Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерне видалення розтяжок у Чернівцях

  • До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

Лазерне шліфування розтяжок – це найкращий спосіб вирівняти рельєф шкіри. Розтяжками, або стріями називають подібні на вузькі смуги дефекти, що виникають через дефіцит колагену в організмі на грудях, животі, стегнах, під колінами. До патологічних змін призводять гормональні збої на фоні вагітності чи лактації, прийом стероїдних препаратів, швидкий набір або втрата ваги, деякі захворювання (зокрема, гіперкортицизм, синдром Марфана тощо).

Лазерне видалення розтяжок у Центрі «Лазерхауз» проводиться за унікальною авторською методикою, яка передбачає комбінування апаратного шліфування з хімічним пілінгом PRX-T33, також відомим як «рідкий лазер». Це дозволяє отримати вражаючий ефект за умови проходження курсу. Так, процедура допоможе видалити до 90% рубцевої тканини. Методик, які усувають стрії повністю, не існує.

За яким принципом працює методика?

Лазерне видалення розтяжок з пілінгом PRX-T33 поєднує в межах однієї методики 4-5 процедур, що проводяться поетапно:

 1. Мікрошліфування – здійснюється на апараті HydraFacial. Акуратно знімає верхній шар клітин, не травмуючи шкіру та не викликаючи дискомфорту в пацієнта. Вирівнює рельєф.
 2. Термоліфтинг – це прогрівання глибоких шарів тканин світловим потоком, який генерує насадка IPL мультифункціональної платформи Lumenis M22. Під дією тепла стимулюється синтез еластину та колагену – основних структурних білків шкіри. Якщо видалення стрій здійснюється в зоні молочних залоз, термоліфтинг не проводиться.
 3. Фотовидалення судинного малюнка – робиться лише за показаннями.
 4. Лазерна шліфовка розтяжок – це обробка рубцевої тканини фракційним модулем Resur FX. Світловий потік розділяється на сотні тонких променів, що формують мікроканали в шкірі і таким чином стимулюють регенерацію та заміну недієздатних клітин новими, здоровими.
 5. Хімічний пілінг PRX-T33 – не пошкоджує верхній шар, а діє відразу на глибокі. Змушує клітини активно регенерувати та оновлюватись, активізує діяльність фібробластів, тож вони заповнюють колагеном порожнини розтяжок. Поступово глибина і ширина стрій зменшується, оскільки вони закриваються молодими клітинами.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОСТЯЖОК + PRX-T33 + ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Для ефективного і безболісного видалення розтяжок на тілі в Чернівцях фахівці центру "Лазерхауз" розробили комплексну процедуру, що складається з проведення наступних етапів, які доповнюють один одного:

 • Видалення на лазерному апараті Lumenis M22 (США);
 • Застосування хімічного пілінгу PRX-T33;
 • Люкс-Плазмоліфтинг.

На початкових етапах процедури область стрії обробляють лазерним променем з ефектом термоліфтингу і шліфування (за допомогою спеціальних насадок IPL і Resur FX). Система визнана найефективнішою і найбезпечнішою в боротьбі з видаленням розтяжок. Лазерний промінь глибоко проникає в патологічну тканину і прогріває її, збільшуючи вироблення колагену і підвищуючи еластичність шкіри. Потім проводиться шліфування за допомогою насадки Resur FX, яка має спеціальні фільтри, що утворюють у шкірі мікроканали. Вони зі свого боку призводять до активної заміни пошкоджених клітин новими та прискореної регенерації дерми.

Далі фахівець обробляє зону розтяжок хімічним пілінгом PRX-T33, активними компонентами якого є койєва і трихлороцтова кислоти, а також перекис водню. Пілінг відлущує омертвілі клітини шкіри, вирівнює її поверхню і відновлює тургор.

Завершальним етапом комплексної процедури видалення є плазмоліфтинг. Основа препарату — це власна плазма пацієнта, яку готують в особливій центрифузі, використовуючи кров пацієнта. Забір біоматеріалу проводять у спеціальні пробірки Density Platelet Gel із цитратом натрію (антикоагулянтом) і тиксотропним гелем, які не дають тромбоцитам змішуватися з лейкоцитами та еритроцитами. Плазму ін'єкційним шляхом фахівець вводить у місце розтяжки. У ній міститься висока кількість тромбоцитів, що допомагає активізувати клітинне відновлення шкіри, посилити місцевий кровообіг і вироблення колагену. Після сенсу розтяжки стають менш помітними, рельєф шкіри вирівнюється і підвищується її пружність.

Чи шкідливе лазерне видалення розтяжок?

Авторська методика, за допомогою якої борються зі стріями в «Лазерхауз», безпечна для здоров’я, про що свідчать результати численних лабораторних досліджень та тестувань. Ми використовуємо найкраще сучасне обладнання від перевірених виробників та сертифіковані препарати і суворо стежимо за дотриманням міжнародного протоколу.

