Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерна блефаропластика в Чернівцях

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерна блефаропластика – це один з найефективніших способів омолодити шкіру в периорбітальній зоні, не вдаючись до хірургічного втручання. З її допомогою можна отримати виражений ліфтинг-ефект: розгладити зморшки, підвищити пружність, зменшити провисання, освітлити темні кола. Оскільки шкіра біля очей тонка та чутлива, вікові зміни першочергово проявляються на ній. Лазерна підтяжка повік допоможе повернути відкритий, свіжий погляд та зробити обличчя значно молодшим.

Методика має чимало переваг над операцією. Так, вона не вимагає тривалого реабілітаційного періоду і не потребує дотримання суворого післяпроцедурного режиму. Ризик появи ускладнень виключений. Процедура підходить як жінкам, так і чоловікам. У Чернівцях таку послугу надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». У нас можна зробити лазерну блефаропластику нижніх та верхніх повік. Методика проводиться курсом. Висока ефективність зумовлена використанням революційного обладнання від відомої американської компанії Lumenis – M22.

За яким принципом працює технологія?

Суть процедури полягає в обробці проблемних зон сотнями тонких променів. З цією метою фахівець використовує фракційний модуль Resur FX з особливим світлофільтром, що розділяє світловий потік на фракції. Вони при потраплянні на шкіру створюють мікроскопічні канали, навколо яких зосереджуються здорові клітини. Таким чином блефаропластика лазерна стимулює заміщення недієздатних клітин новими та пришвидшує синтез еластину і колагену – так званих «білків молодості». Як результат, шкіра біля очей підтягується, її пружність та щільність підвищуються. Це призводить до омолодження обличчя, зменшення набряків та ознак втоми.

Які переваги має безопераційна лазерна блефаропластика в «Лазерхауз»?

 • Висока ефективність – після проходження курсу обличчя виглядає значно молодшим.
 • Найкраще обладнання – у нашому Центрі в Чернівцях блефаропластику проводять на багатомодульній платформі Lumenis M22, яка не має аналогів у світі.
 • Безпечність – лазер сертифікований і має локальну дію. На роботу внутрішніх органів не впливає. Під час процедури суворо дотримуються всі пункти міжнародного протоколу.
 • Комфорт – блефаропластика лазером не викликає сильного болю завдяки локальній анестезії та технології безперервного контактного охолодження в конструкції апарату.
 • Гіпоалергенність – побічних ефектів немає.
 • Зручність – після сеансу не потрібен тривалий реабілітаційний період. Відразу після обробки шкіра може трохи почервоніти, що вважається нормою і швидко минає.

Показання

Блефаропластика лазером не має обмежень за віком і підходить для всіх фототипів. Проводити процедуру можна в будь-яку пору року. При набряках, зморшках, темних колах та зниженні пружності показана безопераційна підтяжка нижніх повік, при обвисанні шкіри – верхніх.

Наше обладнання

Лазерна блефаропластика в «Лазерхауз» у Чернівцях проводиться за допомогою мультифункціональної платформи Lumenis M22. Обладнання справедливо вважається лідером в лазерній косметології, оскільки характеризується високою ефективністю та безпечністю. Воно пройшло чимало клінічних досліджень та тестувань в лабораторних умовах і отримало сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

Платформа Lumenis M22 укомплектована 3 модулями, що дозволяє успішно боротися з різноманітними проблемами: віковими змінами, висипаннями, куперозом, пігментацією, грибком нігтів тощо. Лазерна блефаропластика верхніх повік здійснюється фракційним модулем Resur FX, який працює за принципом решета. У конструкції апарату передбачена технологія постійного контактного охолодження для запобігання перегріванню шкіри та для мінімізації неприємних відчуттів під час процедури для пацієнта. Завдяки гнучкій системі налаштувань лазер ефективний на всіх фототипах.

З яких етапів складається сеанс?

Перш ніж провести підтяжку повік без операції лазером, спеціаліст консультує пацієнта. На очному огляді він оцінює поточний стан шкіри в периорбітальній зоні, вивчає анамнез, з'ясовує фототип, виключає можливі протипоказання, підбирає індивідуальні параметри лазера. Під час сеансу фахівець суворо стежить за дотриманням міжнародного протоколу і поетапно здійснює наступні дії:

 1. Очищає шкіру від себуму, пилу, поверхневих забруднень, а за необхідності – і від декоративної косметики;
 2. Протирає ділянку антисептиком («Хлоргексидином»);
 3. Знеболює зону за допомогою місцевого анестетика;
 4. Проводить безпосередньо лазерну блефаропластику нижніх або верхніх повік фракційним модулем Resur FX;
 5. Наносить засіб з регенеративними властивостями – «Пантенол» або «Вівакс»;
 6. Використовує сонцезахисний крем з фізичними фільтрами.

Разом з консультацією фахівця сеанс триває до 1 години.

Яких чекати результатів?

Блефаропластика без операції лазером дає максимальний результат, якщо пацієнт проходить повний курс. Підвищується пружність та щільність шкіри в периорбітальній зоні, вона підтягується, а провисання зменшуються. Також спостерігається скорочення кількості зморшок біля очей, освітлення темних кіл, зменшення набряків.

Вартість послуги у Чернівцях

Цікавить ціна лазерної блефаропластики в Чернівцях? Ознайомитися з детальними розцінками можна в таблиці під описом послуги та в загальному прайс-листі Центру, де зібрана вартість усіх наших процедур. Консультація фахівця надається безкоштовно. Щоб дізнатися більше про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для постійних і нових клієнтів, перейдіть до блоку «Акції». Залишились додаткові питання? Зв'яжіться з нашими операторами в телефонному режимі або онлайн. Запис на прийом здійснюється за контактним номером в шапці сайту або через відповідну форму.

Скільки триває курс підтяжки повік лазером?

Щоб отримати максимальний ліфтинг-ефект, потрібно пройти повний курс. Кількість сеансів фахівець підбирає в індивідуальному порядку, орієнтуючись на поточний стан шкіри в периорбітальній зоні та інші особливості пацієнта. В середньому потрібно 2-4 процедури, між якими роблять перерву 1 місяць.

Тривалість Лазерна блефаропластика 
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
60 хв Лазерна блефаропластика нижних повік (2 повіки)
2200 грн
60 хв

Лазерна блефаропластика верхніх повік (2 повіки)    

2200 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація – безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014