Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Фракційне омолодження Resur FX в Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

resur_fx.jpg

Фракційне омолодження на ResurFX у Центрі «Лазерхауз» – це комплексна процедура, за допомогою якої можна зменшити вікові зміни, усунути часткове провисання шкіри, уповільнити темпи старіння, зробити менш помітними дрібні рубці після акне. Ми використовуємо унікальну авторську методику, при якій у межах одного сеансу лазерне шліфування доповнюється іншими процедурами: мікрошліфуванням на апараті HydraFacial, термоліфтингом, фотовидаленням судин (за показаннями) та хімічним пілінгом PRX-Т33. Це дозволяє отримати вражаючий ліфтинг-ефект за умови проходження повного курсу.

Як працює методика?

Суть фракційного омолодження обличчя в Чернівцях полягає в поетапному проведенні кількох процедур за 1 сеанс. Це дозволяє отримати комплексний результат, оскільки кожна методика спрямована на боротьбу з різними ознаками старіння та стимуляцію певних природних процесів у тканинах. Так, мікрошліфування HydraFacial вирівнює рельєф, оскільки відлущує верхній шар зроговілих клітин. Термоліфтинг прогріває тканини, стимулюючи вироблення колагену та еластину – структурних білків, що відповідають за пружність шкіри. Завдяки фотовидаленню судин склеюються стінки пошкоджених капілярів, тож сітки та зірочки стають менш помітними. Фракційне шліфування призводить до появи мікроскопічних каналів, внаслідок якого прискорюється регенерація, а недієздатні клітини руйнуються та швидко заміщуються новими, здоровими. PRX-Т33 покращує життєдіяльність фібробластів, робить шкіру еластичнішою, вирівнює тон.

Переваги фракційне омолодження в «Лазерхауз» 

Фракційне омолодження у нашому Центрі проводиться за унікальною авторською методикою, що базується на комбінації кількох видів апаратної обробки з хімічним пілінгом PRX-Т33. Послуга характеризується наступними перевагами:

 • Широкий спектр показань – після проходження курсу розгладжуються зморшки, стають менш помітними рубці постакне, освітлюється пігментація тощо.
 • Універсальність – процедура підходить для всіх фототипів, без обмежень за віком і статтю пацієнта.
 • Зручність – складної підготовки немає, реабілітація коротка.
 • Безпечність – багатомодульна платформа Lumenis M22, на якій ми проводимо фракційне омолодження в Чернівцях, сертифікована, як і препарат для ексфоліації. Надають послугу дипломовані фахівці з багатим практичним досвідом, що суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу.
 • Комфорт – щоб мінімізувати больові відчуття, ми використовуємо локальну анестезію. Крім цього, лазер має технологію постійного контактного охолодження для запобігання перегріванню та опікам.

Показання

Фракційне омолодження шкіри з пілінгом PRX-Т33 показане при:

 • Появі зморшок;
 • Зниженні пружності та еластичності;
 • Втраті тургору;
 • Пігментації;
 • Дрібних рубцях після акне;
 • Широких порах;
 • Нерівномірному рельєфі тощо.

Наше обладнання та препарати

Фракційне омолодження за нашою авторською методикою проводиться на найкращому обладнанні, сертифікованому за міжнародними стандартами:

 • HydraFacial MD – це унікальний косметологічний апарат зі стерильними насадками та вакуумом. На ньому здійснюється мікрошліфування. Аплікатори мають ребристу поверхню, що дозволяє ефективно злущувати шар зроговілих клітин, не травмуючи шкіру.
 • Lumenis M22 – мультифункціональна платформа від відомого американського бренду, яку застосовують для боротьби з різними косметичними недоліками, починаючи віковими змінами і закінчуючи алопецією. Для цього в комплекті передбачені 3 модулі. Під час нашої процедури використовуються такі насадки, як IPL (для термоліфтингу та фотовидалення судин) і Resur FX (для фракційної шліфовки). Остання оснащена особливим світлофільтром, що розбиває світловий потік на сотні тонких променів. За захист шкіри від перегрівань та опіків відповідає технологія безперервного контактного охолодження.
На останньому етапі наноситься хімічний пілінг PRX-Т33 (інша назва – «рідкий лазер»). Він складається з кислот (койєва, трихлороцтова) і перекису водню. Активні компоненти стимулюють активність фібробластів, освітлюють шкіру, володіють бактерицидними властивостями. Вони діють відразу на глибокі шари шкіри, не травмуючи верхній, тому сильного лущення після пілінгу немає.

З яких етапів складається сеанс?

Під час процедури спеціаліст суворо дотримується міжнародних регламентів та протоколів. На попередній консультації він оглядає проблемну зону, оцінює поточний стан шкіри, характер та вираженість основних проблем, вивчає анамнез, виключає можливі протипоказання, виставляє індивідуальні параметри лазера. Сеанс складається з таких етапів:

 1. Видалення поверхневих забруднень, демакіяж за необхідності;
 2. Мікрошліфування;
 3. Пацієнт надягає окуляри для захисту очей;
 4. Термоліфтинг по гелю;
 5. Фотовидалення судин (лише за показаннями);
 6. Локальне знеболення;
 7. Фракційне шліфування;
 8. Пілінг PRX-Т33;
 9. Усунення залишків препарату зі шкіри;
 10. Знезараження «Хлоргексидином»;
 11. Нанесення засобу для регенерації і сонцезахисного крему з фізичними компонентами, якщо зона відкрита.

Яких результатів очікувати після фракційного омолодження з пілінгом PRX-Т33?

Щоб отримати максимально виражений ліфтинг-ефект, потрібно відвідати рекомендовану кількість сеансів. Після проходження курсу та завершення реабілітаційного періоду спостерігаються наступні зміни:

 • Уповільнення процесів старіння;
 • Омолодження шкіри;
 • Скорочення кількості зморшок;
 • Зменшення провисань;
 • Розгладження дрібних шрамів, що залишились після висипань.

Вартість послуги в Чернівцях

Цікавить ціна фракційного омолодження обличчя з пілінгом PRX-Т33 у Чернівцях? Детальну інформацію шукайте в таблиці внизу поточної сторінки та в загальному прайс-листі Центру. Консультація надається безкоштовно. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції зібрані в розділі «Акції». Записатись на прийом можна за контактним телефоном або через відповідну форму на сайті.

Скільки триває курс?

Максимальний ефект ліфтингу можна побачити після повного курсу лазерного омолодження. Це 2-4 процедури в середньому. Рекомендований інтервал між візитами – 4 тижні.

Тривалість Фракційне омолодження (фраксель)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год Фракційне омолодження + PRX-T33 (обличчя) 5200 грн
1 год 20 хв Фракційне омолодження + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
1 год 40 хв Фракційне омолодження + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Фракційне омолодження (1 см2) 500 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014