюючий спрей моментальної дії, ціна його складає 5% від повної вартості зони - 42 гривні. Також є знеболюючий крем, більш глибокої дії, його вартість 15% - 126 гривень. Але, як правило, 90% клієнтів проводять процедуру без додаткового знеболення, адже ми використовуємо сучасний діодний лазер Lumenis Light Sheer з сапфіровою охолоджуючою головкою (охолодження до -4С), що дозволяє проволити процедуру максимально комфортно для клієнта навіть на самих делікатних ділянках тіла. В нашому центрі також діють різноманістні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го серпня будуть діяти наступні:
   - Солодка провозиція: -80% на другу зону в чеку, що дешевша;
   - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%;
   - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити селфі в центрі, розмістити фото в соцмережах з коментраем та #лазерхауз. Показавши фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%;
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує 10% знижки.
   Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся.
   Будемо раді бачити Вас!
 • Доброго дня, скажіть будь-ласка, скільки коштуватиме одна процедура ніг, повне бікіні та під мишками? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Людмила! Ноги повністю 1500 гривень, бікіні глибоке - 840 гривень, пахвові ділянки - 320 гривень. Повна вартість складає 2660 гривень. В нашому центрі діють різноманітні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го серпня будуть діяти наступні акції: 
   - Солодка пропозиція: -80% на другу зону в чеку, що дешевша. Якщо клієнт робить непарну кількість зон, то на зону, що без пари зроблять знижку по акції Комплімент або селфі, тобто:
   Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке (840 - 80%) + пахвові ділянки (320 - 10%) = 1956 гривень
   - Курсом дешевше: при оплаті від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку 30%: 
   (Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке 840 + пахвові ділянки 320) * 4 -30% = 7448 гривень 
   - Селфі з Лазерхауз: необхідно зробити селфі в нашому центрі з фотоатрибутикою, розмістити фото в соцмережах з коментарем та #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%:
   Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке 840 + пахвові ділянки 320 = 2660 - 25% = 1995 гривень
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку у розмірі 10%: 
   Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке 840 + пахвові ділянки 320 = 2660 - 10% = 2394 гривні
   Ціни вказані без врахування знеболення для бікіні глибокого. В разі потреби Вам зможуть запропонувати спрей моментальної дії, ціна якого складає 5% від повної вартості зони, тобто 42 гривні або ж крем, що наноситься за 40 хвилин до процедури і ціна якого складає 15% від повної вартості зони, тобто 126 гривень. Знижки на знеболення не пошируються. Як правило, 90% наших клієнтів проводять процедуру без знеболення, адже ми використовуємо сучасне обладнання - американський діодний лазер Lumenis Light Sheer з сапфіровою охолоджуючою головкою (охолодження до -4С), що дозволяє проводити процедуру максимально комфортно навіть на самих делікатних ділянках шкіри. Пропонуємо Вам першу процедуру спробувати без знеболення, якщо все ж будь неприємні відчуття, спеціаліст зможе за Вашим проханням нанести спрей моментальної дії. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі! 
 • Скільки коштує процедура видавлення прищів?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Катя!
   Проблемна шкіра – це захворювання, яке потребує комплексного лікування. І лазерне лікування являється одним із методів, що дозволяють вирішити цю проблему. Курс лазерного лікування вугрової хвороби складає в середньому від 4 до 6 процедур з проміжками між сеансами в 1-2 тижні. Ця процедура сприяє зменшенню кількості висипань на шкірі, звуженню пор і нормалізації роботи сальних залоз. Вартість для зони обличчя – 420 грн. Для досягнення оптимального результату важливий правильно підібраний домашній догляд. Запрошуємо на безкоштовну консультацію в наш Центр, де спеціаліст відповість на всі питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
Згорнути всі коментарі
 • 1

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014