Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Обладнання Лазерхауз у Чернівцях

Сьогодні нам ставлять запитання: яке устаткування краще і чому?...

Перш ніж піддавати пацієнтів будь-якому впливу, ми повинні бути впевнені, що обладанання безпечне, ефективне і просто найкраще! Сьогодні ми проводимо своє незалежне тестування всіх можливих нових апаратів і знаємо, що потрібно для досягнення бажаного результату! Зараз ми зібрали в наших Центрах найкраще обладнання в світі під одним дахом. Від лазерної епіляції до видалення рубців і шрамів, від ультразвукових чисток до видалення судин, будьте впевнені - ми використовуємо найкраще, не ризикуючи Вашою довірою. Розрахунок на якісний довговічний результат - наш підхід до вибору обладнання.

І ми з радістю розповімо Вам про найсерйозніші апарати, які ми використовуємо в нашій роботі

«На сьогоднішній день не існує такої сфери, як косметологія, без лазерної та апаратної методик в цілому!» -

Думка косметологів Центрів «Лазерхауз».
 • JOULE компании Sciton

  Інноваційна система лазерної епіляції «Light Sheer» - одна з п'яти знаменитих лазерних установок, створених американським концерном «Lumenis». З унікальним з'єднанням лазерного діода і запатентованої захистом ChillTip ™, сімейство лазерних технологій Light Sheer, є ідеальним поєднанням простоти, ефективності та надійності.

  ЛАЗЕРНА ДІЯ В ПРОЦЕСІ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

  Лазерний промінь проводиться висококонцентрованим світлом, який вибірково поглинається волосяні фулікули багаті меланіном. Пульсуючий на кілька секунд лазер, діє одночасно на десятки цибулин, миттєво знищуючи їх частину (10-15% ) і значно уповільнює ріст інших.

  На цьому обладнанні проводиться

  • Лазерна епіляція «Золотий стандарт»
  • Лазерна епіляція "Ексклюзив"
  Завдяки своїй ефективності та комфортності, лазерна платформа Lumenis “Light Sheer ET” (США) стала орієнтиром для видалення волосся у всьому світі! Лише на систему в багатьох країнах утворюється черга». Директор Центрів "Лазерхауз"

  Ткаченко Олена Василівна
  Lumenis Light Sheer”, являє собою оптимальне поєднання довжини хвилі, потужності, розміру області дії і тривалості імпульсу для самого широкого кола пацієнтів

  ЛИСЕНКО А. І.
 • JOULE компании Sciton

  Технологія LPG-масажу була запатентована у 1986 році французьким інженером Луї-Поль Гітеєм. З того часу ця процедура вже встигла стати передовою в області корекції фігури, лікування целюліту та усунення вікових змін. У центрах Лазерхауз для проведення LPG масажу використовується LPG CELLU M6 INTEGRAL. Це інноваційний апарат 8 (останнього) покоління, який відрізняється від своїх попередників можливістю проведення більш якісного та результативного впливу, використовуючи при цьому менші часові витрати. Це можливо завдяки новим удосконаленим технічним характеристикам маніпули, які дозволяють захоплювати великі об'єми тканини та впливати на неї більш глибоко. Також LPG CELLU M6 INTEGRAL має можливість виставляти індивідуальні параметри роботи, що забезпечує отримання максимальних результатів та комфорт під час сеансу.

  LPG Systems – це перша у світі компанія, яка отримала сертифікат FDA (США). Численні дослідження, як у власній дослідницькій лабораторії компанії, так і у відомих наукових центрах та інститутах, довели безпеку та високу ефективність застосування їхньої технології.

 • JOULE компании Sciton

  Технологія HydraFacial MD була запатентована в 2006 році і за короткий час встигла стати передовою в сфері косметології. На сьогоднішній день, процедура HydraFacial використовується більш ніж у 80 країнах світу, і це число з кожним роком тільки збільшується. Це абсолютно новий спосіб догляду за допомогою спеціально розроблених одноразових насадок, які діють на шкіру в комплексі зі зволожуючими та омолоджуючими сиворотками. В результаті, зовнішній вигляд шкіряного покриву помітно покращується. Завдяки миттєвому ефекту, процедури на даному апараті достатньо популярні серед зірок та всіх тих, хто бажає отримати помітний результат одразу після сеансу. Висока якість обладнання, а також повна безпечність його використання, підтверджуються наявністю сертифікату FDA та неодноразовою перемогою в номінації «Найкращий апарат для обличчя» в декількох популярних американських конкурсах.

  Процедури на обладнанні HydraFacial MD поєднують у собі результативність апаратних методик з розслаблюючим SPA-ефектом. Після них відсутній період реабілітації, а для їх проходження немає обмежень по віку, статі та порі року. Даний мультифункціональний апарат не має аналогів, завдяки чому його технологія є абсолютно унікальною. 

