Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

  за донат 100 грн

  Детальніше

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Термоліфтинг у Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Зберегти молодість надовго прагнуть і жінки, і чоловіки. З роками шкіра втрачає колишню еластичність, стає в'ялою та сухою, адже уповільнюється вироблення колагену і знижується рівень гіалуронової кислоти. Через незбалансоване харчування, стреси та недосипання ознаки старіння можуть з'явитися передчасно. Засоби для домашнього догляду не зможуть дати бажаних результатів, оскільки діють поверхнево. З цією метою слід звернутися до професіонала.

Термоліфтинг у Чернівцях – це один з найкращих способів повернути пружність та еластичність шкіри. Підходить для обличчя та тіла. Зробити процедуру можна в нашому Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Методика є відмінною альтернативою підтяжки за допомогою хірургічного втручання. Вона забезпечує виражений ліфтинг-ефект, оскільки зменшує в'ялість, розгладжує зморшки, робить чіткішим контур. Методика має пролонгований ефект, бо стимулює синтез власного колагену. Лазерна підтяжка обличчя в нашому Центрі проводиться на багатомодульній платформі Lumenis M22 (США). Обладнання сертифіковане і не має аналогів у світі, що служить гарантією якості та безпечності для здоров’я. Послугу надають досвідчені спеціалісти, які суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу.

Принцип роботи методики

Суть лазерного ліфтингу (інша назва термоліфтингу) базується на глибокому прогріванні різних шарів шкіри світловим потоком. З цією метою зону з вираженими віковими змінами обробляють насадкою IPL, оснащеною особливим світлофільтром. Під дією тепла активізується синтез власного колагену і еластину, які відповідають за пружність шкіри. Також стимулюються метаболічні процеси, покращується клітинне живлення, пришвидшується регенерація. Як наслідок, зморшки розгладжуються, овал підтягується, провисання стають менш помітними. Максимальний результат від термоліфтингу з'являється після проходження повного курсу, тривалість якого підбирається індивідуально.

Які переваги має безопераційний ліфтинг в «Лазерхауз»?

Методика має численні переваги над хірургічною підтяжкою обличчя. Процедуру в нашому Центрі обирають завдяки таким позитивним моментам:

 • Висока ефективність у боротьбі з ознаками старіння, зокрема, в’ялістю, зморшками, провисаннями, деформацією овалу тощо.
 • Універсальність – лазер, який ми використовуємо, має гнучку систему налаштувань, тому підходить для всіх фототипів.
 • Пролонгований ефект – зумовлений стимуляцією синтезу власних колагенових і еластинових волокон.
 • Неінвазивність – шкіра під час безопераційної підтяжки обличчя не травмується, тож ризик рубцювання виключений.
 • Безпечність – наше обладнання сертифіковане за міжнародними стандартами і пройшло чимало досліджень в лабораторних умовах. Проводять процедуру дипломовані фахівці з багатим практичним досвідом.
 • Зручність – тривала реабілітація не потрібна, а період відновлення займає мінімум часу.
 • Відсутність побічних ефектів, гіпоалергенність.

Показання

Термоліфтинг – це неінвазивна процедура для омолодження шкіри. Проводять її при виражених ознаках старіння на обличчі та тілі. Методика допоможе при таких проблемах, як в’ялість, зниження пружності, втрата тургору, поява зморшок і провисань, деформація овалу тощо. Обмеження за сезонністю і статтю пацієнта відсутні.

На якому обладнанні проводиться лазерний термоліфтинг?

Процедура в Центрі «Лазерхауз» у Чернівцях здійснюється на багатофункціональній платформі Lumenis M22, яка має 3 насадки, що дозволяє боротися з різноманітними проблемами: віковими змінами, висипаннями, судинними сітками, пігментними плямами, грибком нігтів, розтяжками, рубцями тощо. Обладнання сертифіковане за стандартами FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США), що гарантує ефективність та безпечність.

Для проведення лазерного термоліфтингу використовується IPL-насадка з особливим світлофільтром. Технологія постійного контактного охолодження в конструкції лазера робить сеанс максимально комфортним для пацієнта, захищає його шкіру від перегрівань та опіків.

З яких етапів складається сеанс?

Процедура починається з проведення консультації, на якій виключаються можливі протипоказання та оцінюється поточний стан шкіри пацієнта. Фахівець збирає анамнез, з'ясовує фототип, підбирає індивідуальні параметри лазера, видає захисні окуляри. Тільки після цього фахівець приступає до очищення шкірного покриву від забруднень та залишків декоративної косметики, якщо це термоліфтинг обличчя. Після демакіяжу зона знезаражується. На проблемну ділянку наноситься гель і проводиться термоліфтинг для шкіри IPL-модулем. Після апаратної обробки наноситься засіб для регенерації – «Пантенол» або «Вівакс». Також використовується сонцезахисний крем з фізичними компонентами.

Які результати забезпечує термоліфтинг?

Методика курсова. Після проходження всіх рекомендованих сеансів можна спостерігати наступні результати:

 • Підтягується овал обличчя;
 • Зморшки стають менш помітними;
 • Зменшуються провисання;
 • Підвищується пружність шкіри;
 • Знижується в’ялість;
 • Відновлюється тургор.

Яка вартість термоліфтингу в Чернівцях?

Цікавить ціна термоліфтингу в Чернівцях? Дізнатись детальні розцінки можна внизу сторінки в спеціальній таблиці або в загальному прайс-листі Центру. Якщо у Вас залишились додаткові питання, відповіді на них можна отримати у наших операторів. Актуальні контактні номери вказані в шапці сайту. Також Ви можете зв’язатися з нами і записатися на прийом через відповідну форму. Наші менеджери зателефонують Вам у вказаний час. Консультація фахівця надається безкоштовно. З актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями для постійних і нових клієнтів можна ознайомитися в розділі «Акції».

Скільки триває курс?

Термоліфтинг забезпечує максимальний результат, якщо пацієнт проходить повний курс. Це в середньому 3-5 сеансів з інтервалом 3-4 тижні. Щоб підвищити ефективність, методику можна комбінувати з іншими нашими послугами, зокрема, волюмізацією Radiesse чи мезотерапією.

Ідеально поєднувати з такими процедурами:

Логотип Лазерхауз
Тривалість Термоліфтинг (лазерний ліфтинг)
(Lumenis M22, модуль IPL)
Вартість
60 хв Термоліфтинг (лазерний ліфтинг) обличчя    3500 грн
60 хв Термоліфтинг  
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
2800 грн
2 год Термоліфтинг 
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
4700 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014