Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікування постакне в Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне лікування акне Івано-Франківськ

Багато людей знайомі з такою проблемою, як висипання. Якщо знехтувати базовими правилами лікування, то можна отримати нову – постакне. Самостійне видалення запальних елементів нерідко призводить до утворення шрамів та рубців. Вони виникають через порушення циркуляції крові, погіршуючи естетичний вигляд шкірних покривів.

Постакне – це не лише рубці, але й нерівномірний рельєф та занадто розширені пори. При лікуванні головною метою є попередження рецидивів у вигляді нових запалень та вугрових висипань. Наші косметологи в Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях підберуть для кожного клієнта найефективнішу схему лікування, використовуючи сучасні методики. З роками шкіра втрачає здатність до саморегенерації, тому лікувати постакне потрібно своєчасно.

Наші фахівці досконало володіють прогресивними технологіями, які застосовуються в усьому світі для усунення рубців та шрамів після вугрової хвороби. Метод лікування підбирається з урахуванням віку, супутніх захворювань та протипоказань у пацієнта. До уваги обов'язково береться характер та кількість висипань, їх локалізація та глибина. Щоб поліпшити текстуру шкірного покриву, вирівняти рельєф та колір, в нашому Центрі застосовуються такі способи: гідромеханопілінг, фібробласти, пілінг TCA, мезотерапія, тріада, двуада.

ПОКАЗАННЯ

 • Шрами та рубці після вугрової хвороби;
 • Розширені пори;
 • Горбики та западини;
 • Підвищене вироблення себуму.

Не варто лікувати постакне самостійно. Краще відразу звернутися до кваліфікованих фахівців.

ГІДРОМЕХАНОПІЛІНГ

Процедура проводиться на апараті HydraFacial. За допомогою спеціальної насадки робиться мікрошліфовка шкірних покривів, а вакуумний режим сприяє поліпшеному проникненню компонентів препаратів. На першому етапі шкіру очищають від забруднень та декоративної косметики, після цього наносять сироватку з лікувальною та тонізуючою дією. Вона наповнює шкіру антиоксидантами, сприяє виведенню токсинів та пришвидшенню процесів регенерації. Основна перевага методу – комплексна дія на проблему, адже очищення дозволяє активним компонентам сироватки краще проникати навіть в глибинні шари. Метод не викликає больових відчуттів.

Клітинна терапія фібробластами

Фібробласти - це клітини, які відповідають за загоєння і відновлення тканин у людському організмі. Вони беруть активну участь у виробництві колагену та еластину, необхідних для структури тканин тіла. Їх отримують з невеликого шматочка шкіри пацієнта, а потім культивують у спеціалізованих лабораторіях для омолодження шкіри обличчя і тіла. Цей процес починається з малоінвазивної біопсії, під час якої беруть маленький зразок шкіри (зазвичай 2,5 мм у діаметрі) з-за вуха пацієнта. Зразки відправляють у сертифіковану лабораторію для екстракції, культивації та зберігання. Через 30 днів вирощування, готові фібробласти вводяться назад у проблемні ділянки пацієнта за допомогою ін'єкцій. У результаті курсу лікування шкіра стає еластичнішою і щільнішою, покращується її зовнішній вигляд, зменшуються сліди і рубці від акне, а також вирівнюється текстура і тон шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Для лікування акне в нашому Центрі успішно застосовується мезотерапія. Це ін'єкційне введення спеціального коктейлю з активними компонентами в проблемні ділянки. Для біореструктуризації ми використовуємо FillerVit R, до складу якого входить гіалуронова кислота та особливі амінокислоти, що стимулюють синтез колагену. Це призводить до вирівнювання рельєфу шкіри та поліпшення її загального стану.

ТРІАДА

Ця ін’єкційна методика дозволяє швидко та ефективно усунути сліди після висипань. Вона базується на введенні ферментів в глибокі шари шкіри. Тріада – це комбінація трьох активних речовин (колагенази, гіалуронідази та ліпази), які не лише борються з рубцями та шрамами, але й які розщеплюють локальні жирові накопичення, мають дренажний ефект, активізують крово- та лімфоток, стимулюють утворення нових колагенових волокон.

ДВУАДА

Провисання тканин та в'ялість шкіри призводить до того, що постакне стає ще більш вираженим та помітним. Двуада – це унікальна методика, заснована на застосуванні ін’єкцій з двома ферментами, що стимулює регенераційні процеси. Вже після декількох сеансів розтяжки та рубці стануть менш помітними, а шкіра отримає еластичність, підтягнутість та гладкість.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІКУВАННЯ ПОСТАКНЕ

 • Згладжуються рубці, рельєф помітно вирівнюється.
 • Розширені пори звужуються.
 • Відбувається активне вироблення колагену та еластину, що робить поверхню шкіри гладкою та пружною.
 • Помітно вирівнюється тон шкіри.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ТЕРАПІЯ В ЧЕРНІВЦЯХ?

Дізнатися докладні розцінки на послугу можна в прайсі внизу поточної сторінки або в розділі нашого сайту «Ціни». Вартість залежить від обраного методу лікування, оброблюваної ділянки та препаратів, що використовуються для усунення постакне. Поспішайте записатись на прийом, щоб нарешті забути про неприємні наслідки вугрової хвороби.

Тривалість Клітинна терапія фібробластами (SPRS-терапія) Вартість
40 хв

Фібробласти 40 млн 1 процедура (забір 1 панча)

28000 грн
2 год Фібробласти 40 млн 1 процедура (введення фібробластів через 4 тижні)
2 год Фібробласти 80 млн 2 процедури з інтервалом у 2 тижні (проведення 2 процедур через 2-3 тижнів)
* ціна вказана з урахуванням знижки
45000 грн *

Заморожування фібробластів та зберігання до 1 року

15000 грн
Тривалість Видалення шрамів і розтяжок Вартість
60 хв Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 4200 грн
60 хв Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 2200 грн
60 хв Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 3950 грн
60 хв Rejuran S (1 шприц, 1 мл) 4600 грн
30 хв Мезотерапія Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 фермента / 2 флакона) 2200 грн
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм / 2 мм / 3 мм (площа до 500 см2)
2400 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час зазначено з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014