  Принцип дії HydraFacial MD

  В основі технології лежить використання спеціальних сивороток, дія яких стимулюється впливом вакууму. Це сприяє більш глибокому проникненню активних речовин в підшкірні шари і стимулює циркуляцію крові, завдяки чому усуваються дрібні недоліки, а шкірний покрив набуває здорового сяючого вигляду. Технічні характеристики дозволяють виставляти рівень вакууму індивідуально, а унікальна система самоочищення забезпечує повний комфорт під час сеансу.

  На цьому обладнанні проводиться:

  • Комплексна чистка HydraFacial
  • Гідромеханопілінг
  • PERK-cистема для догляду за шкірою навколо очей
  • Мікрошліфування
 • JOULE компании Sciton

  Неодимовий лазер Q-switch зараз є найсучаснішим і ефективним лазерним апаратом для видалення татуювань, перманентного макіяжу.

  Довжина хвилі світла, що випускається складає 1064 нм, вона використовується для виведення чорних, темно-синіх і темно-зелених татуювань. Завдяки Подвоювачу частоти (KTP) апарат також працює і на довжині хвилі 532 нм, що дозволяє виводити червоні, помаранчеві та жовті татуювання.

  Татуаж ідеально виводиться за допомогою даного лазера!

  Даний вид лазера виводить татуювання без рубців і шрамів. Для повного виведення більшості татуювань потрібне проведення 4 - 6 сеансів. Для виведення великих за площею татуювань може знадобитися більше 10 сеансів. Для видалення або корекції перманентного татуажу зазвичай досить 1-2 сеансу.

  Краткоімпульсний неодимовий лазер Q-switch на сьогоднішній день є «Золотим стандартом» у видаленні татуювань і татуажу!

  На цьому обладнанні проводиться

  • Видалення татуювань «Золотий стандарт»
  Татуювання і татуаж дуже складно піддаються виведенню. Це тривалий і клопіткий процес. Тому звертатися за допомогою потрібно до професіоналів! Але для виведення тату мало бути просто хорошим лікарем-естетистом з «золотими руками», потрібно мати хороше обладнання в цих руках! Неодимовий лазер Q-switch – однозначно найкращий лазер для вирішення завдань такого роду!

  Лікар-косметолог, естетист Гребченко Катерина Миколаївна
 • JOULE компании Sciton

  Alvi-Prague — це інноваційний та ефективний апарат, який дає змогу підтягнути м’язи тіла всього за 30–40 хвилин сеансу замість годин тренувань у тренажерному залі!

  Він ефективно діє на м’язи завдяки генерації електромагнітних імпульсів через спеціальні аплікатори, які прикріплюються до тіла пацієнта. Таким чином, електромагнітне поле приладу проникає на глибину до 8 см. і викликає активне скорочення поверхневих і глибоких м'язів тіла. Крім того, апарат не тільки допомагає наростити м'язову масу, але і надає лімфодренажну дію, стимулює кровообіг та прискорює обмін речовин в організмі. Поки Ви відпочиваєте, Ваше тіло набуває омріяного вигляду.

  Центр лазерної косметології «Лазерхауз» завжди дбає про безпеку та комфорт своїх пацієнтів. Тому обладнання Alvi-Prague пройшло безліч клінічних досліджень, отримало сертифікат якості та схвалено багатьма клініками світу.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Ідеальний прес
  • Бразильські сіднички
  • Пресотерапія
 • JOULE компании Sciton

  Інноваційний апарат Endospheres Therapy розроблений італійськими вченими спільно з лікарями. Перед розробниками стояло завдання – винайти такий апаратний масаж для професійних спортсменів, який би в рази перевершував ручний. Це було необхідно для швидкого й ефективного виведення з організму молочної кислоти, не зашкодивши здоров'ю і, головне, не викликаючи больових відчуттів. Десятирічна праця групи вчених увінчалася успіхом, і з'явилася сенсаційна методика – Endospheres Therapy.

  У результаті впливу вібрації та компресії апарату:

  • відбувається глибокий дренаж;
  • посилюється мікроциркуляція рідини в організмі;
  • поліпшується кровообіг і лімфовідтік;
  • усувається венозний застій;
  • активізується робота внутрішніх органів;
  • прискорюються обмінні процеси.

