Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

 • NEW

  ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ Від monobank
  На косметику
  та послуги

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Борода вікінга в Чернівцях

Про густу та красиву бороду мріють чимало чоловіків. Вона додає мужності, має стильний вигляд та захищає шкіру від сонця і вітру, а також служить своєрідним фільтром, який не дає алергенам потрапити в дихальні шляхи. На жаль, самостійно відростити бороду своєї мрії може далеко не кожен, що пов'язано зі спадковістю, рівнем гормонів, деякими захворюваннями. Центр «Лазерхауз» у Чернівцях пропонує унікальну послугу «Борода вікінга», спрямовану на підвищення густоти та прискорення росту волосся на нижній частині обличчя.

Як отримати красиву бороду?

Правильний догляд для бороди має бути комплексним. Якщо щетина негуста, то отримати бажаний результат, просто відмовившись від тримера та бритви, неможливо. Спеціалісти Центру «Лазерхауз» рекомендують поєднувати наступні пункти:

 • Використання спеціальних засобів у домашніх умовах – наприклад, набору з мезороллера та препарату Minox 5%.
 • Прийом вітамінів (за призначенням доктора) – зокрема, комплексу Regenera Activa або «Альфа-Біселен».
 • Проведення косметологічних процедур – у нас доступні регенерація волосся Regenera, Люкс-Плазмоліфтинг (PRP), мезотерапія, прокатування професійним мезороллером.

Як швидко відростити бороду з нуля? Консультація спеціаліста

Запишіться на консультацію косметолога в «Лазерхауз» – і спеціаліст детально розкаже Вам, як відростити бороду та які методики будуть найефективніші саме у Вашому випадку. Спеціаліст проводить очний огляд безкоштовно. Він оцінює поточний стан зони, збирає анамнез, з'ясовує основні проблеми і підбирає засоби та косметику для догляду за бородою і вусами.

Як відростити густу бороду за допомогою вітамінів?

За необхідності пацієнту можуть призначити комплекс вітамінів Regenera Activa. Для досягнення максимального результату його рекомендують поєднувати з однойменною процедурою. Курс лікування триває від 1 місяця. Приймають вітаміни вранці та ввечері щодня. Спеціаліст також може порекомендувати «Альфа-Біселен» (унікальний комплекс з біотином для росту волосся).

Regenera Activa містить такі компоненти:

 • Біотин – зміцнює волосся та забезпечує захист від випадіння.
 • L-цистеїн – підвищує вироблення кератину (основного структурного елементу волосся).
 • Екстракт пальми сереноа – поліпшує місцевий кровообіг та метаболізм у клітинах.

Правильний догляд за бородою в домашніх умовах

На різних етапах відрощування борода потребує правильного догляду. У перші 2 тижні після відмови від тримера та бритви шкіра може подразнюватись, оскільки кінчики волосинок внаслідок регулярного гоління загострюються та починають поколювати її. Це може супроводжуватись свербінням та іншими неприємними відчуттями. Щоб усунути дискомфорт, використовуйте спеціальні масла для догляду за бородою. Вони зволожують та живлять шкіру і фолікули, а також володіють заспокійливим ефектом.

Набори для догляду за бородою

Щоб пришвидшити ріст волосся на нижній частині обличчя, наші спеціалісти рекомендують використовувати набір з мезороллера та препарату Minox 5%. Терапія триває мінімум 3 місяці. Обробку проводять щодня вранці і ввечері, без пропусків, оскільки препарат дозозалежний.

Мезороллер – це обертовий валик з ручкою, покритий голками завдовжки 0,5 мм. При прокатуванні він формує мікропроколи, завдяки яким Minox 5% значно швидше засвоюється. Препарат втирають у шкіру після обробки мезороллером. Він призупиняє випадіння та пришвидшує ріст нових волосків.

Процедури для росту бороди

Як правильно відростити бороду? Зверніться за допомогою до косметолога. У Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях працюють досвідчені фахівці з медичною освітою, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів і проводять процедури на найкращому сучасному обладнанні та за допомогою сертифікованих препаратів. Ви можете записатись на наступні послуги:

 • Регенерація волосся Regenera;
 • Мезотерапія;
 • Люкс-Плазмоліфтинг (PRP);
 • Мезороллер.

