Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • Лазерхауз франківськ
  NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • Лазерхауз івано франківськ відгуки
  ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Акції лазерна епіляція у Івано-Франківську

*Акції діють з 16.11.2023 по 15.12.2023 р.
Акції не сумуються
Деталі акцій дізнавайтеся у консультантів

Лазерная эпиляция цены time Акция в Лазерхауз на курс Лазерхауз знижки

 • avatar
  Анжела
  Яка ціна ніг до колін? Чи є зараз акції на знижку?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Анжела! Ціна 1-ї процедури лазерної епіляції гомілок - 740 гривень, гомілок з колінами - 860 гривень. В нашому центрі діють різноманітні акції, що оновлюються 15-го числа кожного місяця. До 15-го серпня будуть діяти наступні: - Курсом дешевше: при оплаті наперед від 4-х процедур кожної зони Ви отримуєте знижку в розмірі 30%; - Кожному новачку Лазерхауз дарує знижку в розмірі 25%; - Комплімент кожному клієнту в розмірі 10%; Всі вищеперераховані акції поширюються на метод лазерної епіляції Золотий стандарт - метод для видалення пігментованого жорстокого волосся. Також в нашому діє акції Оплата наперед: при отриманні чеку на рецепції Ви маєте можливість відразу ж оплатити наступну процедуру лазерної епіляції Золотий стандарт зі знижкою 25% і 17% інші процедури. Будемо раді бачити Вас!
Додати коментар
 • Доброго дня. Мене цікавить акція "до -25% на оплату наперед". Була я перший раз на процедурі 05.06. наступна 05.07. Чи можу я скористатись цією акцією на процедуру 05.07. ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Христина! Акція оплата наперед діє наступним чином: при отриманні чеку на рецепції Ви маєте можливість відразу ж оплатити Вашу наступну процедуру лазерної епіляції Золотий стандарт зі знижкою 25% і 17% інші процедури. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
 • Доброго дня! Чи можна видалити лазером папіломи на шиї? І яка вартість?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ніна! Лазерне видалення новоутворень проводять тільки в наших київських центрах. Ціна лазерного видалення 1-го новоутворення складає 300 гривень. Перед видалення новооутворення можно ін'єкційно знеболити ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень за 1 мл (достатньо для 5-10 новоутворень). Якщо у косметолога виникнуть питання щодо доброякісності новоутворень, видалення не проведуть і Вас перенаправлять на консультацію до онколога. В Івано-Франківську новоутворення не видаляють. Можемо запрпонувати Вам також відвідати наш центр у Львові. У Львові видалення піпілом проводят за допомогою електрокоагулятора. Будемо раді Вам допомогти!
 • Доброго дня! Скажіть,будь ласка, яка ціна виведення волосся над верхньою губою? З якого віку можна робити цю процедуру?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Світлана! Лазерну епіляцічю в нашому центрі проводять з моменту статевої зрілості, у дівчат після першої менструації. Неповнолітні клієнти для проведення процедури повинні прийти в центр в супроводі батьків/опікунів. Якщо волосся має пігмент (світло русяве та темніше) та більш жорстке по своїй структурі, тоді Вапм підійде лазерна епіляція Золотий стандарт. Процедура проводиться на гладку поверхню. Ціна 1-ї процедури лазерної епіляції Золотий стандарт 180 гривень без врахування знижок Якщо волосся має пігмент та про структурі більш пушкове, Вам підійде метод лазерної епіляції Ексклюзив. Процедура проводиться на відросшу волосинку. Ціна 1-ї процедури складе 190 гривень, знижки не поширюються. Якщо ж волосся зовсім світле, біле або сиве, тоді спеціалісти рекомендують Нано епіляцію. Ціна 1-ї процедури даним методом складе 230 гривень. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та після очного огляду рекомендують необхідний метод. Консультація безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Доброго дня. Скажіть будьласка, скільки коштуватиме виведення пігментації на обличчі?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Тетяна! Можемо запропонувати Вам таку процедуру як лазерне омолодження. Ціна 1-ї процедури для зони обличчя складає 580 гривень. Завдяки даній процедурі можна позбутися пігментації, судинних зірочок, вирівняти тон шкіри та отримати прекрасний ліфтинг ефект. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та підберуть професійні засоби для догляду та видалення пігментації. Адже для вирішення даного питання потрібен комплексний підхід. Консультація безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Акція курсом дешевше, тобто якщо я оплачую 4 процедури до від цієї суми мінус 30%?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Христина! За умовами акції необхіжно оплатити від 4-х процедур 1-ї зони і на дану суму Ви отримаєте знижку 30%. Будемо раді Вам допомогти! 
 • Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, знижка 80% на 2 зону діє одноразово? Тобто тільки на першу процедуру? Наступні (2..4) будуть уже за повною вартістю?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Лілія! Акції в нашому центрі оновлюються 15-го числа кожного місяця. Дана акція діє до 15-го серпня. Нею можна скористатися необмежену кількість раз. Будемо раді Вам допомогти!
 • Добрий день! Скажіть будь ласка, скільки процедур потрібно провести в області "бікіні"? Дякую....
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Руслана! Лазерна епіляція відноситься до ряду курсових пролцедур. Необхідно пройти від 4-х до 8-ми процедур з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 тижнів, після третьої 8-10 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Завжи раді Вам допомогти!
 • Доброго дня) розкажіть будь ласка детальніше про розіграш iphone?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Надія! Це акція лотерейка "Знижка на чек". При оплаті будь-якої процедури (сума оплати не має значення), адміністратор дасть Вам можливість витягнути 1-ну лотерейку. Після чого на звороті необхідно буде стерги захисне покриття та дізнатися, який саме приз Ви виграли. Призом слугують 50,60,70,80,90,100,120,250 и 1000 гривень. Це сума знижки для Вашої наступної процедури. Знижку можна отримати, якщо Ваш чек буде на суму більше 500 гривень. Головним призом лотереї є iPhone7. Дана акція діє до 1 вересня 2017 року. Бажаємо Вам удачі! Будемо раді бачити Вас!
 • Доброго дня!Скажіть будь ласка скільки часу триває процедура?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга! В залежності від того, яка саме процедура Вас цікавить. Якщо лазерна епіляція, то все залежить від зони епіляції. Більш детально Вас з радістю проконсультують наші оператори. Ви можете замовити зворотній дзвінок або ж зателефонувати за номерами вказаними на сайті (093) 177-1608, (096) 924-0019 і (034) 274-1615. Будемо раді Вам допомогти!
Згорнути всі коментарі
 • 1
 • 2

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014