Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW!

  лазер VBEAM PERFECTA
  ВІД CANDELA (США)
  Єдиний лазер в Україні, який здатен
  видалити складні судинні патології

  Детальніше

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Мезотерапія рубців у Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Мезотерапія вважається однією з найкращих процедур, яка використовується для розгладження рубцевої тканини. Вона ефективна під час лікування рубців і шрамів різного віку. Це ін'єкційна методика, яка передбачає введення в патологічну тканину спеціальних препаратів, що запускають природні процеси регенерації та розгладжують рельєф шкіри. Засіб підбирається індивідуально з урахуванням основних проблем, поточного стану рубцевої тканини, бажаного результату й особливостей організму пацієнта.

Це курсова процедура, тому для досягнення максимального естетичного ефекту необхідно пройти рекомендовану кількість сеансів. У Чернівцях записатися на мезотерапію можна в Центрі лазерної косметології «Лазерхауз». Лікування проводять дипломовані фахівці за міжнародним медичним протоколом. Для ін'єкцій використовують тільки найкращі сертифіковані препарати: Dermaheal HSR, FillerVit R, ферментні комплекси («Двуада», High). Завдяки цьому ми з упевненістю можемо заявити, що мезотерапія в нашому Центрі є повністю безпечною і максимально ефективною. Лікування рубців за допомогою мезотерапевтичних препаратів дозволено з трирічного віку.

ЗА ЯКИМ ПРИНЦИПОМ ПРАЦЮЄ МЕЗОТЕРАПІЯ?

Суть процедури полягає в ін'єкційному введенні препарату в ділянку рубця. До його складу входять амінокислоти, пептиди, вітаміни, мінерали, коензими тощо. Потрапляючи в патологічні тканини, його біоактивні компоненти прискорюють синтез колагену, стимулюють регенерацію, сприяють утворенню кровоносних судин. Після повного курсу мезотерапії рубці стають менш помітними, рельєф шкіри розгладжується, а її відтінок наближається до природного.

FILLERVIT R

Препарат FillerVit R від італійської компанії від Italfarmacia вважається одним з найефективніших у боротьбі з рубцями різного походження. Не менш ефективний він під час лікування розтяжок і в'ялості шкіри. До складу входять мономери гіалуронової кислоти, які стимулюють діяльність фібробластів, унаслідок чого прискорюється синтез власного колагену й еластину.

Препарат також містить амінокислоти L-форми: L-пролін, L-лізин, L-гліцин, які сприяють формуванню дермального матриксу і запобігають передчасному розпаду клітин. Відразу після введення препарату FillerVit R пацієнт може відчувати незначне пощипування. Така реакція вважається нормальною і не потребує додаткового знеболювання.

DERMAHEAL HSR

Dermaheal HSR - це ефективний мезотерапевтичний препарат від відомої південнокорейської компанії Caregen. До його складу входить понад 50 біоактивних компонентів, які забезпечують комплексний ефект: розгладжують постакне і молоді рубці, вирівнюють рельєф, відновлюють пружність, підвищують загальний тонус, нормалізують гідробаланс, стимулюють вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Dermaheal HSR, який використовується в Центрі для лікування рубцевої тканини, містить:

 • Гіалуронова кислота - має антиоксидантні властивості, глибоко зволожує тканини, прискорює процес утворення нових кровоносних судин, а також стимулює роботу фібробластів.
 • Пептиди (зокрема, ацетил декапептид-3, олігопептид-24, трипептид міді-1) - підвищують еластичність шкіри завдяки стимуляції вироблення компонентів позаклітинного матриксу, сприяють формуванню нових дермальних клітин, підтримують оптимальний гідробаланс, відновлюють і регенерують шкіру.
 • Нуклеїнові кислоти (цитозин і тимін) - беруть участь у формуванні нової ДНК у процесі поділу клітин.
 • Вітаміни - чинять антиоксидантну, стимулювальну та регенерувальну дію.
 • Амінокислоти - є «будівельним матеріалом» для синтезу нових структурних білків.
 • Мінерали, коензими - перешкоджають появі передчасних ознак старіння.

HYALUAL

Препарат Hyalual використовують для зменшення гіпотрофічних, нормотрофічних і атрофічних рубців будь-якого віку (включно з постакне). Гіалуронова кислота і сукцинат, які входять до складу, підтримують оптимальний рівень вологи, стимулюють діяльність фібробластів, покращують кровообіг і кисневе дихання клітин, а також сприяють розгладженню рельєфу. Крім цього препарат чинить антиоксидантну дію і захищає від негативного впливу вільних радикалів.

HIGH

High - це ферментний комплекс від іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech. Мезотерапія з використанням цього препарату ефективно бореться з різними видами шрамів (гіпертрофічними, гіпотрофічними, атрофічними), навіть із грубими рубцями, що залишилися після опіків. Основною діючою речовиною є колагеназа GH PB220, яка руйнує старий колаген і сприяє продукуванню нового, тому рельєф шкіри вирівнюється буквально на очах.

«ДВУАДА»

«Двуада» - це не менш ефективний ферментний комплекс компанії Proteos Biotech, до складу якого входить гіалуронідаза і колагеназа. Препарат надає комплексний ефект. Колагеназа ефективно розгладжує рубці, оскільки руйнує старі колагенові волокна і прискорює продукування нових. Гіалуронідаза покращує дренаж, виводить рідину й усуває набряклість.

З ЯКИМИ РУБЦЯМИ ВПОРАЄТЬСЯ МЕЗОТЕРАПІЯ?

Ін'єкційна мезотерапія допомагає впоратися з такими видами рубців:

 • гіпертрофічні;
 • атрофічні;
 • гіпотрофічні.

Окрім цього процедура допоможе позбутися постакне, розгладити шрами після порізів та інших механічних пошкоджень, а також хірургічної операції, зокрема кесаревого розтину, укусів тварин, дерматологічних захворювань. Методика бореться з рубцевою тканиною різного віку.

З ЯКИХ ЕТАПІВ СКЛАДАЄТЬСЯ СЕАНС?

Сеанс починається з проведення консультації. Спеціаліст оглядає патологічну тканину, виключає протипоказання і вивчає анамнез пацієнта. Сама процедура проводиться згідно з міжнародним протоколом.

Лікар-комбустіолог поетапно виконує такі дії:

 • Очищає ділянку від шкірного сала, пилу і поверхневих забруднень.
 • Протирає зону антисептичним засобом.
 • За необхідності використовує місцевий анестетик.
 • Ін'єкційним шляхом вводить мезотерапевтичний препарат.
 • Повторне знезараження шкіри.
 • Дає рекомендації щодо домашнього догляду.

МЕЗОТЕРАПІЯ РУБЦІВ: ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ В ЧЕРНІВЦЯХ

Ціна мезотерапії рубців розташована в таблиці під описом послуги та в загальному прайс-листі Центру. Ознайомитися з актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями можна в розділі «Акції». Отримати вичерпні відповіді на додаткові запитання і записатися на процедуру можна за контактним телефоном або після заповнення спеціальної форми на сайті.

Лікування рубцевої тканини проводиться в Центрі кваліфікованим лікарем-комбустіологом. На очному огляді фахівець визначить різновид рубця і підбере найбільш ефективний препарат.

Тривалість Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра) Вартість
1 год 20 хв Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл)
4200 грн
60 хв
Ферментний комплекс HIGH (1 флакон) 10700 грн
60 хв Rejuran S (1 шприц, 1 мл) 4600 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2900 грн
30 хв Мезотерапія лікування рубців Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 фермента/2 флакона)
2200 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація – безкоштовна
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014