Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лімфодренажний масаж у Чернівцях

Малорухливий спосіб життя і неправильне харчування призводять до того, що в організмі накопичуються шлаки та продукти розпаду. Лімфатична система при цьому не виконує своїх функцій. Це призводить до зниження імунітету, погіршення загального стану шкіри і роботи організму. Лімфодренажний масаж – це одна з найефективніших процедур для усунення набряків і виведення токсинів. Методика дозволяє не лише покращити загальне самопочуття, а й скорегувати контури тіла, бо прискорює обмін речовин та виводить зайву рідину з організму. 

Яким є основне завдання лімфодренажного масажу? Процедура дозволяє посилити лімфоток, вивести з організму продукти розпаду, наситити тканини киснем і поживними речовинами. Лімфодренаж забезпечує не лише естетичний, а й омолоджуючий і терапевтичний ефект. У Чернівцях послуги з лімфатичного дренажного масажу надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Процедуру проводять досвідчені спеціалісти з медичною освітою, що суворо стежать за дотриманням всіх пунктів міжнародного протоколу.

Як роблять лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж може бути мануальним та апаратним. Мануальний – це розминання проблемних ділянок тіла вручну. Апаратний проводиться за допомогою спеціального обладнання. Обидва методи сприяють нормалізації водного балансу, виведенню зайвої рідини з міжклітинного простору і прискоренню метаболізму. В результаті зменшується набряклість, підвищується пружність, покращується загальний стан шкіри. 

Лімфодренаж може мати різну глибину дії. Залежно від цього параметру він буває:

 • Поверхневий – спеціаліст опрацьовує лише верхній шар шкіри. При цьому задіюються тільки кінчики пальців, якими він натискає на м'які тканини. Маніпуляція бореться з судинними спазмами та прискорює лімфоток.
 • Внутрішній – опрацьовуються окремі лімфовузли. Локальне розминання добре впливає на організм, допомагає покращити самопочуття і загалом оздоровитись. 
 • Глибокий – розминаються м'язові тканини і судини, що відповідають за відтік лімфи. Це сприяє розширенню капілярів та активізації кровообігу, завдяки чому прискорюються обмінні процеси.

Ручний чи апаратний лімфодренажний масаж?

Основна відмінність між апаратним і ручним лімфатичним масажем в Україні полягає в інтенсивності обробки. Апаратний різновид проводиться на спеціальному обладнанні, параметри якого підбираються в індивідуальному порядку. Також використовується гігієнічний костюм. Мануальний масаж не потребує додаткового оснащення. Обидва методи створені для загального оздоровлення організму, зняття м'язових спазмів і корекції силуету.

У чому полягає різниця між лімфодренажним та антицелюлітним масажем?

Є чимало спільного між цими двома різновидами процедури. Вони можуть виконуватись вручну або на спеціальному обладнанні. Ціни на дренажний і антицелюлітний масаж доступні кожному. Основна відмінність між ними – це показання. Так, антицелюлітний масаж рекомендується для боротьби із зайвою вагою, нерівним рельєфом, в'ялою і тьмяною шкірою. Лімфодренаж показаний при зашлакованості організму, поганому самопочутті, появі набряків, слабкому імунітеті.

Лімфодренажний масаж обличчя

На обличчі може проводитись як мануальний, так і апаратний лімфодренажний масаж, (наприклад, LPG). Завдяки активізації кровообігу і лімфотоку шкіра очищається від токсинів. Процедура виводить зайву рідину, тож сприяє нормалізації водного балансу і усуненню набряків. Після курсу масажу поліпшується колір обличчя, зменшуються темні кола і мішки в периорбітальній зоні.

Лімфодренажний масаж ніг

Лімфодренажний масаж ніг ідеально підходить пацієнтам, що відчувають біль в області литок, а також страждають від важкості і набряків у ногах. Процедура показана й тим, хто регулярно носить взуття на високих підборах та каблуках і проводить багато часу на ногах. Методика служить відмінною профілактикою варикозу і допомагає зняти втому.

Лімфодренажний масаж живота

Лімфодренажний масаж підходить для схуднення, зменшення жирових відкладень в області живота і талії, оздоровлення внутрішніх органів. Він сприяє прискоренню кровообігу і лімфотоку, активізації метаболізму, стимуляції обмінних процесів. Завдяки процедурі поліпшується стан шкіри, вона стає гладенькою, зі здоровим коьором.

Лімфодренажний масаж тіла

Опрацьовується комірцева зона, живіт, руки і ноги. Після маніпуляції покращується локальний кровообіг, тож дермальні клітини насичуються киснем і необхідними поживними речовинами. Крім цього, лімфодренаж усуває застійну лімфу, блокує запальні процеси і відновлює імунні функції організму. Усе це сприяє покращенню загального самопочуття.

Показання

Лімфодренажний масаж в Чернівцях впорається з:

 • Хронічною втомою;
 • Набряками;
 • Зайвою рідиною;
 • Застійними явищами;
 • Ослабленням імунітету;
 • Зашлакованістю організму і т. д.

Процедуру також рекомендують, щоб пришвидшити реабілітацію після травми або хірургічного втручання. 

Лімфодренаж проводять курсом. Це гарантує максимально виражений ефект. Його тривалість підбирається в індивідуальному порядку. Так, в середньому необхідно пройти 10-12 сеансів. Вартість процедури залежить від зони. Докладні розцінки вказані в таблиці на поточній сторінці і в загальному прайс-листі Центру. Актуальні знижки та інші цікаві пропозиції зібрані в блоці «Акції». Записатись на прийом можна за контактним телефоном або через форму на сайті.

Як часто треба робити лімфодренаж?

Для того, щоб результат від лімфодренажного масажу був найкращим, важливо дотримуватись рекомендованого інтервалу між процедурами. Так, наші спеціалісти радять приходити в Центр двічі на тиждень.


Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014