Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014  • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
    ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

    за донат 100 грн

    Детальніше

  • -20%

    ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
    при оплаті наперед від 5-ти сеансів

    Детальніше

  • NEW

    ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

    Детальніше

  • -40%

    ДЛЯ НОВОГО
    КЛІЄНТА!
    Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

    Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерне видалення винних плям дітям у Чернівцях

    • До

      Після

      До

      Після

Капілярна мальформація, відома також як «винна пляма», є вродженою аномалією кровоносних судин. Цей дефект характеризується розширенням капілярів, які розташовані близько до поверхні шкіри, формуючи червоно-фіолетові плями. Зазвичай вони з'являються на обличчі чи шиї, іноді - на руках або ногах. Спочатку ці плями мають рожевий колір, але з часом вони стають більш насиченими, переходячи у червоний чи фіолетовий відтінки.

Дорослішання дитини супроводжується збільшенням розміру цих плям, що може викликати психологічний дискомфорт. Є також ризик травмування та кровотечі цих дефектів, тому важливо своєчасно вжити заходів щодо їх лікування. У Чернівцях в Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» можна безпечно і безболісно видалити винні плями у дітей. Процедура проводиться кваліфікованими фахівцями з використанням сучасного лазера Vbeam Perfecta від Candela. Цей апарат розроблений спеціально для лікування червоних судинних новоутворень і застосовується навіть для лікування новонароджених дітей.

lazernyy-piling.jpg

ЗА ЯКИМ ПРИНЦИПОМ ДІЄ ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ?

Лікування за допомогою лазерного апарату Vbeam Perfecta від американської компанії Candela визнане одним з найкращих способів для боротьби з судинними патологіями. Ефективність цієї технології забезпечується завдяки використанню лазерної хвилі довжиною 595 нм, яка цілеспрямовано діє на пошкоджені ділянки шкіри, оминаючи здорові тканини. Важливою особливістю апарату є вбудована система контактного охолодження DCD, яка забезпечує захист ніжної шкіри від перегрівання та зменшує дискомфорт під час процедури, роблячи її ідеальною навіть для найменших пацієнтів.

Апарат Candela особливо ефективний у видаленні червоних судинних утворень завдяки своїй унікальній технології мікроімпульсів. Ці імпульси не викликають перегрівання і термічних опіків, що робить процедуру безпечною для дитячої шкіри. Лазерна хвиля впливає виключно на оксигемоглобін, що міститься у змінених капілярах, викликаючи їх нагрівання, коагуляцію крові та закриття пошкоджених судин. Розподіл світлового імпульсу на 8 мікроімпульсів підвищує потужність енергії без шкоди для шкіри.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ ВИННИХ ПЛЯМ ДІТЯМ У ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»

Лікування винних плям у дітей у Центрі «Лазерхауз» має безліч переваг:

  1. Застосування апарату Vbeam Perfecta дозволяє проводити безболісне та безпечне видалення винних плям. Цей метод підходить для немовлят та ефективний на будь-яких ділянках тіла.
  2. Висока кваліфікація фахівців: усі медичні процедури виконуються досвідченими спеціалістами з вищою медичною освітою, які мають міжнародні сертифікати.
  3. Центр обладнаний сучасними апаратами, що визнані в усьому світі «Золотим стандартом» для лікування судинних патологій. Обладнання сертифіковане відповідно до міжнародних та українських стандартів.
  4. Індивідуальний підхід: кожному пацієнту надається увага з урахуванням його особливостей та медичної історії.
  5. Гарантоване повне видалення судинних новоутворень із наступним медичним супроводом.
  6. Висока довіра пацієнтів, підтверджена численними відзнаками та перемогами у престижних конкурсах, включаючи «Вибір року».

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС ВИДАЛЕННЯ ВИННИХ ПЛЯМ ДІТЯМ?

Сеанс видалення винних плям у дітей у Центрі «Лазерхауз» відбувається наступним чином:

  1. Початок процедури: спочатку проводиться детальна консультація, під час якої фахівець оглядає пацієнта, збирає медичну історію та визначає відсутність протипоказань до процедури.
  2. Індивідуальний підхід: лікар налаштовує параметри лазерного апарату, враховуючи унікальні особливості організму дитини та характер патології.
  3. Процес видалення: лазер видаляє патологічні плями на тілі пацієнта, при цьому процедура є абсолютно безболісною.
  4. Заключний етап: після завершення сеансу фахівець дає пацієнту рекомендації щодо догляду за шкірою в період реабілітації.

Весь процес відбувається безболісно і комфортно.

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ЦЕНТРІ У ЧЕРНІВЦЯХ?

Для лікування винних плям у дітей з перших днів життя застосовується лазер Vbeam Perfecta, створений відомою американською компанією Candela. Цей лазерний апарат працює на основі технології селективного фототермолізу, випромінюючи світло з довжиною хвилі 595 нм, що цілеспрямовано діє на уражені капіляри.

Лазерна хвиля впливає безпосередньо на оксигемоглобін в ураженій судині, що призводить до згортання крові і склеювання стінок капіляра, в результаті чого судина стає невидимою. При цьому, навколишні здорові тканини залишаються недоторканими.

Лазер Vbeam Perfecta від Candela характеризується високою ефективністю та має всі необхідні сертифікати якості на міжнародному рівні, що підтверджує його безпеку та ефективність у лікуванні винних плям у дітей.

НА ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ВАРТО ОЧІКУВАТИ?

Після проведення лазерного видалення винних плям вже після першого сеансу можна помітити зміни, однак найбільш виразний ефект досягається після завершення всього курсу лікування на апараті Vbeam Perfecta. Основні результати:

  • Винні плями стають малопомітними або зовсім зникають.
  • Колір шкіри стає більш рівномірним і природним.
  • Область обробки шкіри набуває більшої еластичності і пружності.

Зазвичай після першої процедури лазерної обробки може спостерігатися почервоніння шкіри, яке є нормальною реакцією і зазвичай зникає протягом тижня.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ В ЧЕРНІВЦЯХ

Ціни на лазерне видалення винних плям для дітей вказані у таблиці цін на сайті Центру. Первинна консультація надається фахівцем безкоштовно. У розділі «Акції» на сайті можна знайти інформацію про актуальні знижки та вигідні пропозиції Центру. Записатися на процедуру можна за контактним номером телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.

КІЛЬКІСТЬ НЕОБХІДНИХ ПРОЦЕДУР

Залежно від індивідуальних особливостей дитини, курс лікування може включати від 1 до 7 сеансів з інтервалом в місяць.

Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 50 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 2 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 3 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
15 хв Видалення судин 110 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
40 хв Видалення судин із шильдою (одне око) 3500 грн
  • Час вказано з урахуванням консультації
  • Кількість імпульсів та вартість зможе сказати тільки лікар при очному огляді
  • Консультація - безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання
Усі
Питання
Вiдгуки
  • Поки немає відгуків чи питань

  • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014