Регенерація волосся Regenera

Регенерація волосся Regenera – це одна з найкращих процедур для росту бороди, що характеризується вражаючою ефективністю. Щоб підвищити густоту, вистачить одного візиту в Центр. Методика ін’єкційна і базується на введенні в проблемні ділянки розчину зі стовбуровими клітинами пацієнта, що гарантує повну біосумісність та виключає ризик відторгнення і появи побічних ефектів. Потрапляючи в тканини, суспензія пришвидшує перехід у стадію росту неактивних фолікулів та інтенсивно живить їх.

Для приготування розчину у пацієнта беруть зразок здорових тканин, який поміщають в революційний апарат Regenera. На виході отримують суспензію з високою кількістю стовбурових клітин. Помітний результат лікування можна побачити через 6 місяців після ін’єкцій, коли борода відросте.

Мезотерапія

Мезотерапію для росту бороди проводять курсом. Методика ін’єкційна. У потрібні зони вводиться препарат, який може містити велику кількість вітамінів, мінералів, амінокислот, пептидів, а також біотин, гіалуронову кислоту, екстракти лікарських рослин тощо. Активні компоненти діють безпосередньо на глибокі шари, призводячи до стимуляції різноманітних природних процесів, що допомагає зміцнити волосся та пришвидшити його ріст.

Мезотерапія для бороди проводиться такими препаратами:

 • Dermaheal – забезпечує трансформацію тестостерону в гідровану форму, пришвидшує регенерацію, покращує живлення фолікулів завдяки високій концентрації коензимів, нуклеїнових кислот, пептидів, вітамінів.
 • NCTF – містить антиоксиданти, мінерали, гіалуронову кислоту та ін. Покращує обмін речовин у клітинах, зволожує шкіру та волосся, стимулює продукування колагенових і еластинових волокон.
 • Hair Loss Control – володіє протизапальними та зволожуючими властивостями, відновлює структуру волосся, зміцнює судини. Основні активні інгредієнти – цинк, вітамін В6, амінофілін.
 • Regenera Hair Booster - це ефективний та оздоровлюючий засіб, який стимулює ріст волосся, запобігає випаданню, а також насичує пептидами, гіалуроновою кислотою і вітамінами волосисту частину голови. Препарат має потужну оздоровлюючу дію на волосяні фолікули і шкіру голови. Сприяє зміцненню коренів волосся і значно впливає на метаболізм.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) дає виражений ефект для росту бороди за умови проходження повного курсу. Методика працює за принципом аутофагії. Це означає, що для терапії застосовуються ресурси власного організму пацієнта. Так, у зони росту бороди вводиться аутоплазма, насичена тромбоцитами, яку готують у спеціальній центрифузі. Вона інтенсивно живить фолікули, зволожує тканини та пришвидшує регенерацію, тому борода починає рости швидше, стає густішою та зміцнюється.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) – ін’єкційна методика. Плазму отримують з крові пацієнта. Для забору біоматеріалу використовуються революційні пробірки Density Platelet Gel. Тиксотропний гель, що в них знаходиться, не дає компонентам змішуватись, тож отримана плазма містить більше тромбоцитів та має значно вищу якість, ніж приготовлена за допомогою звичайних пробірок. Натрій цитрат служить антикоагулянтом, тобто запобігає згортанню крові.

Мезороллер

Наш Центр також надає послуги щодо обробки мезороллером для пришвидшення росту бороди. На відміну від інструмента для домашнього догляду, професійний валик покритий довгими голками, які при неправильній обробці можуть травмувати шкіру, саме тому процедуру проводить досвідчений косметолог. Мезороллер створює на шкірі мікроскопічні проколи. У відповідь організм пришвидшує регенераційні процеси в тканинах, покращує кровообіг, стимулює вироблення колагену та ріст нових капілярів.

Тривалість Борода вікінга Вартість
60 хв Регенерація волосся Regenera
39000 грн
25000 грн
60 хв

Плазмоліфтинг - волосяна частина бороди (1 пробірка)

3950 грн
60 хв

Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)

5100 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Hair Loss Control (2,5 мл)

1500 грн
40 мин

Мезотерапія волосяної частини бороди Dermaheal HL (2,5 мл)

1200 грн
40 хв

Мезотерапія волосистої частини Regenera hair booster (2,5 мл)

2900 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014