• Лазерхауз чернівці ціни

  УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • Лазерхауз чернівці ціни
  -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • -50%

  НА ПОДОЛОГІЮ

  ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ!

  Знижка на всі послуги подолога
  для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги трихолога!Запис по телефону

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Акції лазерна епіляція у Чернівцях

*Акції діють з 16.06.2022 по 15.07.2022 р.
Акції не сумуються
Деталі акцій дізнавайтеся у консультантів

Лазерная эпиляция цены time time 899grn -50 Акция в Лазерхауз на курс

 акция Лазерхауз знижки

 • Оксана
  Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи буде в березні діяти пропозиція -80%, і яка буде вартість, якщо робити епіляцію глибокого бікіні, підмишок і ніг повністю
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Оксана! В нашому центрі на даний момент немає акції -80%. Акції оновлюються кожного місяця 15-го числа. До 15-го лютого будуть діяти наступні акційні пропозиції: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримаєете знижку в розмірі 30%; - Новачкам Лазерхауз дарує 30%, а також як комплімент всім клієнтам -10%. Також є акція Оплата наперед: при отриманні чеку на рецепції Ви маєте можливість одразу оплатити Вашу наступну процедуру лазерної епіляції Золотий стандарт зі знижкою 25% або всі інші процедури зі знижкою 17%. Вартість процедури з вархуванням щоденної знижки в розмірі 10% складе 2394 гривні. Будемо раді Вам допомогти!
 • Я хочу зробити епіляцію зони бікіні (глибоку)
  Скільки потрібно процедур? Яка ціна за весь курс? І чи діє акція від 4 процедур -30?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталія! Лазерна епіляція відноситься до ряду курсових процедур, необхідно від 4-х до 8-ми сеансів з інтервалами після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Ціна 1-ї процедури лазерної епіляції бікіні глибокого складає 840 гривень. Ціна вказана без врахування знижок та знеболення. В разі потреби Вам зможуть нанести знеболюючий спрей моментальної дії, ціна його складає 5% від повної вартості зони - 42 гривні. Також є знеболюючий крем, більш глибокої дії, його вартість 15% - 126 гривень. Але, як правило, 90% клієнтів проводять процедуру без додаткового знеболення, адже ми використовуємо сучасний діодний лазер Lumenis Light Sheer з сапфіровою охолоджуючою головкою (охолодження до -4С), що дозволяє проволити процедуру максимально комфортно для клієнта навіть на самих делікатних ділянках тіла. В нашому центрі також діють різноманістні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го серпня будуть діяти наступні:
   - Солодка провозиція: -80% на другу зону в чеку, що дешевша;
   - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%;
   - Селфі в Лазерхауз: необхідно зробити селфі в центрі, розмістити фото в соцмережах з коментраем та #лазерхауз. Показавши фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%;
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує 10% знижки.
   Всі вищеперераховані акції діють на лазерну епіляцію Золотий стандарт - метод видалення пігментованого жорсткого волосся.
   Будемо раді бачити Вас!
 • Доброго дня, скажіть будь-ласка, скільки коштуватиме одна процедура ніг, повне бікіні та під мишками? Дякую.
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Людмила! Ноги повністю 1500 гривень, бікіні глибоке - 840 гривень, пахвові ділянки - 320 гривень. Повна вартість складає 2660 гривень. В нашому центрі діють різноманітні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го серпня будуть діяти наступні акції: 
   - Солодка пропозиція: -80% на другу зону в чеку, що дешевша. Якщо клієнт робить непарну кількість зон, то на зону, що без пари зроблять знижку по акції Комплімент або селфі, тобто:
   Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке (840 - 80%) + пахвові ділянки (320 - 10%) = 1956 гривень
   - Курсом дешевше: при оплаті від 4-х процедур 1-ї зони Ви отримуєте знижку 30%: 
   (Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке 840 + пахвові ділянки 320) * 4 -30% = 7448 гривень 
   - Селфі з Лазерхауз: необхідно зробити селфі в нашому центрі з фотоатрибутикою, розмістити фото в соцмережах з коментарем та #лазерхауз. Показавши дане фото адміністратору, Ви отримаєте знижку 25%:
   Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке 840 + пахвові ділянки 320 = 2660 - 25% = 1995 гривень
   - Комплімент для Вас: кожному клієнту Лазерхауз дарує знижку у розмірі 10%: 
   Ноги повністю 1500 + бікіні глибоке 840 + пахвові ділянки 320 = 2660 - 10% = 2394 гривні
   Ціни вказані без врахування знеболення для бікіні глибокого. В разі потреби Вам зможуть запропонувати спрей моментальної дії, ціна якого складає 5% від повної вартості зони, тобто 42 гривні або ж крем, що наноситься за 40 хвилин до процедури і ціна якого складає 15% від повної вартості зони, тобто 126 гривень. Знижки на знеболення не пошируються. Як правило, 90% наших клієнтів проводять процедуру без знеболення, адже ми використовуємо сучасне обладнання - американський діодний лазер Lumenis Light Sheer з сапфіровою охолоджуючою головкою (охолодження до -4С), що дозволяє проводити процедуру максимально комфортно навіть на самих делікатних ділянках шкіри. Пропонуємо Вам першу процедуру спробувати без знеболення, якщо все ж будь неприємні відчуття, спеціаліст зможе за Вашим проханням нанести спрей моментальної дії. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі! 
 • Скільки коштує процедура видавлення прищів?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Катя!
   Проблемна шкіра – це захворювання, яке потребує комплексного лікування. І лазерне лікування являється одним із методів, що дозволяють вирішити цю проблему. Курс лазерного лікування вугрової хвороби складає в середньому від 4 до 6 процедур з проміжками між сеансами в 1-2 тижні. Ця процедура сприяє зменшенню кількості висипань на шкірі, звуженню пор і нормалізації роботи сальних залоз. Вартість для зони обличчя – 420 грн. Для досягнення оптимального результату важливий правильно підібраний домашній догляд. Запрошуємо на безкоштовну консультацію в наш Центр, де спеціаліст відповість на всі питання, що Вас цікавлять. Будемо раді Вам допомогти!
Згорнути всі коментарі
 • 1

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.