Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

  за донат 100 грн

  Детальніше

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Масаж у Чернівцях

Масаж – ефективна методика, спрямована на нормалізацію психоемоційного та фізичного стану. З її допомогою можна зняти м'язові спазми, вилікувати або запобігти багатьом захворюванням, поліпшити стан шкіри. Про терапевтичні властивості процедури знали ще у Стародавньому Китаї. Пізніше вона стала застосовуватися в Персії, Японії, Індії. Залежно від техніки методика дає різний ефект: тонізує, оздоровлює, допомагає розслабитися, знімає м'язові болі і спазми, зменшує об’єми тіла та прояви целюліту. У Чернівцях процедура проводиться в Центрі «Лазерхауз».

Чому масаж корисний?

Загальний масаж тіла забезпечує комплексний результат. Він впливає на шкіру, м'язи, нервову систему, судини, підшкірно-жирову тканину. Методика допомагає зняти напругу, поліпшити кровообіг і метаболізм, служить відмінною профілактикою багатьох захворювань (наприклад, варикозу). Записатись на професійний масаж в Чернівцях варто, щоб прискорити мікроциркуляцію, наситити клітини киснем, розщепити жирові відкладення, вивести токсини, поліпшити провідність нервових закінчень, стимулювати рухливість суглобів, зменшити застійні явища в організмі.

Чому масаж приємний?

Ручний масаж підсилює вироблення так званих «гормонів щастя» – ендорфінів, серотоніну і дофаміну. Завдяки цьому поліпшується настрій, зникає тривожність. Метод сприяє заспокоєнню нервової системи та розслабленню, тому рекомендується при частих стресах і безсонні. 

Чому масаж розслабляє?

Процедура дозволяє розслабитись, що обумовлено впливом на центральну нервову систему. Вона покращує діяльність мозку і сприяє зняттю напруги у м'язах, тому позитивно впливає на продуктивність та підвищує загальне самопочуття. 

Види масажу та їхній опис

Існує чимало технік. У нашому Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях можна записатись на такі різновиди масажу:

 • Класичний;
 • Лімфодренажний;
 • Антицелюлітний;
 • Спортивний;
 • Лікувальний;
 • Розслабляючий. 

Класичний

Щоб прискорити різні фізіологічні процеси, масажист використовує такі прийоми: розтирання пальцями, розминання руками, постукування та погладжування. Уже після першого сеансу вдається відчути приплив бадьорості і сил, розслаблення всього тіла, зменшення напруги у м'язах, поліпшення роботи внутрішніх органів. Максимальний ефект з'являється після відвідання всіх рекомендованих процедур. Щоб оцінити зміни, подивіться фото до і після повного курсу.

Лімфодренажний

Основне завдання – вивести токсини і зайву рідину з організму. Спеціаліст дбайливо опрацьовує лімфатичні вузли та м'якими натисканнями стимулює лімфоток. Завдяки цьому продукти життєдіяльності клітин виводяться з організму значно швидше. Як результат, нормалізується обмін речовин, минає набряклість, підвищуються імунні функції. 

Антицелюлітний

Використовується для корекції фігури, оскільки ефективно бореться з «апельсиновою шкіркою» та вирівнює поверхню шкіри. Може проводитись як окрема процедура або бути складовою комплексних програм для схуднення. Особлива увага приділяється проблемним зонам – сідницям, стегнам, животу, рукам. Антицелюлітний масаж сприяє розщепленню жирової тканини за рахунок активного розминання: послідовні стиснення і розтягування шкіри прискорюють обмінні процеси, активізують циркуляцію крові, очищають організм від токсинів та зайвої рідини. Після проходження повного курсу поверхня вирівнюється, стає гладкою і м'якою.

Спортивний

Це масаж для професійних спортсменів. Його рекомендують, щоб підготуватись до змагання, в проміжках між тренуваннями, після фізичних навантажень. Це залежить від показань та основної мети. Методика допомагає мобілізувати організм, покращити рухливість суглобів, прискорити кровообіг та лімфоток, підвищити працездатність. 

Лікувальний

Лікувальний масаж застосовується для усунення та профілактики різних захворювань опорно-рухового апарату: остеохондрозу, сколіозу, міжхребцевих гриж, болів у суглобах. Процедура допомагає прискорити регенераційні процеси, що позитивним чином позначається на загальному тонусі і сприяє швидкому загоєнню пошкоджень.

Після повного курсу відзначаються такі позитивні зміни:

 • Зменшуються м'язові болі, спазми і напруга;
 • Стимулюється обмін речовин;
 • Активізується робота імунної системи;
 • Поліпшується загальне самопочуття.

Найчастіше методика використовується для прискорення реабілітації після травм, тривалої хвороби.

Розслабляючий

Це ідеальна процедура для тих, хто бажає розслабитись, підвищити стійкість до стресів і нормалізувати психоемоційний стан. Після сеансу напруга знімається, а настрій підвищується. Клієнти відзначають, що вже після декількох відвідувань Центру зникає тривожність, нормалізується сон. Процедура також допомагає поліпшити роботу внутрішніх органів. 

Масаж яких частин тіла буває?

Масаж може проводитись на різних зонах: голові, шиї, спині, попереку тощо. Більшість різновидів у Центрі «Лазерхауз» передбачають обробку тільки спини або всього тіла (включає комірцеву зону, живіт, ноги, руки). Антицелюлітний також може здійснюватись лише на нижній частині (сідниці, боки, живіт, ноги повністю).

Який масаж кращий: апаратний чи ручний?

Крім ручних, у нашому Центрі доступні і апаратні методи: наприклад, LPG та Starvac. Головна відмінність від мануальної техніки полягає в застосуванні спеціального обладнання та інтенсивності впливу: апаратний може діяти навіть на глибокі тканини. Обидва способи характеризуються високою ефективністю і підбираються за показаннями в індивідуальному порядку. Не знаєте, яку процедуру обрати? Записуйтесь на безкоштовну консультацію фахівця.

Якими оліями роблять масаж?

Щоб посилити ефективність, ми використовуємо масажні олії. Вони допомагають зробити шкіру пружнішою, насичують її корисними компонентами, зволожують. Засоби мають тонізуючі, розслаблюючі, зігріваючі та антистресові властивості, використовуються для зменшення целюліту та профілактики розтяжок.

Показання

Масаж рекомендують для досягнення таких результатів:

 • Зниження м'язових болів і спазмів;
 • Підвищення імунітету та загального самопочуття;
 • Поліпшення стану шкіри;
 • Зменшення проявів целюліту;
 • Нормалізація сну і психоемоційного стану;
 • Виведення токсинів;
 • Покращення настрою тощо.

Якими параметрами дозується масаж?

Перед сеансом проводиться консультація з фахівцем. З огляду на бажаний результат, основні проблеми та інші індивідуальні особливості, масажист підбирає не тільки методику, але й інтенсивність масажу, яка визначається глибиною мануального впливу, швидкістю та частотою рухів рук, кількістю масажних прийомів тощо.

Сеанс триває від 40 хвилин до 1,5 години разом з консультацією. Для досягнення максимального результату наші фахівці рекомендують пройти курс із 10-12 процедур. Відвідувати масажиста потрібно не рідше 2 разів на тиждень. Ціна послуги залежить від різновиду та зони.

Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 700 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний спини 700 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
40 хв Спортивний спини 700 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Розслабляючий спини 700 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 1000 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 700 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 700 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 700 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 1000 грн
Тривалість Масаж голови Вартість
30 хв Масаж голови 500 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014