Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції
 • Лазерхауз
 • Онлайн-консультація гінеколога-ендокринолога

Онлайн-консультація гінеколога-ендокринолога в Чернівцях

hero.jpg

Стан шкіри здатен багато розповісти про здоров’я всього організму. Особливо тісно пов’язана зі шкірою гормональна система. Порушення балансу гормонів впливає не тільки на роботу статевих органів та репродуктивні можливості жінки. Гіперпігментація, вугрова хвороба, новоутворення шкіри, запалення, висипи можуть вказувати на розлади статевої системи жінки. Проявами порушень можуть також бути підвищена жирність чи навпаки сухість волосся, його занадто інтенсивний ріст чи надмірне випадіння.

Якщо боротьба з косметичними недоліками проходить недостатньо ефективно чи відбувається занадто повільно, варто заглибитись у пошук причини проблеми. Нерідко негаразди зі шкірою та проблеми з волоссям є прямим наслідком гінекологічних захворювань та порушеннями гормонального фону. Подібні проблеми можуть супроводжувати і фізіологічні стани – вагітність або клімакс. Але й в цих випадках варто подбати про підтримку організму. З’ясувати точну причину проблеми та призначити ефективний спосіб її усунення може фаховий лікар-гінеколог.

Отримати онлайн-консультацію кваліфікованого гінеколога в Чернівцях можна в Центрі лазерної косметології «Лазерхауз». Протягом Zoom-конференції лікар дасть вичерпні відповіді на питання пацієнтки, скоординує її дії щодо подальшого обстеження та лікування, дасть рекомендації з приводу догляду за шкірою в домашніх умовах. Дистанційний прийом ведуть фахові лікарі із вищою медичною освітою та багатим практичним досвідом усунення проблем статевої сфери.

Що необхідно для під’єднання до онлайн-зустрічі?

Консультація у дистанційному форматі проходить під час Zoom-конференції. Щоб приєднатись до онлайн-зустрічі з гінекологом Центру необхідно мати:

 • планшет, ноутбук, смартфон чи стаціонарний ПК;
 • підключення до мережі інтернет;
 • камеру та мікрофон (чи гарнітуру) для аудіо та відео зв’язку з фахівцем.

Для запису на консультацію потрібно зателефонувати за будь-яким номером на сайті або заповнити поля форми для зворотного зв’язку. Також можна натиснути «Замовити дзвінок», вказати свій номер телефону та зачекати на дзвінок менеджерів Центру. Підтвердженням запису на консультацію є внесення попередньої оплати. Спосіб перерахування коштів обирає пацієнт. Після успішної транзакції буде надіслано посилання на онлайн-зустріч. Потрібно перейти за ним у призначений час.

Тривалість консультації складає 40 хвилин. Окрім гінеколога в Центрі також можна отримати фахову допомогу дерматолога, подолога, трихолога, нутріциолога, комбустіолога.

Увага! Запис на консультацію до цього спеціаліста Центру можливий лише за наявності направлення від дерматолога чи трихолога.

Переваги онлайн-консультації гінеколога в «Лазерхауз»

У чому переваги консультації гінеколога в дистанційному форматі:

 1. Зручність та швидкість. Вам не треба витрачати час на відвідування Центру. Отримати необхідну інформацію можна у комфортному режимі, не виходячи з дому.
 2. Можливість дистанційно отримати фахову консультацію від досвідчених лікарів Центру. Усі спеціалісти мають вищу медичну освіту та практичний досвід з лікування захворювань статевої системи жінки.
 3. Пацієнт отримує відповіді на всі хвилюючі питання, рекомендації щодо подальших дії (аналізів, обстежень) та схеми лікування.
 4. Індивідуальний підхід до кожної жінки, комплексне обстеження.
 5. Постійний інформаційний супровід пацієнтки.
 6. Для діагностики та лікування використовуються лише провідні методики та новітні розробки.
 7. Використання лише сертифікованих препаратів, які ефективно долають як причини (внутрішні захворювання), так і наслідки – зовнішні прояви патологій статевої системи.

Наявність висипів, перманентних запальних процесів шкіри, вугрової хвороби, розацеа, проблем з волоссям, помітного рельєфу шкіри – привід приділити більше уваги питанню здоров’я і не лише шкіри. Зробити це якнайшвидше і якнайкраще можна під час онлайн-консультації гінеколога Центру «Лазерхауз». Дистанційний прийом стане першим кроком на шляху до здоров’я та краси.

Які проблеми допоможе усунути лікар і що очікувати від консультації?

Під час дистанційної зустрічі із гінекологом Центру «Лазерхауз»:

 • пацієнт отримує призначення щодо лабораторних аналізів, методів обстеження та діагностики, які допоможуть точно встановити проблему та причину її виникнення;
 • при наявності результатів УЗІ, аналізів чи обстежень, лікар надає їх розшифровку;
 • за необхідності, пацієнтка може бути направлена до іншого вузькопрофільного фахівця;
 • пропонується схема медикаментозного лікування з огляду на особливості здоров’я, можливі супутні чи хронічні захворювання;
 • лікар дає рекомендації щодо догляду за шкірою та проблемними ділянками в домашніх умовах.

Окрім консультування гінекологи Центру «Лазерхауз» допоможуть позбутись проблеми:

 • гіперпігментації;
 • реактивної (надмірно чутливої) шкіри;
 • розацеа;
 • інтенсивного росту волосся на різних ділянках тіла;
 • папул, висипів;
 • випадіння волосся, підвищеної ламкості;
 • гіперемія шкіри, спровокована температурними коливаннями;
 • відчуття печіння, свербежу, лущіння.

Скільки коштує Zoom-консультація гінеколога в Чернівцях?

Тариф на онлайн-консультацію лікаря-гінеколога фіксований та вказаний у таблиці на цій сторінці. Ознайомитись із ціною можна також в загальному прайсі послуг Центру – в розділі «Ціни». Дізнатися про поточні знижки та діючі наразі спеціальні пропозиції можна в розділі «Акції». Запис на консультацію відбувається за телефоном (номер у шапці сайту) або через форму зворотного зв’язку.

Тривалість Консультація гінеколога-ендокринолога Вартість
40 хв Консультація гінеколога-ендокринолога 700 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014