Переваги видалення розтяжок в «Лазерхауз»

Лазерне видалення розтяжок за нашою авторською методикою вибирають чимало жінок та чоловіків. Це зумовлено такими перевагами:

 • Висока ефективність – якщо пройти повний курс, можна усунути до 90% стрій на будь-якій ділянці тіла.
 • Зручність – немає потреби в складній підготовці, а реабілітація займає мінімум часу.
 • Комфорт – ми використовуємо локальну анестезію, щоб зменшити больові відчуття під час сеансу.
 • Універсальність – процедура підходить жінкам та чоловікам з різним фототипом.
 • Безпечність – алергічних реакцій та побічних ефектів не виникає, адже наше обладнання і препарати сертифіковані за міжнародними стандартами.

З якого віку можна робити лазерну шліфовку розтяжок?

Послуга надається усім охочим позбутися стрій на животі, стегнах, грудях, в області під колінами тощо. Вона не має обмежень за віком і статтю пацієнта. Підходить для різних фототипів, оскільки лазер має гнучку систему налаштувань. Методика впорається з молодими і давніми атрофічними та нормотрофічними розтяжками.

Обладнання і препарати, які ми використовуємо

Лазерне видалення розтяжок у нашому Центрі здійснюється за допомогою інноваційної багатомодульної платформи Lumenis M22, унікального косметологічного апарату HydraFacial MD та хімічного пілінгу PRX-T33. Обладнання і препарати сертифіковані, що служить гарантією ефективності та безпеки.

На Lumenis M22 проводяться такі етапи, як термоліфтинг, фотовидалення судин і шліфування стрій. Для термоліфтингу використовується IPL-насадка, для шліфування – Resur FX. Остання має технологію постійного контактного охолодження, що робить сеанс максимально комфортним для пацієнта, бо знижує до мінімуму больові відчуття і захищає шкіру від опіків та перегрівання. Лазер має гнучку систему налаштувань, що дозволяє проводити процедуру на всіх фототипах.

HydraFacial MD – це косметологічний апарат, який застосовується на етапі мікрошліфування. Він комплектується стерильними насадками з ребристою поверхнею і вакуумом, що акуратно знімають верхній шар клітин і сприяють вирівнюванню рельєфу.

Хімічний пілінг PRX-T33 наноситься на останньому етапі процедури лазерного видалення стрій. Інша назва – «рідкий лазер». Виробник – відома компанія WIQOmed (Італія). Основні активні компоненти пілінгу – це кислоти (койєва, трихлороцтова) та перекис водню.

З яких етапів складається сеанс?

Процедура проводиться за стандартним алгоритмом. На попередній консультації фахівець оглядає зону, збирає анамнез, виключає протипоказання, виставляє індивідуальні параметри лазера, орієнтуючись на особливості організму пацієнта. Далі фахівець поетапно виконує наступні дії:

 1. Дезінфікує ділянку.
 2. Проводить мікрошліфування на HydraFacial.
 3. Видає пацієнту окуляри.
 4. Наносить гель.
 5. Здійснює термоліфтинг (крім області грудей).
 6. Проводить фотовидалення судин (за показаннями).
 7. Знеболює зону.
 8. Шліфує розтяжки фракційним модулем Resur FX.
 9. Наносить пілінг PRX-T33.
 10. Очищає шкіру від залишків пілінгу.
 11. Протирає ділянку антисептиком.
 12. Наносить засіб, що пришвидшує регераційні процеси.

Лазерне видалення розтяжок наші фахівці рекомендують поєднувати з терапією Hyalual («Гіалуаль»). Це препарат з сукцинатом та гіалуроновою кислотою, який вводиться ін’єкційно за 1-2 тижні до сеансу шліфування. Він зволожує шкіру, активізує фібробласти, забезпечує захист від негативного впливу вільних радикалів, вирівнює рельєф та підвищує пружність.

Яких очікувати результатів після процедури лазерної шліфовки розтяжок?

Лазерне видалення розтяжок + пілінг PRX-T33 – курсова методика. Це означає, що максимальний ефект можна отримати, якщо відвідати всі рекомендовані сеанси, кількість яких підбирається індивідуально. Після завершення реабілітаційного періоду стрії стануть малопомітними, оскільки процедура дозволяє усунути до 90% дефекту. Рельєф проблемної зони вирівняється, шкіра стане щільнішою та пружнішою завдяки стимуляції синтезу колагену.

Скільки коштує процедура лазерного видалення розтяжок в Чернівцях?

Щоб ознайомитися з ціною на лазерне видалення розтяжок + пілінг PRX-T33 у Чернівцях, перейдіть в загальний прайс-лист Центру або зазирніть в таблицю під описом. Консультація надається безкоштовно. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції шукайте в блоці «Акції». Для запису на прийом заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нам за контактним номером в шапці сайту.

Скільки потрібно процедур лазерного видалення розтяжок та як часто їх робити?

Середній курс передбачає 6-10 сеансів, між якими треба робити перерву 4-8 тижнів.

Ідеально поєднувати з такими процедурами:

Логотип Лазерхауз
Тривалість Лазерне видалення розтяжок
(Lumenis М22 модуль Resur FX)
Вартість
2 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Лазерне видалення розтяжок (1 см2) + PRX-T33
850 грн
2 год 30 хв Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
6750 грн
3 год Лазерне видалення розтяжок + PRX-T33 + Плазмоліфтинг
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
7900 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014