  В основі методу – вібрація і компресія. Здійснюється такий вплив завдяки унікальній циліндричній маніпулі, що містить 50 обертових силіконових сфер, розміщених ідентично тканинам організму. Таким чином, створюється глибока компресійна мікровібрація. Можна сказати, що судини роблять гімнастику, а Ви відчуваєте тільки тепло і легкі вібрації. Швидкість і частоту обертання сфер лікар налаштовує індивідуально для кожного пацієнта. Частота вібрацій у широкому діапазоні (29-355 Гц). Вага маніпули – 2 кг, точно розрахована для оптимальної компресії тканин, запобігаючи пошкодженню судин, вен, негативному впливу на внутрішні органи.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Ендосфера тіла
  • Ендосфера обличчя
 • JOULE компании Sciton

  Лазер Lumenis "Light Sheer Duet" є одним з новітніх устаткувань, вдосконалений та неймовірно ефективний. Характеристики нового апарату цілком та повністю відповідають вимогам клієнтів, які мріють про швидкий результат. Робота лазера Lumenis "Light Sheer Duet" має одну перевагу перед іншими, вона заснована на посиленні ефективності лазерного променя та його впливу на корені волосся. Даний ефект отримується завдяки спеціальній рукоятці, яка володіє вакуумною дією, за допомогою чого руйнування фолікул волосся прискорюється. Друга рукоятка має здатність контактного охолодження, що забезпечує усунення дискомфортних відчуттів під час процедури. Так само він має дві насадки, одна з яких розрахована на видалення волосся, на невеликих і делікатних ділянках, а друга миттєво справляється з усуненням небажаних волосків на великих ділянках тіла.

  На додаток лазер Lumenis "Light Sheer Duet" рахується більш універсальним, ніж інші, тому що підходить для будь-якого типу шкіри, впорається з волоссям набагато швидше, ніж інше обладнання, не доставляючи дискомфорту та забезпечить просто неймовірний результат.  

 • JOULE компании Sciton

  Американська багатофункціональна система Lumenis M22 – найкраще обладнання, яке застосовується у сфері лазерної косметології. Платформа ефективно бореться з гіперпігментацією, зморшками, куперозом, акне, шрамами, розтяжками, грибком нігтів, а також алопецією. Для цих процедур у комплекті з апаратом передбачено три спеціальні насадки:

  • Resur FX. Цей модуль розгладжує рубцеву тканину, зменшує вікові зміни, покращує стан шкіри навколо очей;
  • IPL. Застосовується в усуненні зірочок і сіток, освітлює пігментацію, лікує акне й оніхомікоз;
  • Nd: YAG 1064 – допомагає позбутися судинних сіток на тілі.

  Lumenis M22 визнаний в усьому світі не тільки як ефективне, але і як безпечне обладнання. Апарат пройшов низку лабораторних досліджень і отримав міжнародні сертифікати якості. Для мінімізації дискомфорту і захисту шкіри від перегрівання багатомодульна платформа оснащується технологією постійного контактного охолодження. Вона працює на всіх фототипах шкіри завдяки гнучкій системі налаштувань.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Фракційне омолодження Resur FX
  • Фотоомолодження шкіри
  • Фототерапія вугрової хвороби
  • Лазерне шліфування постакне
  • Фотовидалення судин
  • Лазерне видалення судин
  • 3D-омолодження
  • Термоліфтинг
  • Фототерапія оніхомікозу
  • Фотовидалення пігментних плям
  • Лазерне видалення розтяжок
  • Лазерне видалення рубців та шрамів
 • JOULE компании Sciton

  Світові експерти у світі лазерної косметології вже давно визнали новітній лазер Vbeam Perfecta компанії Candela одним із найнадійніших і найбезпечніших імпульсних лазерів на рідкому барвнику, який успішно використовують у для лікування червоно-судинних захворювань шкіри. Ця лазерна система має вбудований пристрій динамічного охолодження шкіри (DCD) і запатентовану мікроімпульсну технологію, яка дає змогу створювати 8 окремих мікроімпульсів за один спалах. Таким чином, ефективність методу значно підвищується, а можливість опіку повністю виключається. Лазерний апарат випускає промені, які повністю поглинаються оксигемоглобіном в уражених кровоносних судинах, викликаючи підвищення локальної температури. У результаті цього кров у судинах згортається, стінки капілярів прилипають одна до одної, ускладнюючи надходження поживних речовин і призводячи до освітлення кольору шкіри. Однак у разі використання лазера для усунення судинних дефектів колір шкіри відновлюється до більш рівного і здорового відтінку.

  З використанням цього лазеру, судинні проблеми повністю зникають, а колір шкіри стає природним і здоровим.

  НА ЦЬОМУ ОБЛАДНАННІ ПРОВОДИТЬСЯ:

  • Лазерне видалення гемангіом;
  • Лазерне видалення винних плям;
  • Лазерне видалення судин.
 • avatar
  Лідія
  Відвідую центр з його відкриття, з нетерпінням очікувала косметології, адже впевнена в професіоналізмі спеціалістів і звичайно, що не помилилась у виборі косметолога саме ЛазерХаус. Задоволена різноманітністю у виборі процедур та препаратів. Однозначно хочу подякувати за уважність до особливостей кожного та привітність у центрі!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014